Apolinář zkušenosti aktuální

Anonymní
23.9.20 17:18

Apolinář zkušenosti aktuální

Ahoj, chystám se k Apolinari, jaká je teď aktuální situace, prosím? Myslím tím lékaře a sestricky. V jedné staré diskusi zde jsem četla, jak byla většina personálu nepříjemná atd. A co pokoje, je šance na nadstandard? Velice děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2674
23.9.20 18:09

Ja byla spokojena. Od A do Z. Nemam co vytknout, hezky jsme si s personálem pokecali, byla sranda. Taky rikali, ze jsem po dlouhy dobe normalni par, normalni lidi. Tak nevim co tam leze za bio eko individua, nebo lidi co cekaj hotel se servisem az pod tlamu. O dite se postarali taky skvele… pokoje normalni a v pohode. Nadstandart jsem nechtela, se zeptej na miste, jestli je volnej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 19:21

Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
2
25.9.20 07:21

Ze srpna nemám nejlepší zkušenost s touto porodnici.Na oddělení sestinedělí byla jedna směna sestřiček milá a ochotná, druhá směna přesný opak. O nadstandart se dá požádat a když mají volno (na 2-luzkovem pokoji) tak není problém. Většina rodiček na nadstandardu je ruský mluvících, v mém případě to bylo tak 80% :? Ve výstupní zprávě o mě/rodičce chybí fakta, ktera se jim nejspíš nehodilo do zprávy napsat :( Co se týče miminka, tak vás nejdřív jeden doktor vyděsí, že slyší něco špatně na srdíčku a že vás budou posílat na vyšetření bez kterých nemůžete domů, další den jiný doktor to už vůbec neřeší a když se zeptáte, dají vám najevo, že si snad ještě vymyslite. Co se týče kojení, tak vám nevěří, že miminko nesaje, jde s vámi sestra na pokoj (přesvědčena o tom, že děláte vy něco špatně) a tam vám hrubě chytne prso a ještě hruběji hlavičku miminka a ukazuje jak to máte dělat aby se prisalo. Marne, kdyz si na to vzpomenu, ještě teď mi běhá mráz po zadech, nikdy víc!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 07:40

Ahoj, dekuju za prispevek, to me tedy nepotesilo a je mi lito, cim sis tam zbytecne prosla :-( ted uz si jen uzivej miminka!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 08:20

A ještě se zeptám, někdo zkušenosti s primářem Pavlištou?

• Citovat
  • Nahlásit
371
9.10.20 17:01

Ahoj, také jsem se tam zapsala. Jaký máš termín?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama