Artróza kloubů na noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8259 příspěvků 27.04.18 15:41
Artroza kloubů na noze

Bylo mi řečeno (zatím ne od odborníka, ale od zdravotníka), že mé potíže odpovídají artroze. Bolí mě strašně kloub u palce - mám to už dlouho a poslední dva měsíce se to dost zhoršilo. Má s tím někdo zkušenosti? Co vám pomohlo?

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15364 příspěvků 27.04.18 15:51
@Sára 1 píše:
Bylo mi řečeno (zatím ne od odborníka, ale od zdravotníka), že mé potíže odpovídají artroze. Bolí mě strašně kloub u palce - mám to už dlouho a poslední dva měsíce se to dost zhoršilo. Má s tím někdo zkušenosti? Co vám pomohlo?

Lékař. Nech se poslat na nějaké vyšetření. Samo to neodejde, tohle se může maximálně zhoršit a proto se chodí k lékaři, aby se s tím dalo nějak slušně žít a netrpět bolestmi.

Sára 1
Echt Kelišová 8259 příspěvků 27.04.18 16:12

@Kobliha51 K lékaři samozřejmě zajdu. Paní, která mi řekla, oč se jedná (myslela jsem, že je jiná příčina) se zrovna chystala na operaci s tím samým a vylíčila mi i veškeré komplikace, které ji potkaly. Nevím, na kolikátou operaci již šla, ale bylo jich opravdu hodně. Pro začátek bych ráda něco, co mi pomůže do té doby, než se k lékaři dostanu. Nebo by mě zajímala nějaká alternativa.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama