Antikoncepce Yadine - menstruace 13 dnů

Anonymní
25.4.20 21:12

Antikoncepce Yadine - menstruace 13 dnů

Dobrý večer,

po skončení kojení jsem začala užívat antikoncepci Yadine (užívala jsem už cca i rok před otěhotněním - seděla mi, vše v pořádku a proto jsem zvolila stejnou). Nyní ji mám první měsíc, užívám od prvního dne menzesu, ale menzes trvá mi už 13. den. Měsíčky byly hodně silné, nyní krvácím slabě několik dnů. Nikdy mi takto dlouho měsíčky netrvaly.
Nevím, zda to přisuzovat tomu, že mám menstruaci teprve potřetí od těhotenství a nebo to může být tou antikoncepcí?

Beru ještě léky na imunitu Bronchovaxom a užívám zároveň s antikoncepví ve stejný čas.

Děkuju za radu, pokud se s tím někdo setkal.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14108
25.4.20 21:37
@Anonymní píše:
Dobrý večer,

po skončení kojení jsem začala užívat antikoncepci Yadine (užívala jsem už cca i rok před otěhotněním - seděla mi, vše v pořádku a proto jsem zvolila stejnou). Nyní ji mám první měsíc, užívám od prvního dne menzesu, ale menzes trvá mi už 13. den. Měsíčky byly hodně silné, nyní krvácím slabě několik dnů. Nikdy mi takto dlouho měsíčky netrvaly.
Nevím, zda to přisuzovat tomu, že mám menstruaci teprve potřetí od těhotenství a nebo to může být tou antikoncepcí?

Beru ještě léky na imunitu Bronchovaxom a užívám zároveň s antikoncepví ve stejný čas.

Děkuju za radu, pokud se s tím někdo setkal.

to je přece běžné, že když se nasadí nová antikoncepce, tak se dýl krvácí - nemáš to i v příbalovém letáku?, musíš to vydržet, časem si to sedne
měla jsem to z jiné antikoncepce, a doktorka mi řekla, že je to v prvních měsících užívání běžné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.20 09:46

@stinga mate pravdu. Nasla jsem to v malonkrm odstavci v pribalovem letaku. Je ale mozne, ze poprvw mi to ta sama antikoncepce neudelala a nyni ano?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama