Reklama

Artroskopie kolene 2 leté dítě (borelioza)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie2121
Nováček 8 příspěvků 10.01.18 23:51
Artroskopie kolene 2 lete dite (borelioza)

Ahoj, potrebuji poradit, nebo spis utesit. Dcera zacala pred cca 2 mesici kulhat, nasledne krevni testy, zjistena borelioza, atb, kulhala dal, nastoupila do nemocnice na odsati tekutiny z kolene, podstoupila i artroskopii, podezreni na revma. Zmnozena sinovie, jinak testy k revma vsechny negativni. Mela mesic sadru, pred tydnem sadra sundana a dcera koleno omylem ohnula a od te doby ho ma cca v 90 stupnove poloze a nechce na nej stoupnout. Na jedne rehabilitaci nam rekli, ze nevi co s tim. Zatim nechodi a ja asi nemusim vypravet zadne mamince co ted prozivam. Jsem proste na dne. Je to velmi vesele a zive dite a ted toto. jeste pred 3 mesici cipera jak blazen.. Zacali jsme cvicit doma a zacala sem chodit do bazenu. Noze ulevuje. Ale prijde mi, ze porad stejne, ze se to nijak neposouva a ja uz zacinam byt uplne s nervama na dne. Zazil nekdo neco podobneho?

Reklama

Reakce:

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 00:33

Já tedy nejsem odborník, ale nechápu tu sádru po artkoskopii? Chce to chodit na RHB, případně zkusit kolo(běžku). To koleno něčím mazat, např. koňskou mastí. Ledovat, pokud tam je otok. Někdo doporučuje Wobenzym po operacích. Jinak :nevim:, pokud vám neporadí fyzioterapeut, tak musíte za doktorem, který dělal tu operaci. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >