Apple watch 3 - běh na pásu

25.3.21 20:36

Apple watch 3 - běh na pásu

Ahoj,

chtěla bych si koupit Apple Watch 3… ale mám dotaz, zda s nimi někdo běhá na pásu? Měří dobře vzdálenost?

Samozřejmě mi jde hlavně o tep, vzdálenost vidím na pásu… ale bylo by fajn to mít vše uložené v jednom🙂.

Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
979
25.3.21 20:49

Tep meri normalne, vzdálenost mi nadmerujou, pri desítce to uděla 600m, tzn 10 na pase je 10,6 na hodinkách. Manželovi naopak, ten ma na pase 10 a na hodinkách 9,8. Ale nesedí mi ani s Garminama, Apply ukazuji vic, to mam tedy vyzkoušeno jen venku, na každých deset km plus 200m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
25.3.21 21:01

@bylinka pokud to neměří podle GPS tak rozhodně kroky stejné nejsou a asi mi přijde jedno jestli ubehnu 1000 nebo 1050 m :mrgreen: prostě jen algoritmus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
979
25.3.21 21:08

No me to jedno je, ale když běham na pase, ridim se pasem, abych náhodou nenaběhala min :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.21 07:22

No neměla jsem v plánu to tu bůh ví jak vypisovat, ale pro pochopení tedy rozepíšu.

Pro Apple watch jsem se rozhodla, protože si občas zacvičím jogu, občas domácí posilování, v létě kolo a teď jsem přidala běh na pásu. Chápu, že když jsou hodinky “širokospektrální”, tak nebude vše 100%.

Ale mám teď hodinky cca za 2 000Kč, které jsou super na denní použití. Při sportu zvládají měřit chůzi venku a kolo…ale měly by měřit i tep. Ten sice měří, ale při jízdě na kole mám celé 4 hodiny tep 68😁. Když chci aby mi změřil tep, musím ukončit aplikaci pro cyklistiku a “jednorázově” si změřit tep. Ale nedokážou víc jak 10 minut ukazovat tep.
A když běžím na pásu, tak pokud se držím madel (změna polohy, měření tepu, zahřívací chůze atd…) tak mi nenaměří ani metr…musím pořád hýbat rukama. Když na pásu uběhnu 5 km, na hodinkách to je třeba 3,5 km. Což už rozdíl je…

Takže když už budu investovat do apple watch, tak chci samozřejmě lepší měření tepu. A o něco přesnější měření běhu na pásu. Je mi jedno, jestli místo 5 km ukáží 4,7 nebo 5,2 😁. Ale když se budu zpětně v aplikaci koukat, abych si i zhruba mohla po nějakém čase přeměřovat výsledky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11516
26.3.21 07:39

Beh na pasu ti nikdy nemuzou zadne hodinky zmerit spravne, protoze nemuzou merit pres GPS. Meri podle delky kroku a jejich poctu.
Na pasu nebeham, ale zase jezdím doma na kole a pokud chci mit zmerenou vzdalenost, musim mit na pedalech cidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
979
26.3.21 08:25

Tep měří celodenně, pokud to nevypnes, při aktivitě ukazuji aktuální tep a po ukončení graf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat