Antina, nízká sliznice, norethisteron na MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 11:12
antina,nízká sliznice,norethisteron na MS

Ahoj, mám dotaz. před týdnem v patek jsem vzala poslední tabletu antikoncepce, MS do dnešního dne nedorazila, zkoušela jsem trhu testy a ty se zdají byt negativní, včera jsem byla u gyndare a ten na ultrazvuku zjistil ze mám nízkou sliznici a napsal mi norethisteron na vyvolání MS(mám brát jeseň ráno a jeden večer) po dobu 10dni. poslal mě pro jistotu na krev, zítra budu volat o výsledky. Stalo se některé z vas ze jste mely stejný problém a byli jste tehu? Nebo otěhotněla z vas některá při nízké sliznici? Jsem v cudu, rozhodli jsme se od tohodle měsíce se snažit o miminko a ted takovyhle problém :,( :nevim:

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6599 příspěvků 21.02.17 11:16

Vykašlala bych se na braní norethisteronu a počkala do termínu další menstruace, jak se tělo s vysazením antikoncepce srovná. U většiny HA píší v příbalovém letáku, že vynechání jedné MS není třeba řešit. Jen bych pro jistotu třeba za týden udělala znovu těhotenský test.
A nízká sliznice je snad u užívání HA normální :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >