Antina, nízká sliznice, norethisteron na MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 11:12
antina,nízká sliznice,norethisteron na MS

Ahoj, mám dotaz. před týdnem v patek jsem vzala poslední tabletu antikoncepce, MS do dnešního dne nedorazila, zkoušela jsem trhu testy a ty se zdají byt negativní, včera jsem byla u gyndare a ten na ultrazvuku zjistil ze mám nízkou sliznici a napsal mi norethisteron na vyvolání MS(mám brát jeseň ráno a jeden večer) po dobu 10dni. poslal mě pro jistotu na krev, zítra budu volat o výsledky. Stalo se některé z vas ze jste mely stejný problém a byli jste tehu? Nebo otěhotněla z vas některá při nízké sliznici? Jsem v cudu, rozhodli jsme se od tohodle měsíce se snažit o miminko a ted takovyhle problém :,( :nevim:

Reakce:
ivašot.
Kelišová 7020 příspěvků 21.02.17 11:16

Vykašlala bych se na braní norethisteronu a počkala do termínu další menstruace, jak se tělo s vysazením antikoncepce srovná. U většiny HA píší v příbalovém letáku, že vynechání jedné MS není třeba řešit. Jen bych pro jistotu třeba za týden udělala znovu těhotenský test.
A nízká sliznice je snad u užívání HA normální :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >