Antikoncepce – trombóza a panické záchvaty

Anonymní
25.4.20 21:26

Antikoncepce trombóza panické záchvaty

Ahoj, je mi 19, občas mívám panické záchvaty. Byla jsem na gynekologii aby mi předepsala antikoncepci na zmírnění krvávení, a po tom, co jsem doktorce vyjmenovala co se v naší rodině stalo (infarkty, mrtvice, vysoký tlak, cukrovka,…), mi doktorka doporučila, abych si nechala udělat test krevní sraženlivost, kvůli trombózy, ten jsem si udělala a výsledky by měly přijít cca za týden. Předepsala mi antikoncepci na 3 měsíce a řekla, že ji mám normálně brát. No a dneska, asi před 20 minutami jsem si vzala první tabletku a už mi začínají panické záchvaty. Vím, že je to jen v mojí hlavě, že za tak krátkou chvíli se to neprojeví, teda alespoň doufám. Jak probíhájí mé záchvaty? Škubu sebou, píchá mě u srdce a bolí mě žíla v kotníku (protože jsem si četla instrukce a bylo tam varování, že většinou se objeví krevní sraženina právě tam) :zed: Můžete mě prosím někdo uklidnit, popřípadě potvrdit, že opravdu za tak krátkou chvíli se to neprojeví? Už se vidím jak zase budu celou noc vzhůru :nevim: děkuji moc a příjemný večer

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21826
25.4.20 21:33

:lol: :lol: abys toho rána dožila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 21:34

@terien jsem ráda že se bavíte:)

• Citovat
  • Nahlásit
21295
25.4.20 21:37

Neboj přežiješ to, všechny záchvaty přežiješ, řekni si že pokud do dvaceti minut neumřeš tak fakt nemá cenu na tu smrt čekat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1415
25.4.20 21:39

Tak já tě jdu uklidnit, jsem farmaceutka, z jedné tabletky se ti nic nestane, to už tě spíš raní mrtvice z toho stresu. Ostatně jednou našel můj debilní kamarád platíčko antikoncepce a dvě tabletky sežral, prostě jenom z plezíru. Pokud se jó hodně bojíš, tak v užívání nepokračuj a začni až s dalším cyklem, až budeš mít výsledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
25.4.20 22:03

Taky trpím na panicke záchvaty, trochu brutalnejsi Teda, ale pokud bych si měla vybrat mezi branim antikoncepce a panikou, přestanu brát antikoncepci. Nestojí to přece za to. Máš něco na uklidnění? Mě třeba nepomáhají věci na uklidnění, ale věci, které mě uspí. Např. Baldriparan, medunkovy čaj, někdy si vezmu hořčík, a když už fakt nemůžu, tak Atarax nebo diazepam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21295
25.4.20 22:05
@Fany97 píše:
Taky trpím na panicke záchvaty, trochu brutalnejsi Teda, ale pokud bych si měla vybrat mezi branim antikoncepce a panikou, přestanu brát antikoncepci. Nestojí to přece za to. Máš něco na uklidnění? Mě třeba nepomáhají věci na uklidnění, ale věci, které mě uspí. Např. Baldriparan, medunkovy čaj, někdy si vezmu hořčík, a když už fakt nemůžu, tak Atarax nebo diazepam.

ale stojí to za to, pokud nechce skončit na ad tak musí trénovat, ono to bude polevovat, jinak mě pomáhá ten hořčík, záchvaty mám, ale taky horší než zakladatelka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21826
25.4.20 22:06
@Anonymní píše:
@terien jsem ráda že se bavíte:)

Moc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 22:17

@ka2ka @Pruhovaný_mýval @Fany97

Dekuji dekuji:) mnohdy mivam taky horsi zachvaty, ale ono i ty male ataky nejsou prijemne. Beru horcik na predpis, dala jsem si na noc medunkovy caj tak snad to bude dobry, diky ze jste napsali, mejte hezky zbytek dne

• Citovat
  • Nahlásit
179
22.9.20 19:38

Trombóza a tělísko

Hezký večer chtěla jsem se zeptat. Vás kdo prodělal trombózu a máte tělísko. Jestli máte hormonální nebo nehormonální. Na internetu jsem googlila a trochu se v tom ztrácím. Protože někdo po trombóze má hormonální a někdo nehormonální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
22.9.20 20:02
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 19, občas mívám panické záchvaty. Byla jsem na gynekologii aby mi předepsala antikoncepci na zmírnění krvávení, a po tom, co jsem doktorce vyjmenovala co se v naší rodině stalo (infarkty, mrtvice, vysoký tlak, cukrovka,…), mi doktorka doporučila, abych si nechala udělat test krevní sraženlivost, kvůli trombózy, ten jsem si udělala a výsledky by měly přijít cca za týden. Předepsala mi antikoncepci na 3 měsíce a řekla, že ji mám normálně brát. No a dneska, asi před 20 minutami jsem si vzala první tabletku a už mi začínají panické záchvaty. Vím, že je to jen v mojí hlavě, že za tak krátkou chvíli se to neprojeví, teda alespoň doufám. Jak probíhájí mé záchvaty? Škubu sebou, píchá mě u srdce a bolí mě žíla v kotníku (protože jsem si četla instrukce a bylo tam varování, že většinou se objeví krevní sraženina právě tam) :zed: Můžete mě prosím někdo uklidnit, popřípadě potvrdit, že opravdu za tak krátkou chvíli se to neprojeví? Už se vidím jak zase budu celou noc vzhůru :nevim: děkuji moc a příjemný večer

Ten test krevní srážlivosti sis nechala udělat kde?? A jako samoplatce nebo to hradí pojišťovna? Taky nad tím uvažuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21826
22.9.20 21:51
@kvak píše:
Hezký večer chtěla jsem se zeptat. Vás kdo prodělal trombózu a máte tělísko. Jestli máte hormonální nebo nehormonální. Na internetu jsem googlila a trochu se v tom ztrácím. Protože někdo po trombóze má hormonální a někdo nehormonální.

A co to probrat s doktorem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
23.9.20 06:02

@terien to určitě udělám. Jen mě to zajímalo jak to mají ostatní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.20 21:55

@milwinka test mi nabídka nová gynekoložka když se ptala na rodinné nemoci (infarkt, mrtvice,…). Takže na gynekologii, odebrali mi krev a někam do Prahy to poslali. Platila jsem 500 Kč

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat