Apolinář: může být manžel se mnou?

717
8.5.17 19:18

Apolinář: může být manžel se mnou?

Ahoj všem, chci se zeptat, jak to funguje u Apolináře, když chci mít manžela u porodu? Slyšela jsem, že ho pustí až na „porodní box“ a předtím se mnou být nemůže. Jak to je? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1877
8.5.17 19:24

Přesně tak, na hekárně a připravě jsem byla sama, jelikož tam jsou i jiné maminky, tak aby se navzájem nerušili, navíc tam můžeš být i delší dobu, na box už za mnou přišel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
8.5.17 19:30

@Rive Takže vlastně jako by se mnou nebyl, když na ten box jdu už tlačit, je to tak? Ttakže můžu být někde 8 hodin na hekárně - to je jedna místnost, kde jsou třeba 4 ženské? Já si to vůbec neumím představit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
8.5.17 19:33

Nene, ja jsem třeba na sále byla od cca 5 rána a malá se narodila ve 12. Skakala jsem si tam na baloně, chodila jsem do sprchy, nebyla jsem úplně otevřená, oni vás tam dají v určité otevírací fázi, aby vám mohli dát epi, když budete chtít, napiji mimčo na monitor a kontrolují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
8.5.17 19:46

A na hekarne jsem byla od stredy do patecniho casneho rana, takze partner byl ve ctvrtek v praci, protoze chudak mel vetsi nervy nez ja, tak aby si odpocinul, hlavne mohl kdykoli prijit a ja za nim mohla na chodbu, ale vzhledem k tomu, ze jsem mela od pondelni noci kontrakce a zvracela jsem, tam jsem byla rada, ze si ´odpocinu ´ a on taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19164
8.5.17 20:51

@ewanka Na box opravdu nechodíš „jen tlačit“. Já měla v sedm večer příjem, na hodinu mě ještě poslali s mužem na chodbu, pak asi 45 mint příprava, sprcha a pak jsem šla na box, otevřená asi na 4 cm. Tam za mnou muže hned přivedli. Na nějaké tlačení došlo až někdy okolo jedné v noci.

U druhého jsem měla plánovanou sekci a to jsme měla příjem, klystýr a sprchu a box (kde jsem čekala na uvolnění sálu) a na box ho psutili se mnou čekat taky hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
9.5.17 09:05

@Svistice Uf tak dobrý, já mám právě strach, že ho ke mně nepustí… Neumím si to bez něj představit… Díky, holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 11:35

Také mám nerva

Ahoj také se připojuji k diskuzi, takže pokud třeba budu chtít pochodovat po chodbě, tak me s manzelem nechaji? protože když mě bolí záda normálně natož při kontrakcich tak si nedokážu představit že bych ležela na pokoji…
Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
16.5.17 10:10

@vlastulka23 Včera jsme tam byli na předporodním kurzu a tam ani žádné pokoje nejsou, pokud nepočítám ten „čekatelský pokoj“, na který tě dají, když nejsi ještě dostatečně otevřená. Když už jsi na 3 nebo na 4 centimetry, dají tě na ten porodní box a tam se fakt chodit nedá. Porodní boxy na P1 jsou malilinko prostornější než na P2, ale i tak tam uděláš maximálně dva kroky podél postele a zpět, to na procházky není. Na P2, ale uděláš tak maximálně půl kroku a dva lidi se k tobě už nevlezou. Je to fakt malinké. Ale zase abych jen „nehanila“, tak to na mě působilo tak, že jsou tam fakt odborníci a ví, co dělají a pro záchranu miminka udělají maximum. Takže dle mě - prodonice nejlepší pro miminko na úkor pohodlí maminky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 10:22

@ewanka tak pokud tě dají na porodní box při 3-4 cm tak ti je v pohodě tam s tebou manžel už být může a tam si ještě může člověk pěkně pobýt.. dík za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
16.5.17 10:27

@ewanka i když jsem byla na boxu, tak jsem tam nebyla celou dobu zavřená, normálně jsem chodila, šla jsem na záchod, do sprchy, projit se…jen na chodbu mě nepustili :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 11:17

@Rive ale na box s tebou už může manžel všude psali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
16.5.17 11:41

@vlastulka23 Jojo, tam už může ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 11:54

@ewanka tak to je v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
16.5.17 12:08

@vlastulka23 všaknjá neříkám, že nemůže, jen říkám, že nemusíš být celou dobu zavřená na boxu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama