Antikoncepce, antibiotika a ještě vynechání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pajulinkaa
Závislačka 4526 příspěvků 07.10.14 12:56
Antikoncepce,antibiotika a jeste vynechani

Ahoj, co myslite?? Beru antikoncepci Jangee a nikdy moc nechybuji. Ted jsem zacala v sedmidenni pauze brat antibiotika a ty jsem dobrala presne se sedmym praskem z noveho platicka. Dalsi jsem si vzala normalne, ale nato mi onemocnel syn, par noci jsem poradne nespala no a zapomnela si vzit 9,10 a 11 tabletu. Vcera jdem na to prisla a pokracovala dale i dnes. Rano jsem zacala lehce krvacet, ale to je asi tim poklesem hormonu…jenze sex byl normalne v prvnim i ted ve druhem tydnu. Myslite, ze je sance ze muzu otehotnet, kdyz je to vynechani ve druhem tydnu?? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 07.10.14 13:11

Šance je. Uvidíš.

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 07.10.14 13:11

Vseobecne vi kazdy, ze atb snizuji ucinek antikoncepce, takze ano je…

pajulinkaa
Závislačka 4526 příspěvků 07.10.14 13:12

Poradte prosim, kdo. slysel neco podobneho :think:

pajulinkaa
Závislačka 4526 příspěvků 07.10.14 13:13

Myslite i kdyz krvacim, sice lehce ale ano?

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 07.10.14 13:19
@pajulinkaa píše:
Myslite i kdyz krvacim, sice lehce ale ano?

jako co chceš teď vymyslet? Musíš počkat, jestli z toho něco bude. Před očekávanou MS si udělej test.
Tělo je roztodivné a o náhody tady není nouze :kytka: Čímž neříkám, že jsi těhotná, ale ani na 100% ti neřeknu, že nejsi.

pajulinkaa
Závislačka 4526 příspěvků 07.10.14 13:23

Jinak ano, o antibiotikach tvrdi polovina lekaru ze snizuje, druha pulka ze je to jen povera. Napsala jsem ted smsku svemu gynekologovi, a ten mi napsal, ze ano, muze, tim, ze se diky antibiotikum spatne vstrebavaji spatne.jine leky vcetne antikoncepce a ucinek muze byt snizen, ale moc se to nestava. Tak ted opravdu nevim ani co si mam myslet o tom krvaceni :(

pajulinkaa
Závislačka 4526 příspěvků 07.10.14 13:25

Ano vim, dekuji za. nazory, test si samozrejme pro jistotu udelam. Chtela jsem, vedet nazor ostatnich, popr. zkusenosti :)
Ted budu opravdu cekat, at to dopadne jakkoliv.

Azeretereza
Závislačka 2644 příspěvků 07.10.14 13:26

Pozor na to, jeden prasek je jeste relativne ok, ale tri uz je dost. Podivej se na pribalak k antibiotikum, meli by tam psat, zda to ovlivnuje HA. Pokud jsi krvacela, tak urcite moznost je, protoze to je znameni, ze ucinnost HA je docasne snizena. Vzhledem k tomu, ze moznost otehotneni je jen par dni v mesici, bych se moc neznepokojovala. Ale samozrejme moznost tam je, osobne bych zasla k dr. a optala se na to.

Azeretereza
Závislačka 2644 příspěvků 07.10.14 13:29
@silvik.sk píše:
Vseobecne vi kazdy, ze atb snizuji ucinek antikoncepce, takze ano je…
¨
Vseobecne vsechna antibiotika, ale trpim na zanety mocovych cest, takze antibiotik jsem vyzkousela nespocet, a jen u velmi malo z nich bylo uvedeno, ze ovlivnuji ucinnost HA. Ale radsi bych to sichrovala u vsech no, prece jen je to svinstvo a ve strevech to udela paseku, a zdravy strevo je pro spravny vstrebani HA klicove.
pajulinkaa
Závislačka 4526 příspěvků 07.10.14 13:30

Ano, na gyndu pro jistotu zajdu v patek na akutni. pripady a sex nebude, pro jistotu.

pajulinkaa
Závislačka 4526 příspěvků 07.10.14 13:40

Dohledala jsem na netu pribalak z antibiotik, ano je to tam, tyhle muzou snizovat ucinek ha…no nic uvidime. Jacetla pribalak na antiko a tam bylo ze snizovat je muze ampicilin, jenze ja brala amoxicilin…asi to nechapu. Treba kamaradka mela primo u antikoncepce napsano antibiotika muzou snizovat ucibek abtikoncepce. Ja to tam prave nenam. No ted uz vim pro priste, ze opravdu radsi chrsnit vzdycky navic, hak psala Azeretereza.

terkina
Nováček 3 příspěvky 12.10.14 17:24
dotaz

Ahoj holky mám dotaz. Asi vám to bude připadat hloupé ale raději se zeptám. Pokud přítel bere antibiotika a já antikoncepci může to mít nějaký dopad při sexu? Nebo se to neovlivní??? Dekuju

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 12.10.14 17:27
@terkina píše:
Ahoj holky mám dotaz. Asi vám to bude připadat hloupé ale raději se zeptám. Pokud přítel bere antibiotika a já antikoncepci může to mít nějaký dopad při sexu? Nebo se to neovlivní??? Dekuju

Ne, neboj, neovlivní se to.

terkina
Nováček 3 příspěvky 12.10.14 17:28

Děkuju :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >