Asentra - zvýšení dávky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 27.12.16 14:42
Asentra zvyseni davky

Ahoj holky beru Asentru 50 na uzkosti a pp mesic a pul prvne to zabiralo ale nyni se mi stavy opet vratily tak rikala doktorka ze mam zkusit zvysit na 75mg tak sem si vzala dneska po paty tuhle davku ale zatim necitim moc rozdil spis je mi blbe a sem unavena muzou to byt nezad. ucinky po zvyseni nebo mi tahle davka nesedne? moje psychiatricka ma dovolenou takze se nemuzu zeptat. Nebo je 5.den po zvyseni jeste brzo? :? :?

Reakce:

Lollitka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 27.12.16 14:52

Ahoj,
podle mě je 5 dní ještě málo, navíc 75 mg není nějaká veliká dávka. Já beru 200 mg, což je maximální doporučená a brala jsem i vyšší (300 mg) kvůli rezistentní OCD. A chodíš i na psychoterapii? Podle mě samotná AD stejně nevyřeší příčinu, je lepší si o tom popovídat, naučit se kontrolované dýchání na zastavení ataky, relaxaci, práci s myšlenkami… Také jsem PP měla a právě terapie mi hodně pomohly. Držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 14:52

Ahoj, navýšení se projeví taky až za pár dní, musí mít se ustalit hladina, máš nežádoucí účinky, neboj, bude to lepší:)

MaM
Stálice 82 příspěvků 20 inzerátů 27.12.16 14:52

Sama antidepresiva neberu, ale davame postizenemu ditku. Doktor rikal, ze ta spravna hladina se nastavuje tak 3 dny, takze uz by se to melo projevit. A nevolnost a unava - to jsou vedlejsi ucinky 90% vsech leku, takze urcite to mozne je. A nebo taky z premiry cukru z vanocniho cukrovi,) Drzim palce, at je lip… :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 14:55
@Ivet888 píše:
Ahoj holky beru Asentru 50 na uzkosti a pp mesic a pul prvne to zabiralo ale nyni se mi stavy opet vratily tak rikala doktorka ze mam zkusit zvysit na 75mg tak sem si vzala dneska po paty tuhle davku ale zatim necitim moc rozdil spis je mi blbe a sem unavena muzou to byt nezad. ucinky po zvyseni nebo mi tahle davka nesedne? moje psychiatricka ma dovolenou takze se nemuzu zeptat. Nebo je 5.den po zvyseni jeste brzo? :? :?

Máš hrozně nizke dávkování - 75 mg se mnou nedělalo v pocatku vůbec nic. Musela jsem najet až na 150 mg, abych na sobe cítila nejake účinky a až při 175 mg jsem se cítila skutecne dobře. Ty nizke davky fungují spíše až po zaleceni jako udržovací.

Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 27.12.16 16:18
asentra

Holky ted sem volala na psychiatrii v CB tam mi doktorka rekla ze mam zkusit od zitra vzit dve cely tablety 5O takze 100 myslite ze to bude lepsi bojim se aby mi nebylo jeste hur :(

Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 27.12.16 16:29
Lollitka

To nechodim nemam kde tady v Jindrichove Hradci :(

Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 27.12.16 17:16

Dekuji za kazdy nazor :( :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 23:58

Na mě navýšení působilo až po 5 týdnech a to 14 dní mi bylo hodně zle musíš vydržet bude to zas dobrý i když to ted nevypadá. a doktor mi řekl že ustálení může trvat i 3 měsíce

coninka
Kecalka 115 příspěvků 28.12.16 08:45

Asi ti po navýšení bude malinko hůř, ale vydrz, ustálí se to..vezmi si kousek Lexaurinu, ono se to bude lip snášet.. zkus mít někoho i sebe..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 11:03

Je možné, že máš opravdu malé dávkování. Brala jsem Asentru 50 a nebylo to nějak ono. Zjistila jsem, že 100 je moc.Tak teda 75 a je to OK :lol:.Užívej k tomu aspoň týden Lexaurin. Celkově to trvalo cca dva měsíce než jsem se cítila dobře. Později zmizely i nežádoucí účinky jako třesení a bušení srdce.
Holky měly jste některá při delším užívání Asentry problémy s váhou (přibírání)?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Muži se chlubí extrémními svaly, kterých docílili bez cvičení

Pyšní se obřími svaly na rukou, nohou i zádech a přitom nemuseli vůbec chodit... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >