Reklama

Antikoncepce, účinnost, vedlejší příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nell016
Nováček 9 příspěvků 18.02.18 18:34
Antikoncepce, účinnost, vedlejší příznaky

Ahooj, jak hodně je antikoncepce tri-regol spolehlivá? Už když jsem ji brala 9 den jsme měli s přítelem nechráněný pohlavný styk. Dnes si vezmu 19 prášek a od toho prvního nechráněného styku jsme to nechráněně měli asi 4. Jak je velká šance otěhotnění?? Zdá se mi že se mi zvětšily prsa, mám nafouklý podbřišek (ale ten jsem nějak tak měla vždycky) cítím také chvílema ten pocit v podbřišku jako bych to měla dostat. Ps: je to moje první HA

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 18.02.18 18:36

Řekla bych že je to vsugerované ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 18.02.18 18:37

To vse muze způsobit Ha ;) jestli mas nervy, tak zkus test, ale podle mne těhotná nejsi

Katerina308
Kecalka 473 příspěvků 42 inzerátů 18.02.18 18:40

Brala jsem ji 10 let a všechno v pohodě, fungovala jak měla. Žádné nežádoucí účinky jsem nezaznamenala @Nell016

mgdln
Závislačka 4511 příspěvků 18.02.18 18:50

Hormonální antikoncepce je svinstvo non plus ultra.

1. neprospívá zdraví
  2. decimuje vody a život v nich i mimo ně (např. druh chlapy trpí nejvíc) :lol:

Přihazuji jen dva náhodné články.

https://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?…

https://zena.aktualne.cz/…icle:759835/?…

malá_holka
Kelišová 5085 příspěvků 18.02.18 19:07

Se někdo zbláznil ne? Každej den několik stejných diskuzí. :think:

@mgdln píše:
Hormonální antikoncepce je svinstvo non plus ultra.
  1. neprospívá zdraví

Přihazuji jen dva náhodné články.

https://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?…

https://zena.aktualne.cz/…icle:759835/?…

jasný jasný, to stejný pesticidy a všechny sra.ky co lidi pouštěj do přírody. Hnojiva, odpad. Výpary. Antiko má na tom nejmenší podíl. A co ženský na ivf? Co se ladujou ještě většíma sra.kama? Píchaj si hormony, nechaj do sebe kuchat a šťàrat v sobě? Tyhlety ty kecy už mě pěkně vytáčí :cert: Lidi nebuďte tak zblbí proboha.

mgdln
Závislačka 4511 příspěvků 18.02.18 19:18

@malá_holka To je dobře, že jsi vytočená, neb sobeckost a jajáčkování, které jsou tak moc v módě, vedou do pekel i ty co nejajáčkují a nesobčí. :jazyk:

malá_holka
Kelišová 5085 příspěvků 18.02.18 19:26
@mgdln píše:
@malá_holka To je dobře, že jsi vytočená, neb sobeckost a jajáčkování, které jsou tak moc v módě, vedou do pekel i ty co nejajáčkují a nesobčí. :jazyk:

to víš že jo, žij si v tom dál, že každej kdo má jinej názor je sobeckej a,,jajáčkuje" :mavam:

mgdln
Závislačka 4511 příspěvků 18.02.18 19:29

@malá_holka :lol: :lol: :lol: :lol: checht

malá_holka
Kelišová 5085 příspěvků 18.02.18 19:32
@mgdln píše:
@malá_holka :lol: :lol: :lol: :lol: checht
:lol: :lol: :lol: jajáčkuju úplně do mrtva

Nell016
Nováček 9 příspěvků 18.02.18 22:40

@Katerina308 doobře

Nell016
Nováček 9 příspěvků 18.02.18 22:41

@Petruna21 to je taky možný xD modlím se ať to dostanu

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 18.02.18 22:43

@Nell016 Uvidíš :)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 18.02.18 22:46
@mgdln píše:
Hormonální antikoncepce je svinstvo non plus ultra.
  1. neprospívá zdraví

Tak si spočítej, co obsahuje antikoncepce a co léky na léčbu endometriózy a podporu těhotenství. To pak teprve budeš dělat „checht“. 8)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 18.02.18 22:48

@mgdln Jo a že to neprospívá zdraví taky není vždycky pravda. Mě to třeba chrání před chudokrevností. ;)
Nic není černobílé - teda kromě vidění některých diskutujících :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >