Artróza a vyrůstky na páteři

5679
22.4.15 12:12

Artroza a vyrustky na páteři

Zdravim Vás maminky :kytka:
Potrebuji radu ohledne arzrozy. Je mi 30let a mam dve deti, druhe 1a pul stare. Je to cca mesic co me zacaly bolet zada, neurologie, rtg a byly mi zjisteny vyrustky na krcni a bederni pateri a lehka artroza u panve.tam me to taky desne boli kdyz se ohnu :(
Chjoo tak mlada a takove problemy :( jsem z toho spatna. Cekaji me rehabky. Diskuzi jsem zalozila abych zjistila zda tu jsou maminky co maji podobny problém, zda cviceni problem zlepsi nebo se toho uz nezbavim..a taky prosim nejake vitaminy, preparaty co bych mohla zacit brat. Na kontrolu a reseni co se mnou jdu az za dva tydny. Na vysledky jsem si volala.
Dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35296
22.4.15 19:45

No ses opravdu docela mlada. Musis uz odtedka celozivotne cvicit, abys udrzela stavajici stav, jinak bude hur. Po rehabkach zacit s nejakym sportem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5679
23.4.15 07:24

@Pudloslava muzu behat? Manzel rikal ze je lepsi kolo nebo plavani, ze pri behani klouby moc trpi. Opravdu s behanim musim skoncit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35296
24.4.15 05:37
@MišelkaX píše:
@Pudloslava muzu behat? Manzel rikal ze je lepsi kolo nebo plavani, ze pri behani klouby moc trpi. Opravdu s behanim musim skoncit?

nejlepsi je vsechno stridat. pri behu spis trpi kolena a kycle, nez pater. na kole trenujes jen nohy a trpi bederni amkrcni pater - je nutne po kole provadet protahovaci cviky. Plavat se musi spravne, s brejlema, hlava pod vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama