Apozitivní test, kdy jít k lékaři.

Anonymní
2.2.20 07:24

APozitivní test, kdy jit k lékaři.

Dobrý den, otázka zni kdy jit k lékaři. Poslední MS byla 5.12.2019. bohužel mam nepravidelný cyklus. 20.1.2020 jsem byla na gyn kde mi doktorka brala krev-hormony a stitna zlaza v normě. Ultrazvuk nic. tehu testy negativní. 1.2.2020… 5 pozitivních testů. ????je možné ze nebylo nic vidět? A hcg nebyl ještě znát? Kdy jít pro potvrzení, abych nesla moc brzy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11277
2.2.20 07:29

2-3 týdny po pozitivním testu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1290
2.2.20 08:42

Zavolat si na gyndu a sestra té objedná :) mě objednávali cca na 7 TT (4-5 týdnu po pozitivním testu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1163
2.2.20 08:55

Až za tři týdny. Taky podle toho co ti nabídne dr za datum. Já jsem šla až v 7+3tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7685
2.2.20 08:57

Bezne objednavaji tak na 6-8tt, aby bylo srdicko. Kazdy dr to ale ma jinak. Zavolej a oni ai te objednaji sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.20 19:39

Tak mě objednali hned na středu. Stejně jsem z toho zmatená. Původně jsem sla k dr kvůli hodně zpožděné ms. 27.1 vsechny hormony v normě a testy negativní. A 1.2 5pozitivnich testu? Kdybych otěhotněla 27.1 tak, tak rychle mi to test neukáže ne? Neboli mě prsa, nemam nechuť k jídlu atp… ovulační test jsem mela pozitivní 4.1 a předpokládam ze do te doby by se hcg na testu už ukázal. Tak proč az ted.?

• Citovat
  • Nahlásit
1163
3.2.20 20:08
@Anonymní píše:
Tak mě objednali hned na středu. Stejně jsem z toho zmatená. Původně jsem sla k dr kvůli hodně zpožděné ms. 27.1 vsechny hormony v normě a testy negativní. A 1.2 5pozitivnich testu? Kdybych otěhotněla 27.1 tak, tak rychle mi to test neukáže ne? Neboli mě prsa, nemam nechuť k jídlu atp… ovulační test jsem mela pozitivní 4.1 a předpokládam ze do te doby by se hcg na testu už ukázal. Tak proč az ted.?

To nevím proč by ti hcg stoupalo v tomto případě tak pomalu. Snad jen prostě neprosperující či mimoděložní těhotenství. Ale to holt kdyžtak zjistíš ve středu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat