Antiparazitikum pro psa žijícího s kočkou

2363
11.4.17 19:44

Antiparazitikum pro psa žijícího s kočkou

Ahoj holky,
prosím o radu a zkušenosti. Potřebuji antiparazitikum pro psa, ale aby nijak nevadilo kočce. Jsou spolu v přímém kontaktu. Nejlépe aby bylo opravdu spolehlivé. Už máme za sebou 2 klíšťata.
Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9715
11.4.17 19:48

My teda na psa i na kočku používáme klasicky pipetu frontline. Bydlíme u pole, zvířata jsou vlastně furt venku a působí dobře. Akorát teda je nutné po měsíci obměnit…oni píšou, že je to na celou sezónu, ale to nám teda nikdy nevydrželo…jak začnou nosit klíšťáky po měsíci, tak dám další pipetu a je zase měsíc pokoj. :) Obojky jsme zkoušeli dva na psy, ale moc dobře teda nefungovaly… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2269
11.4.17 19:48

Já používám kiltix obojky jak pro psa tak pro kočku a jsem maximálně spokojená. Manžel koupil teď něco na přírodní bázi a letí to z domu-kočka došla s dvěma klíšťaty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2363
11.4.17 19:53

@baaruunkaa a ten Kiltix u psa nevadí kočkám? Právě to nikde nemůžu najít :-/ všude píšou, že se to u koček nesmí používat, ale už ne, jestli jim vadí i kontakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2363
11.4.17 19:54

@KKatka23 no kocour ven nechodí, tak ten teoreticky nic nepotřebuje, ale aby mu nevadilo to psí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
11.4.17 19:58

Foresto obojek, je drazsi ale vydrzi 8 mesicu a nic lepsiho jsme nikdy nemeli. Je nezavadny pro deti i kocky (coz napriklad kiltix neni)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2269
11.4.17 20:00

@Teruna000 Nám ho doporučila právě kvůli toho, že máme kočku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2363
11.4.17 20:02

@baaruunkaa aha

@Bebepe na něj jsem koukala, myslíš, že poměr cena/kvalita odpovídá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
11.4.17 20:05

Také hlasuji pro Foresto. Máme dvě bytové kočky a fenu. Tenhle obojek máme už třetí rok a ani klíště, ani bleška. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 20:06

http://www.zverokruh-shop.cz/…ozi/vet02622
Já to zjišťovala a vše krom foresta kočkám vadí! Kiltix 100% - nesmí být ve stejné domácnosti pes a kočka, pro kočku údajně toxický… Jediný foresto je naopak vhodný i pro samotné kočky a je prostě nejlepší i z mnoha dalších důvodů, i když už něco stojí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2269
11.4.17 20:08

@Bebepe Můžu se zeptat kde jsi našla, že kiltix je závadný pro kočku? Já jsem se to na obalu nedočetla a právě nám ho doporučila paní ve zveráku a loni jsme ho měli a kočka teda naštěstí přežila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2269
11.4.17 20:25

Našla jsem jen dotazy na mall: https://www.mall.cz/…obojek-38-cm?…
tak by mě zajímalo kde je pravda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2363
11.4.17 20:28

Holky děkuji, objednávám Foresto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 20:30

Rozhodne Foresto, ted jsem kupovala na Mallu za 669 Kc ten 70 cm a za cely rok bez klistat a kousancu rozhodne stoji ;) A nevadi kockam a ani me nestipe do rukou pri nasazovani, takze :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
11.4.17 22:27

@baaruunkaa je to uz nekolik let co jsem ho koupila a myslim, ze to bylo v pribalovem letaku a jeste na to prodavacka upozornovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama