Arytmie ze stresu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lara54
Povídálka 38 příspěvků 24.05.19 21:23
Arytmie ze stresu?

Zdravím.
Je mi 19 let a jsem čerstvě po maturitě. 2 dny před zkouškou jsem začala pociťovat poskakování srdíčka. Jako by mi několikrát bouchlo, pak třeba vynechalo. Myslela jsem, že je to že stresu, byla jsem nervózní opravdu hodně. Dokonce mi arytmii ukazuje i tlakoměr, tlak mám normální. Jenže už po maturitě mám, nenervuju se a potíže nezmizely. Stává se to třeba i několikrát za minutu. Nejhorší je, když usínám nebo sedím. To se pak na to hrozně soustředím a začínám kvůli tomu až zmatkovat :roll: Když přes den něco dělám, tak to tolik necítím. Byla jsem i ve fitku si lehce zaposilovat a sílu mám. Žádné jiné obtíže jako stižené dýchání nemám. Na hrudi mě taky nebolí. Arytmií jsem trpěla už dřív, vždy mám období, kdy mám klid a pak zase dny, kdy mě to zlobí. Teď už je to ale 5 dnů a takhle dlouho jsem to ještě neměla. Moje mamka má to stejné co já, ale na nic jí nepřišli :nevim: Už jsem prostě zoufalá a v pondělí půjdu k doktorovi, jen by mě zajímalo, jestli s tím má někdo zkušenosti. Děkuji.

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15121 příspěvků 24.05.19 21:31

A nejsi ted spíš ve stresu z toho jak moc se pozoruješ

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 21:54

Ano, může to být ze stresu a může to trvat i dlouhou dobu po delším stresovem období. :roll: píši z vlastní zkušenosti :roll: a pokud mohu radit, rychle s tím něco dělat, hodně sportovat, nepozorovat se, zaměstnávat se…muze to nadělat pěknou neplechu a dlouho se to táhnout,… :roll:

Jeanny21
Kecalka 429 příspěvků 24.05.19 22:17

Myslím, že to mívám sem tam taky, podle toho popisu, co píšeš. Mám prý zvýšený stres vidět v očích, a prý bych to neměla vše tak brát. Jo a je mi 18 :roll: tak teda vůbec nevím, co budu dělat u maturity..

Demi
Závislačka 3942 příspěvků 24.05.19 22:22

Ano, může to být ze stresu. Doplňuj hořčík, užívám MagneB6 a spokojenost.

Váš příspěvek
Reklama