Antikoncepce - vzít či nevzít

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 11:25
Antikoncepce vzít či nevzim

Ahoj
Mam dotaz. Odjela sem s přítelem na wellness 29.6.( 16.dc) a uvědomila sem si že jsem si zapomněla doma antikoncepci, takže jsem ji prostě neměla jak brát. Od 1 do 4 sem krvacela ale bylo to podle me jine nez u Ms Dnes je 8.7. (25dc) odpoledne se vrátím domů mám si 3 poslední tabletky vzít.(beru je vzdy v 21:00) Poradila bych se se svojí lékařkou ale ona má dovolenou. Prosím poradte

Zvažovali sme s přítelem že ji už vysadim tak teď jestli si mám vzít ty 3 tabletky a čekat na ms a pak vysadit nebo brát raději měsíc a pak vysadit ať mám normální cyklus. Pokud to ještě půjde předem děkuji za odpovědi :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Yopii
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 08.07.19 11:29

Pokud ji chces vysadit uplne, tak bych ji uz nebrala… je to jen jako kdyz chces posunout menzes a mit ho driv :nevim:

Qadra
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 08.07.19 11:30

Vysadit a vyčkat na ms. V případě, že bych chtěla brát dále, tak znovu začít brát 1 den ms

tereza12345
Extra třída :D 12637 příspěvků 1 inzerát 08.07.19 11:31

Pokud ji uz brat nebudes, tak uz neber nic. Cyklus se srovna sam, pocitej, ze to muze byt dost rozhazeny nejakou dobu. Pokud se domluvite, ze se jeste o dite snazit nebudete. Zacni brat z noveho platicka a prvnich 14 dni, mozna klidne mesic, se chrante jeste i jinak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 11:32

Já právě nevím proto se ptam :) Jestli teda nebrat už vůbec a tisknout rozhozeni nebo si ty 3 tabletky mám vzít a pak vysadit nebo další měsíc počkat hledám ale nikde nic nn napsané.

NelaFrela
Povídálka 11 příspěvků 08.07.19 11:33

@tereza12345
Fakt se srovná takže už to brát nemám ani jako by dokonce plata umí když to jsou jen 3 tabletky :)

Yopii
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 08.07.19 11:35

No vzit si 3 naraz je podle me vetsi zlo nez uz je nebrat vubec… mi rikal doktor ze pokud chci ms driv tak vynechat driv antinu, pokud pozdeji, tak brat dyl… takze bych se v tomhle pripade zachovala stejne… pokud budes pokracovat s antinou, tak bych si ted dojela 7denni pauzu ( v tvojem pripade jeste 4 dny) a zacla brat po ni, pokud se rozhodnete, ze uz nebrat, tak uz nebrat vubec :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 11:36

Tak já už to asi nechám tak a brát nebudu a snad se to srovná samo

olomoučanda
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 08.07.19 11:36

A chceš tedy co? Už ji úplně vysadit? Pokud ano, tak už ty 3 tabletky neber, je to k ničemu, když jsi je 3 dny nebrala. Navíc vzít naráz 3 tablety je blbost. A počkej na menses.

A pokud chceš antikoncepci užívat i dal, tak to udělej taky tak. Vyckej menses a poté od prvního dne opět začit užívat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 11:39

@Yopii ne 3 na dát jakože za včerejšek dnes večer v 9 a zítra v devět a v patek bych ro měla dostat. :) Asi to už necháme tak a vysadim úplně

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 11:40

@olomoučanda
Takže bude lepší už vůbec nebrat :)

Yopii
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 08.07.19 11:42
@Anonymní píše:
@Yopii ne 3 na dát jakože za včerejšek dnes večer v 9 a zítra v devět a v patek bych ro měla dostat. :) Asi to už necháme tak a vysadim úplně

Podle me 3 naraz je takova facka, ze by sis to rozhodila jeste vic… v pribalovem letaku je to myslim psane “pokud si zapomenete vzit vice nez 1 tabletu za vice nez 12 hodin”, tak zkus kouknout

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 11:48

@Yopii Je tam napsané požádejte o radu svého lékaře

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 11:48

@Yopii Už je nebudu brát vůbec to bude nejlepší ;)

Yopii
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 08.07.19 12:19

No kurnik a doktorka zastup nema? Nebo neni tam aspon sestra? Ja osobne bych proste dala 7denni pauzu a pak zacit nove plato nebo nic… tri naraz bych fakt nebrala :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama