Apolinář, Podolí, Motol nebo Neratovice

Napsat příspěvek
983
25.12.19 08:18

Ještě mi došlo, že pokud budeš rodit 2,5kg děti-velký děti, že te možná po porodu daji na klasické šestinedělí a děti budeš mit u sebe taky hned druhy den. Naši kluci meli 1890g a 2270g, proto byli na jednotce specializované pece, jednu noc byli v inkubatoru, byli to prťata :) Ptej se ptej se ptej se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
31.12.19 22:08
@Beth 92 píše:
Prosím o pomoc, momentálně jsem 13+3 a za chvilku mě čeká registrace do porodnice. Čekám dvojvaječná dvojčata. Původně jsem byla rozhodnuta o Apolináři ale slyšela jsem dobré i ostatních porodnicích dobré věci. Teď nevím jak se mám rozhodnout.

S dvojcaty, kdy hrozi potreba zvysene pece o miminka, bych volila jednoznacne Motol. I kdyz nemam nejhezci vzpominky na motolskou poporodni peci, ale jsou vybavnejsi a zkusenejsi na porod samotny, to se jim musi nechat. Znama tam pred rokem rodila jednovajecna dvojcata, sice nadavala na chovani sester na sestinedeli, podepisovala reverz, aby sla domu o 2 dny driv, ovsem jen diky tomu, ze miminka byla v naprostem poradku. Pokud teda nechces za kazdou cenu rodit dvojcata prirozene a dalsi (s prominutim) alternativni hlouposti, pak male porodnice bych rovnou zavrhla. Neratovice nejsou zas tak uzasne, a s dvojcaty fakt ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 22:25

Já jsem rodila v listopadu v podoli a byla jsem spokojena. Měla jsem štěstí ze byl volný jendoluzkovy pokoj. Cele sestinedeli mají zrekonstruované a je to opravdu moc hezké a čisté. Téměř všechny sestry byly příjemné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 08:15

V pondělí jdu na sekci v Mělníku, ale nečekám dvojčata. Pokud si vzpomenu, tak sem pak napíšu svoje dojmy z této porodnice. ;) Kamarádky zatím chválili, ale žádná z nich nemá dvojčata. V mém případě jde o první těhotenství, takže jsem nezkušená a do porodnice jsem posílala dotaz na registraci cca v 25. tt. Sestřička mi odepsala, že se stačí zaregistrovat telefonicky v 32. tt.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama