Aqua Baby Club Vyšehrad

1829
6.2.06 16:16

AQUA BABY CLUB Vyšehrad

Zdravím všechny. :-)

O plavání už tu bylo psáno mnoho, ale ráda bych poprosila o Vaše osobní zkušenosti. :-) Od soboty budeme chodit s Matýskem plavat do Aqua Baby Clubu na Vyšehrad, určitě se tu najdou maminky, které už tam chodí. Napište, jak vše probíhá, jaké je zázemí, na co si dát pozor, jak je to s parkováním kočárků. Jaké jsou plavací tety, kolik je miminek v kurzu… Prostě takové ty drobnosti, které se sice po pár hodinách zajedou, ale když je víte už dopředu, hodí se to. :-)

Díky moc všem! :-)

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1829
8.2.06 11:01

Vážně nikdo? 8O to je škoda..... :-(

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987
8.2.06 11:07

Hani,
chodí tam moje „macecha“ :) resp. taťkova přítelkyně. Je spokojená, prý je to celé bezbariérové, plavací tety příjemné, jen voda jí přišla trochu studená. Ale má holčičku 1,5 roku, takže zázemí pro mrňata asi moc neřešila. Původně jsem tam chtěla chodit, ale pak jsem se domluvila se Sarach a chodíme na tu Homolku. Tak až se s ní uvidím, tak se ti pozeptám. Taky holky na cvíču říkaly, že tam chodí. S těmi se uvidíme příští čtvrtek. Jen nevím, jestli si ty info zjistím do soboty :(
Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
9.2.06 20:03

no Hani, tak to ti veru neporadím… ale posuniem ťa hore, keď to sem napíšem;o))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
10.2.06 21:01

Tak ještě jeden pokus o aktualizaci dotazu… :wink:

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
16.1.13 22:03

Holky chystám se tam zítra, nenašel by se někdo, kdo by písnul pár info? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.13 22:10

Ahoj neděláš reklamu? asi ti to admin smaže pozor nato neznám to tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
16.1.13 22:20

Coooo? 8o tohle byl dotaz jako každý jiný, ale jestli je to proti nějakým pravidlům, tak sorry :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
17.1.13 00:00

@-Jitule- my sme tam chodili a je to tam super, ked sme sa prestahovali, presunuli sme sa do pruhonic, ale musim povedat ze pani co tam cvicia su super ;-) akurat malinko nedomyslene miesto na prezliekanie deti, ale da sa..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1452
17.1.13 11:01

Ahoj, no my už tam chodíme asi tři měsíce a je to tam super. Chodíme teda do skleněného bazénu. Ale už jsme byli i v tom větším. Cvičitelky jsou bombastické, super komunikace individuální přístup.
V kurzu jsme byli tři od nového roku jsme 4. Šatna je tam trošku menší, ale dobrých lidí se vejde :hug: Co je trošku složitější na komunikaci a organizaci jsou náhradní termíny. Všude uvádí tel. číslo, ale jakmile tam zavoláš, že chceš náhradní termín, okamžitě tě přesměrují na email a docela to trvá. My loni chyběli dvakrát, kvůli nemoci a dovolené a stále nemáme náhradní hodinu.Ale věřím, že určitě brzy něco najdem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
18.1.13 13:00

Ahoja, moc děkuju za informace :kytka: už máme první hodinu za sebou a bylo to moc fajn :)

jen docela záhul při svlékání, převlékání, sprchování a oblékání… nějak jsem nepřišla na ten „fígl“, jak to provést co nejefektivněji :mrgreen: jak to děláte vy? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1452
19.1.13 19:43

@-Jitule- no je to peklo teda :roll: člověk musí mít oči všude. Já tam teda přijdu, sundám malé kombinézku - pod tím má ještě bodýčko a punčocháčky. Položím ji tam, dám ji hračku a převlíknu sebe, pak ji, pak se osprchujem a hurá do bazénu. Potom je to naopak, osprchujem se, obleču dítě, dám ji hračku a oblíkám sebe :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
19.1.13 21:54

@bejinka no jo, když ten můj prďola nevydrží chvilku ležet v klidu, pořád se někam překuluje :mrgreen: prosím tě a jak s tím sprchováním, malého umeju, to není problém, ale jak mám namydlit a spláchnout sebe, když mám v náručí prcka? docela oříšek :cert: navíc si to vůbec nedokážu představit, kdyby nás v té šatně bylo víc… kam pak to dítě položit???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1452
21.1.13 09:10

@-Jitule- No jestli máš takového raubíře, tak je tam přece postýlka ;) No osprchuješ malýho, oblečeš mu plavací plínu a deš do sprchy bez něj, musí to být fofr no :D My jsme tam 4 v té mini šatně. Občas se nám stane, že ta co zrovna oblíká mimčo, hlídá a ty se převlíkáš, pak ji na oplátku pohlídáš prďolu ty :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
21.1.13 19:27

@bejinka jj, asi ho budu muset dát do té postýlky… no je to mazec, ale časem si snad udělám nějaký systém :) díky za tipy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama