Aplikace Vinted v telefonu, používáte někdo? Potřebuji radu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

figurka6
Stálice 59 příspěvků 16.10.18 15:11
APLIKACE Vinted v telefonu, používáte někdo? Potřebuji radu..

Zdravím, mám dotaz. Vložila jsem nějaké věci na prodej na Vinted. Ale jedu přes aplikaci v telefonu, ne přes webovou stránku. A když pak dám do vyhledávání např. chlapecké bundy, vyfiltruji si přesně ty parametry, které jedna z těch mnou vložených bund má, tak mi ji to nenajde. Nebo když procházím všechny ty bundy, co na Vinted v té velikosti jsou, tak dojedu až nakonec nabídky a také tam není. Dělám něco špatně nebo je to tou aplikací? Přes web se mi načítalo vždy všechno strašně dlouho, tak mě to tam odradilo od prodeje, ale i nakupování. S aplikací se mi to zdálo strašně přehledné, tak jsem začala nakupovat, pak i prodávat. Ale teď se mi zdá, že aplikace ukazuje málo inzerátů. Neukazuje třeba jen ty nejnovější? Nedají se tam nějak vložené věci aktualizovat, jako třeba na MMB? (Tam jedu přes web) Jde mi o to, aby ty mé inzeráty byly i po čase viditelné (nejen hned jak je vložím), ale i kvůli nákupu, když vybírám něco konkrétního (př. kombinéza), nabídka nebyla až tak veliká, jak bych čekala.
Nemáte někdo zkušenost - srovnání aplikace a webu? Jsou v tom rozdíly
děkuji za odpovědi

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >