Apo-parox a derin vaše zkušenosti

Anonymní
30.6.20 18:00

Apo-parox a derin vaše zkušenosti

Berete někdo apo-parox a derin? Dnes mi byli tyto dva léky předepsaný na obsedantně kompulzivní poruchu. Zajímalo by mě hlavně jaké u vás byly nežádoucí účinky, zda vám léky zabrali a hlavně, což je pro mě strašně důležité, kolik jste díky nim přibrali :,(.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2902
30.6.20 18:24
@Anonymní píše:
Berete někdo apo-parox a derin? Dnes mi byli tyto dva léky předepsaný na obsedantně kompulzivní poruchu. Zajímalo by mě hlavně jaké u vás byly nežádoucí účinky, zda vám léky zabrali a hlavně, což je pro mě strašně důležité, kolik jste díky nim přibrali :,(.

Ahoj, brala jsem obojí, možná i spolu, to už nevím, chvíli asi jo. Nepřibrala jsem nic, i když po Derinu se přibírat může, ale já ho brala i 1000 mg a nepřibrala jsem nic. Jinak NÚ u Apo-paroxu žádné, u Derinu ze začátku zmatenost a spavost a jednou jsem omdlela (ale bylo to tím, že mi dali rovnou 800 mg a já měla 46 kg). Ale nezabral mi ani jeden, OCD mám mimo jiné taky, ale v době, co jsem brala tyhle léky, nebylo tolik v popředí, jako třeba teď, brala jsem to na jiné problémy. Ale já vystřídala 51 druhů psychiatrických léků a nikdy mi pořádně nic nezabralo, takže podle mě se nemůžeš řídit. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 20:16

@Lollitka ty krásko, to mě mrzí tolika druhů :,( mohu se zeptat, pokud bude vadit nemusíš odpovídat. Máš děti? Můžeme si popřípadě napsat?

• Nahlásit
  • Citovat
2902
30.6.20 21:22
@Anonymní píše:
@Lollitka ty krásko, to mě mrzí tolika druhů :,( mohu se zeptat, pokud bude vadit nemusíš odpovídat. Máš děti? Můžeme si popřípadě napsat?

Určitě můžeš napsat SZ, pokud chceš. Děti nemám a mít nebudu, nezvládla bych bohužel péči o ně, ale jelikož jsem akorát ve věku, kdy lidé rodiny zakládají, tak kvůli tomu často pláču, když si uvědomím svoji nemoc a nepoužitelnost… Ty máš děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 21:24

@Lollitka ano mám a právě o to mě to tíží víc protože si připadám že jako máma jsem zklamala :,(

• Nahlásit
  • Citovat
2033
9.7.20 09:50

Ahoj. Apo-Parox jsem brala a neřekla bych, že bych po něm přibrala. Řekla bych, že i docela rychle zabral, ale podle mě stejně, když je to v tý hlavě a my se nebudeme snažit s tím bojovat, tak to nebude nikdy úplně dobrý, jde taky samozřejmě o to s čím se léčíme.
Já mám děti tři a jelikož si taky mamka, tak ti nemusím říkat, jak mě štve, že nejsem v pohodě, jak bych si představovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama