Artróza kloubů na noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sára 1
Echt Kelišová 9014 příspěvků 27.04.18 15:41
Artroza kloubů na noze

Bylo mi řečeno (zatím ne od odborníka, ale od zdravotníka), že mé potíže odpovídají artroze. Bolí mě strašně kloub u palce - mám to už dlouho a poslední dva měsíce se to dost zhoršilo. Má s tím někdo zkušenosti? Co vám pomohlo?

Reakce:
Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17672 příspěvků 27.04.18 15:51
@Sára 1 píše:
Bylo mi řečeno (zatím ne od odborníka, ale od zdravotníka), že mé potíže odpovídají artroze. Bolí mě strašně kloub u palce - mám to už dlouho a poslední dva měsíce se to dost zhoršilo. Má s tím někdo zkušenosti? Co vám pomohlo?

Lékař. Nech se poslat na nějaké vyšetření. Samo to neodejde, tohle se může maximálně zhoršit a proto se chodí k lékaři, aby se s tím dalo nějak slušně žít a netrpět bolestmi.

Sára 1
Echt Kelišová 9014 příspěvků 27.04.18 16:12

@Kobliha51 K lékaři samozřejmě zajdu. Paní, která mi řekla, oč se jedná (myslela jsem, že je jiná příčina) se zrovna chystala na operaci s tím samým a vylíčila mi i veškeré komplikace, které ji potkaly. Nevím, na kolikátou operaci již šla, ale bylo jich opravdu hodně. Pro začátek bych ráda něco, co mi pomůže do té doby, než se k lékaři dostanu. Nebo by mě zajímala nějaká alternativa.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Vrátíte se z Turecka v rakvích, vzkázal Erdogan Australanům a Novozélanďanům

Zcela skandálním způsobem se k nedávnému teroristickému útoku na Novém... číst dále >