Antipsychotika a těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.9.21 13:47

Antipsychotika a těhotenství

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu a optat se zda některá z Vás užívala v době těhotenství antipsychotika?

Ano, vím že užívání léků vždy přináší rizika, ale bohužel nic jiného mi nezbývá.. resp. vysazení by dle mé lékařky mohlo můj stav zhoršit a možná ještě víc miminko ohrozit.

Před 5 lety jsem na tom byla po jedné tragické události velice špatně, do toho jsem se 6 let léčila s neplodností. Momentálně jsem stabilizovaná, normálně funguji a k našemu překvapení jsem otěhotněla přirozenou cestou.

Jsem štastná, ale zároven mám velké obavy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.9.21 16:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si k vám pro radu a optat se zda některá z Vás užívala v době těhotenství antipsychotika?

Ano, vím že užívání léků vždy přináší rizika, ale bohužel nic jiného mi nezbývá.. resp. vysazení by dle mé lékařky mohlo můj stav zhoršit a možná ještě víc miminko ohrozit.

Před 5 lety jsem na tom byla po jedné tragické události velice špatně, do toho jsem se 6 let léčila s neplodností. Momentálně jsem stabilizovaná, normálně funguji a k našemu překvapení jsem otěhotněla přirozenou cestou.

Jsem štastná, ale zároven mám velké obavy

Asi jak ktera antipsychot., treba ty co bere moje schizofrenicka urcite v tehotetenstvi ne jak je na pribal. letaku.

• Citovat
  • Nahlásit
47
19.9.21 19:21

Já se chystám na ivf tento měsíc a snížila jsem antipsychotika quetiapin na 100 mg večer (snižoval jsem od ledna z 800). Prý je můžu takto užívat i v tehu. Ale popravdě asi v případě úspěchu ivf vysadim :nevim: stále si nejsem jistá, co je větší riziko - brát či vysadit. Je to sofiina volba :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat