Antikoncepce vhodná na zlepšení pleti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 05.08.17 13:22

Ahoj holky, od loňského léta mám hrozně moc pupínků po celém obličeji a k tomu rozšířené póry. Letos na jaře jsem s tím šla ke kožní doktorce (žiju v cizině, takže mastičky vám říkat nebudu, je to asi jiné než léky v ČR), dostala jsem kopu mastiček a gelů a ono se mi to potom ještě zhoršilo! Předtím jsem měla jen takové růžové hrbolky, ale po těch mastičkách se mi začaly dělat červené bolavé velké boláky. Hlavně kolem pusy a na bradě. Zkusila jsem všechny dostupné přípravky na akné, omezila jsem sladké a lepek, ale nic. :( Jsem už zoufalá. Tak si říkám, že třeba mám rozhašené hormony. HA jsem brala jen asi 3 roky před prvním otěhotněním a pak asi rok po skončení kojení a než jsem ji vysadila kvůli druhému těhotenství. Pak už jsem HA nikdy nebrala, naposled tak před 8mi lety. Od druhého porodu před sedmi lety mám hroznou pleť a zvýšené ochlupení, tak si říkám, že třeba mám rozhašené hormony - zvýšený testosteron? Šla jsem v pondělí na krevní hormonální testy a čekám teď na výsledky. Doktor ty testy ani dělat nechtěl, prý že když mám pravidelnou menstruaci s normálním průběhem, tak mám hormony v pořádku. Nakonec jsem ho ale uprosila. Tak uvidím, výsledky budou za týden. Měla jste některá taky takový problém - akné a zvýšené ochlupení - po vynechání HA?

Makuska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 03.01.18 22:37

Aktualni antkoncepce vhodna na zlepseniakne

Stránka:  « Předchozí 1 2
 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama