Aplikace přeskakují z SDkarty do paměti v telefonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
finduska
Neúnavná pisatelka 15296 příspěvků 12.01.19 18:39
Aplikace preskakuji z Sdkarty do paměti v telefonu

Zdravím :mavam: nemáte někdo podobnou zkušenost? Začal se mi sekat telefon, no jo chápu už mu jsou dva roky :lol: Ale přišla jsem uz několikrát na to, že aplikace, které mám mít na SD kartě mám najednou zpatky v úložišťi telefonu 8o. Zkouším to už nějakou dobu a skutečně vždy tak plus minus po týdnu je zpět 8o. Na kartě zůstávají fotky atd. Ale apky se prostě vrací :think: Měla jsem za to, že právě zůstanou na kartě a ja tak budu mít paměť v mobilu méně zasekanou :roll:

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7637 příspěvků 12.01.19 18:50

@finduska protože se automaticky aktualizujou a ta aktualizace se ukládá zas znova do telefonu.

finduska
Neúnavná pisatelka 15296 příspěvků 12.01.19 19:11

@Kriss Tina no vidíš :think: to by mě fakt nenapadlo. To je zajímavé.takze vlastně se mi tim ale ta paměť bude svinit pořád :think: no tak zase jsem o něco chytřejší :lol: Celkem jsem ráda, že můj telefon není rozbitej :lol: :lol:
Dekuji :palec:

luci5
Závislačka 4034 příspěvků 3 inzeráty 12.01.19 20:12

Jak se holky ukládají aplikace na SD kartu? Já na to nikdy nepřišla a jde mi vždy jen do úložiště.

finduska
Neúnavná pisatelka 15296 příspěvků 12.01.19 20:31

@luci5 a co mas za telefon?ja mam samsung tam vim.tak jestli ma cenu se rozepisovat :lol:

luci5
Závislačka 4034 příspěvků 3 inzeráty 12.01.19 20:39

@finduska Huawei :(

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7637 příspěvků 12.01.19 20:45

@luci5 taky mám Huawei, u staršího modelu mi to šlo přendat v nastavení aplikací, musela se každá apka přehodit zvlášť, ale teď mám novější a už mi to nejde :think:

luci5
Závislačka 4034 příspěvků 3 inzeráty 12.01.19 20:49

@Kriss Tina Aha, mě připadá, že to opravdu nejde.

lenkakuz
Povídálka 43 příspěvků 12.01.19 21:23

Pěkně prosím, mám mobil Samsung. A potřebovala bych poradit, jak stáhnu aplikace rovnou na SD kartu. Děkuji za radu

finduska
Neúnavná pisatelka 15296 příspěvků 12.01.19 22:03

@lenkakuz tak rovnou nevim.ja pak v nastaveni najedu na aplikace vybehnou na me,kliknu na tu co chci prendat.otevrou se mi informace a mam tam radek uloziste a u toho napsano vyuzito 130mb z externího/pameti zarizeni kliknu na to a bud je nahore napsano změnit anebo tam neni nic,coz znamena ze prehodit nejde :nevim:

lenkakuz
Povídálka 43 příspěvků 14.01.19 16:25

@finduska Děkuji, zkusím to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >