Angína hned po covidu

Anonymní
10.3.21 04:40

Asi angína hned po covidu

Dobrý den, jsem z toho vážně na prášky 21 února min byl prokázán covid 19 měla jsem lehký průběh rýma a ucpaný nos. Po 10 dnech jsem šla do práce. A včera mě začal pálit jazyk udělali se mi bile čepy asi mandle natekle, a horečka taky dorazila. Jde mi o to že jsem byla 4 dny v práci a hned tohle :( bojím se aby na mě zaměstnavatel neposlal hygienu že jsem mu tam covid zatáhla. :( Měl jste taky nemoc někdo hned po covidu? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
729
10.3.21 05:34

Stejnou zkušenost bohužel nemám, ale k te hygieně, pokud vám řekli, že po 10-ti dnech můžete do práce a cítila jste se dobře, tak za to přeci nemůžete. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14247
10.3.21 06:02

Res to s lekarem. Neni to neobvykle, ze viroza oslabi organismus a pripadne bacily maji pak lehci cestu. Ale muze stale jit o puvodni virozu. Zanicene mandle zpusobuji i viry.
Pokud jsi byla pred ukoncenim karanteny 3 dny zcela bez potizi, pak jeji ukonceni bylo dle nastavenych pravidel a nemas si co vycitat. Jestli jsi se uplne ok necitila a presto do prace sla, pak je to k zamysleni, zda to bylo dobre :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 06:07

@cecetka Nic mi právě nebylo. Je tedy pravda že jsem se i hodně stresovala diky covidu… Dnes jsem se probudila sucha pusa jako blazen. Dělám ve fabrice a hned jsem bohužel díky hlídání a ditku musela na noční prezcas…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 06:13

Jo taky je tedy pravda že hodně ženských v práci chrchlalo když jsem se vrátila. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
14247
10.3.21 06:35

Ted se tim netrap. Zavolej lekari, popis potize, at se na tebe podiva. Podle hodnoty crp zjisti, jestli to je viroza nebo bakterialni zanet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 06:39

@cecetka volala jsem už včera a mam teď přijet na odběry a koukne do krku a tak :? Akorát teď přemýšlím jestli není výhodnější pro mě i zaměstnavatele si vzít ocr na dítě když jsou zavřené školky. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
10537
10.3.21 06:59

Zaměstnavatel na tebe nemůže poslat hygienu, pokud jsi dodržela jejich pravidla a danou karanténu. Pořád existují další nemoci, není jen Covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34046
10.3.21 07:05

U mého muže v zařízení sociálních služeb prodelalo covid velké procento zaměstnanců od října do února. No a teď tam řádí ve velkém angíny mezi zaměstnanci. A tady je to už třetí diskuze v poslední době, co čtu toto spojení, angína po covidu. Buď bezprostředně nebo později. Něco na tom bude. Viroza oslabí tělo a na virovou infekci naseda bakteriální. To je taky ten důvod, proč se rizikovým osobám dává ATB profilaxe i při virové infekci.

Zajdi si k lékaři, vyšetří Tě a zjistí, co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 07:10

Děkuji moc holky uklidnili jste mě jen mi to přišlo hrozně brzy po něm :(

• Citovat
  • Nahlásit
14247
10.3.21 14:02
@Anonymní píše:
Děkuji moc holky uklidnili jste mě jen mi to přišlo hrozně brzy po něm :(