Antikoncepce znovu po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 01.09.10 12:22
antikoncepce znovu po porodu

holky..mam dotaz..jak vase telo snaselo po porodu nebo spis az jste dokojily zase antikoncepci? ja kojila malou pul roku a pak jsem zacala zase brat antiko jeanine kterou sem brala nez sem otehotnela. a uz tri mesice krvacim …je mi spatne ..chut na sex nulova - ale to je nejspis tim krvacenim. moje doktorka tvrdi ze je to normalni ze po trech mesicich by to melo prestat. kamaradky mi tvrdi ze to normalni neni…ja si teda taky uz myslim ze to normalni neni pac uz se mi delaji mzitky pred ocima a je mi vylozene blbe…vcera sem uz ty prasky prestala brat pac sem zacla zas krvacet hodne…no hnus velebnosti. asi se na to vyprdnu (teda urcite)…ale zajima me jak a co ostatni..taky jste mely takovy problemy?? diik za odp.

Reakce:
Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 01.09.10 13:17

já najela na normální HA 3 měsíce po porodu (pak už jsem nekojila) a naprosto bez problémů. Normální mi to teda nepřijde. :wink:

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 01.09.10 13:21

Miki,prosím tě nestraš,já už jsem tady psala taky o tom že po vysazení kojící antikoncepce jsem začala krvácet a trvalo to asi tři týdny,ale ne v kuse.A už to teda přešlo a ted v září čekám na normální menstruaci abych mohla začít brát norm.antikoncepci.a beru právě to co ty a když píšeš o tom krvácení tak teda jsem dost vyděšená 8-o 8-o 8-o 8-o .

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 01.09.10 13:24

Já beru od porodu Azalii - plně kojím - a problémy nemám, ale jsou holky, co po ní mají stejné problémy jak píšeš. Dřív jsem také „zkoušela“ různé antiko, po jedné jsem krvácela pořád a hubla, po druhé zase vůbec a přibírala. Nejlepší pro mě byly náplasti Evra. Je třeba to vychytat, tělo se po porodu změní, tak nemusí sedět ta původní antiko. :think: Jeanine mi také nesedla-kdysi :think:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 01.09.10 13:32

takze myslite ze treba zmena znacky nebo treba ty naplasti nebo injekce pomuzou? ja uz se pomalu zacla smirovat s tim ze budu muset zas soulozit pres nenavideny pytlik :lol: :lol:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 01.09.10 13:35
kecačka píše:
Miki,prosím tě nestraš,já už jsem tady psala taky o tom že po vysazení kojící antikoncepce jsem začala krvácet a trvalo to asi tři týdny,ale ne v kuse.A už to teda přešlo a ted v září čekám na normální menstruaci abych mohla začít brát norm.antikoncepci.a beru právě to co ty a když píšeš o tom krvácení tak teda jsem dost vyděšená 8-o 8-o 8-o 8-o .

treba ti sedne…kazda jsme jina…dopredu ti nikdo nerekne…ja sni byla spokojena snad 10 let nez sem otehotnela…a ted toto no

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 01.09.10 13:37

já brala před otěhotněním taky tuhle tak uvidíme..hlavně aby přišla ta normální menstruace! :lol:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 01.09.10 13:40

Určo jich vyzkoušej víc, sice jsou podobné, ale nemusí sedět každému. Až nebudu plánovat další mimi, tak půjdu do tělíska, sice je dražší pořizovací cena, ale jinak se vyplatí. :think:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 02.09.10 09:26

ja si dam asi zas chvilu pauzu…at se telo da po tomto dohromady…a po novym roce zkusim neco jinyho…premyslela jsem hodne i o injekcich…mate nekdo zkusenost po decku jak to slo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >