Aplikovaná Ekologie či Ekologické zemědělství na ČZU

10
22.2.21 10:07

Aplikovana Ekologie ci Ekologicke zemedelstvi na CZU

Ahoj:-) mate nekdo prosim zkusenosti se studovanim (idealne v kombinovane forme) Aplikovane Ekologie ci Ekologickeho zemedelstvi na CZU v Praze? Jak moc tezka je tam matika/chemie? Co je take ocekavano ze znate/vite pri nastupu? Dekuju predem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1158
22.2.21 10:21

Mam za sebou Aplikovanou ekologii a teda chemie v pohode, ale ja jsem mela stredni chemickou prumyslovku takze kdyby nebyla tak bych si nafackovala.
Ale matika byl dost problem… nakoec jsem i kvuli ni opakovala prvak a dala jsem ji jen diky tomu, ze jsem jela presne podle ty knizky prikladu, kde jsem proste v poslednim moznem pokusu spocila uplne vsechno… dodneska netusim jak jsem to dala, kolik bodu jsem nakonec z ty matiky mela/nemela… ale dala jsem ji za 3 a byla rada, ze jsem rada :)

Jinak me nakonec prislo nejhorsi ty poznavacky… z botaniky to bylo asi nejhorsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.2.21 10:23

@Leenvecka gratuluju ze jsi to dala teda!:-)

Ja uz mam hodne let po stredni a z chemie a matiky predevsim si teda pamatuju velky prd. Takze dekuju moc za shrnuti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
22.2.21 10:27

Jako rikam na matice nas tam vyletelo dost a chemie taky asi nebyla uplne snovej predmet, ale nejak se to dalo. Ale co si zpetne pamatuju tak z chemie stacilo umet to co jsme se ucili na stredni tj poridit si nejakou odmaturuj z chemie a aspon ten zaklad si z toho odnest. A matika je proste jen o tom si to napocitat a vedet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
22.2.21 10:50

Tak já už jsem to studovala před hooodně dlouhou dobou… Nějakých 13 nebo 14 let… Ale největší masakr byl ve druháku, geologie. To lezení po terénu a následné laborky s půdou, to bylo příšerný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
22.2.21 11:11

@la tilia to me zrovna tyhle veci bavily :) jsme meli tenkrat par skupin, zadany lokality takze to bylo pekne hezky ve skupince :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
22.2.21 11:26
@Leenvecka píše:
@la tilia to me zrovna tyhle veci bavily :) jsme meli tenkrat par skupin, zadany lokality takze to bylo pekne hezky ve skupince :)

My jsme šli všichni dohromady, celý kruh, a vyučující byl páreček doktorandů, kteří moc netušili a neumělli nic vysvětlit… Strašný :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat