Antiperspirant/deodorant - přírodní, co opravdu pomáhá

Anonymní
19.2.20 23:15

Antiperspirant/deodorant - přírodní, co opravdu pomáhá

Hezky vecer,

prosim, muzete mi doporucit fakt ucinny deodos ci antiperspirant, co nejvice prirodni? Dost se v podpazi odjakziva potim, behem tehotenstvi se to zhorsilo a po porodu jaksi vic smrdim :oops: Ma to nekdo taky tak? Co pomohlo? Na me skoro neplati ty bezny a Driclor nechci, kojim. Zkousela jsem od Biorythme a teda nic extra. Navic je z kakaoveho ci bambuckeho masla a me to zničilo par trik, maji mastny fleky v podpazi :-( Budu rada za tipy, jsem zoufala, zacinam zas pomalu chodit mezi lidi a nechci byt za smradocha :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16505
19.2.20 23:18

Nic přírodního ti nepomůže. Buď Driclor nebo jiné metody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaM
153
20.2.20 00:21

Nobilis Tilia mají něco se šalvějí, ale jak moc je to účinné netuším.
A neboj, bude se to zlepšovat, hormony prostě pracují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
20.2.20 00:23

Přírodní asi není, ale používám Dove maximum protection. Nepotím se po něm i dva dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16505
20.2.20 00:26
@MaM píše:
Nobilis Tilia mají něco se šalvějí, ale jak moc je to účinné netuším.
A neboj, bude se to zlepšovat, hormony prostě pracují.
Šalvěj při kojení?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
20.2.20 00:40

No ja vyzkousela prirodnich fakt hodne, cca 10 druhu a doporucit nemohu nic.
Jedine co funguje a nevyzaduje chemii je zakrok proti poceni na klinice esteticke mediciny, myslim jmenuje se Miradry nebo tak nejak. Je to drahe a docela bolestive a ucinek casem klesa ale porad bych rekla ze stoji za to.
Pak injekce botulotoxinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5588
20.2.20 01:01

Mě celkem překvapilo jak funguje krystal Amonium Alun (dřív se tomu říkalo Kamenec), začala se mi po všech antiperspirantech dělat vyrážka tak jsem musela hledat alternativu. Mám lisovaný „krystal“ z DM za 60 Kč a funguje bezva. Antiperspirant jsem musela nanášet až 3× denně, tenhle stačí 1× denně, jedinou nevýhodou je že musím buď namočit krystal nebo kůži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
20.2.20 01:19

Za mě tedy kamenec absolutně nefunkční, hlavně v létě, a to jsem zkusila několik druhů. Celkem fungovaly deodoranty s obsahem jedlé sody, ale časem dost dráždí pokožku a je to nepříjemné. Docela spokojená jsem byla s deodorantem Bioficcina toscana, taková tuba s krémem, ten nedráždil a jakž takž fungoval. Ale přes léto jsem se prostě musela vrátit ke klasice Rexoně. Zatím pořád hledám něco přírodního, opravdu funkčního, ale nějak nenacházím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
20.2.20 06:07

Jsem taky pro krystal. Taky jsem v těhotenství a po porodu smrdela jinak :) A přešlo to, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
20.2.20 08:33

Kamenec mi vůbec nefungoval a to se
moc nepotím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13639
20.2.20 10:30
@dena262 píše:
Přírodní asi není, ale používám Dove maximum protection. Nepotím se po něm i dva dny.

mně zas tenhle vůbec nefunguje, akorát mi to zničilo skoro všechna trička :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
20.2.20 15:22

Asi to bude dost individuální, mně kamenec pomáhá, pocení sice nezamezí, to ani není jeho účel, ale nesmrdím. Teď používám tento deodorant, který právě obsahuje zmíněný kamenec a výdrž má dle mě dobrou, ale na každého bude působit jinak, znám i lidi, kterým nevyhovoval.
https://www.biooo.cz/…p-13181.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.20 19:29

Používám přírodní deodorant od Fajnovky od Adri. Je supr v tom, že eliminuje zápach a cítím se s ním i po celém dní v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama