Aqualand Moravia a děti 3+5 let?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
def
Kecalka 192 příspěvků 24.07.19 19:51
Aqualand Moravia a děti 3+5 let?

Hoj. Chystáme se v týdnu do tohodle aquaparku.

1. Je tam za ty peníze dost vyžití pro takové děti?
  1. Vstupenky koupíme levněji na e-shopu a kvůli frontám pojedeme v týdnu + si vezmeme nějaké jídlo a pití. Máte ještě nějaký tip, na co nezapomenout?
  1. můžou tam někde trošku v klidu děti přes oběd usnout?
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineŠáruší
Kelišová 5058 příspěvků 24.07.19 20:05

Nemyslím, že je tam za ty peníze úplně vyžití pro tyhle děti. Pro mrňata tam toho úplně moc není. Pokud usne v hluku, tak jo, na lehátkách na balkóně. Jídlo si vezměte, ceny jsou tam docela dost napálený.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31819 příspěvků 1 inzerát 24.07.19 20:34

Pro tak male tam toho moc nebude..vetsina atrakci ma vstup podle určite vysky..jidlo je drahe, berte vlastni.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31819 příspěvků 1 inzerát 24.07.19 20:37

Na strankach aqualandu mas jake tam jsou atrakce a od kolika cm je mozne je vyuzit. a hlida se to tam, takze mensi nepusti

Uživatel je onlineJana206
Nadpozemská drbna 28573 příspěvků 24.07.19 20:58

Vse je pro starší děti a vstupy na atrakce od určité výšky. Kontroluje se to přísně. Za mě zbytečně vyhozené peníze, ještě počkejte.

tumpach
Kelišová 6675 příspěvků 24.07.19 20:58

Určitě bych tam nejezdila, děti jsou na to ještě malé :). Opravdu se atrakce hlídají, radši ji užijte nějaký poklidný výlet, a jste na tom lépe :) :). To mi věř, a na toto si ještě chvil, u počkejte :).

tynapliskova
Povídálka 17 příspěvků 24.07.19 21:12

Já jsem si to třeba neužila ani jako dospělá, na všechny atrakce fronty, jídlo a pití drahé, nevím teda jak je to venku, ale vevnitř byla zima ( což teď asi nebude :lol: ) všude bylo hrozně moc lidí nebyly ani volná lehátka já bych radši zvolila nějaké malé koupaliště někde ;-)

smurfka
Vesmírná mluvilka 31819 příspěvků 1 inzerát 24.07.19 21:24

Radeji jedte do Novych Mlynu..pro deti super. Hriste, lodicky, parada

def
Kecalka 192 příspěvků 24.07.19 21:24

@smurfka @tumpach @Jana206

Fakt neužijeme? Třeba Aquapalace Čestlice děti milují. Jsou tam pro ně 3 klouzačky, 4 brouzdaliště a to nám stačí. Rád bych jim teď dopřál něco jiného. Jestli fakt říkáte, že Moravia ne, tak kam jinam? (PS. Šutku známé nazpaměť :)

Pidulka1991
Závislačka 3990 příspěvků 24.07.19 21:26

Nevadí, když se přidám s dotazem? My jsme byli v cestlicich v aquapalace s 2,5 letou a ta se tam vyřádila. Nebyl jste někdo v obou aquaparcich pro porovnání? Moravii máme taky v plánu, tak jestli radši ještě počkat. Děkuji :)

Verča13
Kecalka 103 příspěvků 24.07.19 21:58

My tam jezdíme s holkama mladší bude v září 6 a starší v lednu 12 menší byly tři roky když jsme tam jeli poprvé a obě to tam milují, ale oni jsou vodní živly. Jsou tam uvnitř tři brouzdaliště jedno s velkým hřištěm a klouzačkou, je tam i klidnější zona kde je možné nechat děti prospat ale to naše je většinou tak utahané že usne i v rachotu a pokud pojedete když bude pěkně myslím že venku rozhodně o zábavu nouzi mít nebudete. Jídlo je draší takže pokud chcete ušetřit rozhodně si vemte svoje

Uživatel je onlineŠáruší
Kelišová 5058 příspěvků 25.07.19 07:23
@def píše:
@smurfka @tumpach @Jana206Fakt neužijeme? Třeba Aquapalace Čestlice děti milují. Jsou tam pro ně 3 klouzačky, 4 brouzdaliště a to nám stačí. Rád bych jim teď dopřál něco jiného. Jestli fakt říkáte, že Moravia ne, tak kam jinam? (PS. Šutku známé nazpaměť :)

To je rozdíl, v Čestlicích si užíjí. Tam je to i pro malé děti. Tady fakt ne. Ta tobogánová věž je jinde, není to tak elegantně propojené jako v Čestlicích. Tam si snad neškrtnou skoro vůbec, jen pár tobogánků, a hlídají tam výšku. A pak je tam takový placatý malý dětský bazének s dvěma atrakcema stříkacíma, prostě nic, co by děti bavilo déle než hodiny. Co se týče malých dětí, to se s Čestlicema nedá srovnat, to jeďte fakt raději do Čestlic, i my raději Čestlice než Pasohlávky. Fakt za ty peníze to není úplně pro tyhle malé děti. Já tam měla čtyřletou, zbytek dětí starších, ty si užily, čtyřletá se tam nudila, byla veliká, takže mohla navíc tobogánů, než bude moct průměrně vysoké tříleté dítě. Já bych tam nejela.

Uživatel je onlineŠáruší
Kelišová 5058 příspěvků 25.07.19 07:26
@Pidulka1991 píše:
Nevadí, když se přidám s dotazem? My jsme byli v cestlicich v aquapalace s 2,5 letou a ta se tam vyřádila. Nebyl jste někdo v obou aquaparcich pro porovnání? Moravii máme taky v plánu, tak jestli radši ještě počkat. Děkuji :)

Já jo, pro děti jsou Čestlice lepší. Ale nebyla jsem v Pasohlávkách nikdy v létě, takže neznám tu venkovní zónu. Ale podle fotek mi to přijde jako takové lepší koupaliště venkovní. Třeba Koupelky v Prostějově jsou normální venkovní super koupaliště, kde se děti vyřádí a za 70 na den. Takže neznám venkovní zónu, ale do Pasohlávek bych jela až s většíma dětma.

Uživatel je onlineJana206
Nadpozemská drbna 28573 příspěvků 25.07.19 07:46
@Šáruší píše:
Já jo, pro děti jsou Čestlice lepší. Ale nebyla jsem v Pasohlávkách nikdy v létě, takže neznám tu venkovní zónu. Ale podle fotek mi to přijde jako takové lepší koupaliště venkovní. Třeba Koupelky v Prostějově jsou normální venkovní super koupaliště, kde se děti vyřádí a za 70 na den. Takže neznám venkovní zónu, ale do Pasohlávek bych jela až s většíma dětma.

Ted uz podrazili, dospělí stovka, dítě myslím 80.Ale pořád jsou to dobré ceny oproti jiným. Já mám radeji Vrahovice teď jak jsou nově opravené. Je tam lepší dětské brouzdaliště a na ne navazuje detske hřiště, kde mohou děti pres sprchu rovnou z bazénu, i mokré. A u hřiště spousta lavecek pro dospělé. Ale pro větší děti, které milují tobogany, tam moc vyžití není. Bazény jsou plavecké. Moje větší deti naštěstí i plavou. Voda je tam teplá a upravena částečně solí. Nesmrdi tak chlorem, je to znát. Dále jsou oblíbené Kojetín a Chropyně. Obě myslím vyhřívané, v Kojetine tobogán. Strazisko je pověstné svou studenou vodou, spíš plavecké. Teď hodně rodin z okolí hlavne s malými detmi jezdí na biotopy, Otaslavice a Laškov.

Uživatel je onlineŠáruší
Kelišová 5058 příspěvků 25.07.19 07:50
@Jana206 píše:
Ted uz podrazili, dospělí stovka, dítě myslím 80.Ale pořád jsou to dobré ceny oproti jiným. Já mám radeji Vrahovice teď jak jsou nově opravené. Je tam lepší dětské brouzdaliště a na ne navazuje detske hřiště, kde mohou děti pres sprchu rovnou z bazénu, i mokré. A u hřiště spousta lavecek pro dospělé. Ale pro větší děti, které milují tobogany, tam moc vyžití není. Bazény jsou plavecké. Moje větší deti naštěstí i plavou. Voda je tam teplá a upravena částečně solí. Nesmrdi tak chlorem, je to znát. Dále jsou oblíbené Kojetín a Chropyně. Obě myslím vyhřívané, v Kojetine tobogán. Strazisko je pověstné svou studenou vodou, spíš plavecké. Teď hodně rodin z okolí hlavne s malými detmi jezdí na biotopy, Otaslavice a Laškov.

dítě do 18let je za 70 na den. Jsme zrovna v Držovicích :mrgreen: Jo, starší už se vyřádí na tobogánech, takže to má raději, než Vrahovice. Kouknu na ten Kojetín a Chropyni, že by byla změna, tenhle týden je to na to být jen u vody. Včera šli domů z koupáku až v osm večer.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama