Anxiozně depresivní syndrom

Anonymní
21.10.20 19:19

Anxiozně depresivní syndrom

Ahoj, byl mi diagnostikován anxiozně depresivní syndrom. Trápí mě návaly vnitřního třesu, někdy se i viditělně třesu, lekám se, jsem přecitlivělá. Bojím se usínat, v noci se budím, mám špatné sny a nad ránem se objevují úzkosti, třese, bušení srdce, někdy mám i mravenčení rukou v noci. Nejhorší je to, když jsem sama. Byla jsem u praktického lékaře, měla kompletní vyšetření krve, viděl mě neurolog a ted budu chodit k psychologovi. Dostala jsem na spaní tritico…zatím 75 mg na noc…kdy můžu očekávat zlepšení. Je možné, aby psychika měla takovéhle tělesné projevy? Nikdy jsem tohle neměla, byla jsem vždy veselá, aktivní. Ale poslední rok jsem měla hodně starostí…prosím anonym, známí co sem chodí, to neví…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
233
21.10.20 20:04

Máš dobré vztahy kolem sebe? To někdy dovede rozházet… stačí špatný partner, a citlivější osobu to může pěkně položit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3858
21.10.20 20:13

Ano, psychika má takové tělesné projevy a mnohdy i horší. Dobrá léčba (kombinace léků a terapie) ale pomůže. Výsledky nejsou hned, každopádně vydrž. Ty první kroky k lepšímu jsi už zvládla, půjdou i ty další :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8292
21.10.20 20:33

Ano, psychika dokáže s fyzickou schránkou nadělat šílené věci :( je to všechno hodně propojené, já mívám docela panické stavy úzkosti, ataky a tak..byla jsem na lécích abych vůbec byla schopna vyjít mezi lidi, doteď ale nesnáším davy lidí, celkově jsem docela odtažitá a nedůvěřivá..chodim také k psycholožce, pracujeme s dechem, děláme různé modelové situace a tak..teď jsem bez medikace, pouze na Bachovkách které naštěstí zabírají.. drzim palce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2032
21.10.20 20:58
@Anonymní píše:
Ahoj, byl mi diagnostikován anxiozně depresivní syndrom. Trápí mě návaly vnitřního třesu, někdy se i viditělně třesu, lekám se, jsem přecitlivělá. Bojím se usínat, v noci se budím, mám špatné sny a nad ránem se objevují úzkosti, třese, bušení srdce, někdy mám i mravenčení rukou v noci. Nejhorší je to, když jsem sama. Byla jsem u praktického lékaře, měla kompletní vyšetření krve, viděl mě neurolog a ted budu chodit k psychologovi. Dostala jsem na spaní tritico…zatím 75 mg na noc…kdy můžu očekávat zlepšení. Je možné, aby psychika měla takovéhle tělesné projevy? Nikdy jsem tohle neměla, byla jsem vždy veselá, aktivní. Ale poslední rok jsem měla hodně starostí…prosím anonym, známí co sem chodí, to neví…

Trittico ti pomůže, aby jsi dobře spala. Počítám, že už to ti uleví. Účinek bude takřka okamžitý. Když si vezmeš celou? tabletu 75 mg na noc, budeš spát jako mimino.
A ano, psychika má takové fyzické projevy. Je potřeba to podchytit, bay se to nerozjelo úplně. Dobře že jsi šla na vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 21:24

Mně se po Triticcu spánek zlepšil jen krátkodobě, na mě deprese to dlouhodobý účinek nemělo. Nakonec jsem skončila v nemocnici na psychiatrii a předepsali mi úplně jiné AD a na spaní. Většinou to trvá tak 2 týdny, než AD zaberou.

• Citovat
  • Nahlásit
9652
25.10.20 21:32

Ano, psychika a fyzicno, resp. psychosomatika, dokáže být pěkná mrcha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2032
26.10.20 19:03
@Anonymní píše:
Mně se po Triticcu spánek zlepšil jen krátkodobě, na mě deprese to dlouhodobý účinek nemělo. Nakonec jsem skončila v nemocnici na psychiatrii a předepsali mi úplně jiné AD a na spaní. Většinou to trvá tak 2 týdny, než AD zaberou.

Trittico se dává k AD na spaní. Nevím, že by se dávalo jako AD samotné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat