Reklama

Artróza kloubů na noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8650 příspěvků 27.04.18 15:41
Artroza kloubů na noze

Bylo mi řečeno (zatím ne od odborníka, ale od zdravotníka), že mé potíže odpovídají artroze. Bolí mě strašně kloub u palce - mám to už dlouho a poslední dva měsíce se to dost zhoršilo. Má s tím někdo zkušenosti? Co vám pomohlo?

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16304 příspěvků 27.04.18 15:51
@Sára 1 píše:
Bylo mi řečeno (zatím ne od odborníka, ale od zdravotníka), že mé potíže odpovídají artroze. Bolí mě strašně kloub u palce - mám to už dlouho a poslední dva měsíce se to dost zhoršilo. Má s tím někdo zkušenosti? Co vám pomohlo?

Lékař. Nech se poslat na nějaké vyšetření. Samo to neodejde, tohle se může maximálně zhoršit a proto se chodí k lékaři, aby se s tím dalo nějak slušně žít a netrpět bolestmi.

Sára 1
Echt Kelišová 8650 příspěvků 27.04.18 16:12

@Kobliha51 K lékaři samozřejmě zajdu. Paní, která mi řekla, oč se jedná (myslela jsem, že je jiná příčina) se zrovna chystala na operaci s tím samým a vylíčila mi i veškeré komplikace, které ji potkaly. Nevím, na kolikátou operaci již šla, ale bylo jich opravdu hodně. Pro začátek bych ráda něco, co mi pomůže do té doby, než se k lékaři dostanu. Nebo by mě zajímala nějaká alternativa.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama