Ariel gel 12litrů? 220 dávek?

289
12.8.15 20:35

Ariel gel 12litru? 220 davek?

Holky matd s timto praskem zkusenost? Ma to byt nejaky ariel profesional. Je to ve velkem kyblíku. Dovezeno pry z nemecka.

Dekuji za zkusenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7385
12.8.15 20:42

Jestli je z nemecka, tak ok, ariel pere moc dobre. zalezi na cene, ariel byva dost casto v akcich. ted je trebas v tescu gel, davka za 5,5 kc, ale videla jsem i levnejsi:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
12.8.15 20:52

@neellaa Pokud máš na bílé, tak gel nikdy nevypere tak dobře jako prášek - někde jsem vyčetla, že neobsahuje nějakou složku - rozjasňovače??? nebo něco podobného.
Za mne DM na bílé za 149,– Kč 40 dávek…max spokojenost.
A to jsem snad 20 neprala v ničem jiném než v Arielu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
12.8.15 20:56
@Jannnča píše:
@neellaa Pokud máš na bílé, tak gel nikdy nevypere tak dobře jako prášek - někde jsem vyčetla, že neobsahuje nějakou složku - rozjasňovače??? nebo něco podobného.
Za mne DM na bílé za 149,– Kč 40 dávek…max spokojenost.
A to jsem snad 20 neprala v ničem jiném než v Arielu.

A co je to je primo dm prasek?

Ten ariel by mel byt na bile i barevne.. Ale mam strach c9 to bude..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
12.8.15 20:59

@neellaa
Z drogerie DM - jejich značka DenkMit, vyhrál i v testu ;).
https://www.emimino.cz/…k-mit-97421/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
12.8.15 21:42

@neellaa @Jannnča
Jo, já střídám DM prášek (teda na barevné) a Formil z Lidlu (199,– Kč za skoro 5,7 kg). Oba perou lépe než český Ariel. A dělám si mýdlový prací gel z čistého maresillského mýdla (ale to je už poznámka pod čarou) - ten vypral i skvrny od třešní na 40 stupňů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
12.8.15 21:46

@Apaji Ten z Lidlu jsem chtěla napsat taky - já jsem ho ještě nezkoušela, ale koupila jsem ho na praní taťkovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17093
13.8.15 02:39

@neellaa já zas někde vyčetla, že gelové prášky zanášejí pračku a to samé, co @Jannnča, že neperou tak dobře, ale ne kvůli rozjasňovačům, ale prý složka, která dobře rozpouští špínu je normálně v sypké formě a dostat jí do tekuté je náročné a ubírá jí to na účinnosti. Takže bych se v německu poohlédla po sypkém prášku, to velké balení se dělá i v sypké formě, je to pro profi použití, možná by se dal sehnat i tady v makru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
17.8.15 12:32

@neellaa Jak to nakonec dopadlo?…co jsi koupila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama