Aquapalace Praha s 10měsíční

31
10.7.20 21:45

Aquapalace Praha s 10 měsíční

Pěkný večer,
má prosím smysl brát s sebou i 10 měsíční dítě? Je tam něco pro takové prcky? Děkuji ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3695
10.7.20 21:47

A to ho tam pusti? U nas na aqua az od roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
10.7.20 21:49

Podivj se dobre na web, deti do jednoho roku nemaji do verejnych bazenu pristup..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17481
10.7.20 21:49

Asi vas tam ani nepusti, tyhle bazeny jsou od roka nejdriv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
10.7.20 21:54

Ale jinak pro ty mimina je tam jedno mini brouzdaliste, ja bych pro takhle maly dite volila neco mensiho, v aquapalce je vzdycky prisernej kraval.. treba aqua na barrandove, tam je brouzdalko hodne melky. Ale tam zas nemuzou ty do jednoho roku :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
10.7.20 21:56

Díky za postřehy, tak to mě nenapadlo, že by nás nepustili. Známí byli v Liberci s 11 měsíční a v pohodě, tak to radši pročtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
434
10.7.20 21:58

@Lela2 do Aquapalace bych s takhle malým dítětem nešla. Sice je tam brouzdaliště, ale je to velké a hlučné. Pěkný bazén, kam vás s takhle malým pustí je v hotelu Step.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
10.7.20 22:02

@roba18 Děkuji, to jsem si potřebovala přečíst :blush: Počkám někde na procházce a pošlu manžela se starším :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
10.7.20 22:03

@Lela2 se synem jsem tam byla kdyz mu bylo asi 8 mesicu a s dcerou taky pred rokem, takze ani pousti i pred roken.Meli jsme sebou takovej ten kruh jak v nem dite sedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14362
10.7.20 22:05
@Lela2 píše:
@roba18 Děkuji, to jsem si potřebovala přečíst :blush: Počkám někde na procházce a pošlu manžela se starším :slight_smile:

A já bych šla, mají i venkovní část, viděla jsem tam i normálně kočárek, je tam v patře taková plastová ohrada s pěnovým puzzle s hradem a klouzackou, všude přebalovaky, dokonce i ohrádky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
867
10.7.20 22:07
@Ivana 85 píše:
@Lela2 se synem jsem tam byla kdyz mu bylo asi 8 mesicu a s dcerou taky pred rokem, takze ani pousti i pred roken.Meli jsme sebou takovej ten kruh jak v nem dite sedi.

Ze zakona se to nesmí, to není na zvážení provozovatele. Druhá věc je, jak se to kontroluje.

Kojenci smí jen so speciálních bazénů, třeba v hotelu Step takovej mají, párkrát jsem tam byla a dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
10.7.20 22:08
@Bubla Bůčková píše:
A já bych šla, mají i venkovní část, viděla jsem tam i normálně kočárek, je tam v patře taková plastová ohrada s pěnovým puzzle s hradem a klouzackou, všude přebalovaky, dokonce i ohrádky.

Kdyby bylo hezky, tak s tím nemám problém, tak jak na koupališti, jde mi právě o tu vnitřní část, kdyby zrovna nevyšlo počasí. Budeme v Praze 4 dny a to počasí je všelijaké :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
10.7.20 22:10

@Platanka V provozním řádu jsem teď četla, že děti do 3 let pod dohledem, tak asi počkám podle počasí :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
867
10.7.20 22:12
@Lela2 píše:
@Platanka V provozním řádu jsem teď četla, že děti do 3 let pod dohledem, tak asi počkám podle počasí :slight_smile:

Ok… Já myslím, že je nějak vyhláška, podle ktere děti pod rok do normálního bazénu nesmí, musí mít min chlor a buhvico…zkusím to najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
434
10.7.20 22:14
@Lela2 píše:

No na procházce… Zrovna Aquapalace je v nákupní zóně, tak leda courat po obchodech, kterých tam ale moc není respektive ne hadry apod. a nebo kousek je dendrologická zahrada, na procházku s kočárem ideální. Jen nesmí pršet a nebo pak na nákupy do OC Chodov, vedle je hned krčský les, také pěkný na procházku s kočárem. OC Chodov není od Čestlic daleko. Cca 10 min autem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama