Antikoncepční injekce x vaginální kroužek

Anonymní
7.9.20 21:51

Antikoncepční injekce x vaginální kroužek

Ahoj, taková diskuze tu již existuje, ale poslední před dvěma lety tak zakládám novou. Máte někdo zkušenosti s antikoncepčními injekcemi? Byla jsem dnes u gyn protože mi přestaly vyhovovat klasické prášky (je mi 20 let) a nabídla mi tuto alternativu, dále pak vaginální kroužky nebo ještě nízkohormonalní prášky. Ale ty injekce se mi zdaji zatím jako nejvhodnější varianta. Máte někdo nějakou novější zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9079
7.9.20 22:20

Chodila jsem doteď dohromady ke dvěma gynekologům a oba mi nezávisle na sobě řekli, že je to ta nejposlednější varianta a dávají ji vzhledem k ceně hlavně těm, kteří nemůžou dát více peněz za jinou antikoncepci. Prý je to pěkné svinstvo. Kroužek jsem měla, bohužel ho vysadila, ztratila jsem po něm chuť na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
7.9.20 22:32

Jen se sterilizujte a cpete do sebe toxicky látky. Za vidinou bezstarostně sukacky. Pak si díky tomu i vyberte fyzicky nekompatibilní jedince a všechno poserte… Co by jste neudělali pro orgasmy že. A divite se chlapum, kteří ve 40ti sukaji mladý maso. Stejná posedlost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
7.9.20 22:51
@Anonymní píše:
Ahoj, taková diskuze tu již existuje, ale poslední před dvěma lety tak zakládám novou. Máte někdo zkušenosti s antikoncepčními injekcemi? Byla jsem dnes u gyn protože mi přestaly vyhovovat klasické prášky (je mi 20 let) a nabídla mi tuto alternativu, dále pak vaginální kroužky nebo ještě nízkohormonalní prášky. Ale ty injekce se mi zdaji zatím jako nejvhodnější varianta. Máte někdo nějakou novější zkušenost?

Jj
J, mám zkušenost. Nechala jsem si ji píchnout po 5ti neděli. Bylo to fajn, nemusela jsem nic hlídat…ale po 2 aplikacích (po 6 ti mesicich) jsem přibrala 8kg. Půl roku jsem byla bez antikoncepce a teď jsem začala brát pilulky vhodné při kojení a při nich mi jde váha dolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
8.9.20 06:27

Do injekcí bych nešla. Gynekolog mi je sice zmínil jako alternativu kvůli migrénám, ale dost je nedoporučoval, dokud nemám děti. Bývalá kolegyně říkala, že si je nechala dávat po 2 dětech, pak chtěla třetí a dlouho to nešlo,. Asi rok prý trvalo než vůbec začala mít pravidelnou MS a ovulaci, pak asi dva potraty. Nějaký její známý gynekolog jí pak řekl, že to má z těch injekcí, že to je to nejhorší, co může používat. Říkala, že i když už další děti nechce, tak znova by do toho nešla. Nakonec jsem začala brát gestagenní antikoncepci (minipilulky - ta se dává při kojení) a byla jsem spokojená. Třeba by to bylo řešení i pro tebe, protože teď koukám na netu, že ty injekce jsou taky gestagenní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama