Přítel chce dítě, já ne

Anonymní
23.6.21 22:24

Přítel chce dítě, já ne

Zdravim, jsem 18-ti letá slečna. Letos maturiji, mám přítele, kterému je 27let. A teď ten problém, on chce dítě, ale já ne. Neumim mu vyvětlit, že prostě se na díte ještě necítím, jednou se nám protrhl kondom a málem těhotenství bylo (mám podezření že to udělal schválně..), ale nakonec test byl negativní, a on byl smutnej, ale já jásala radostí, nevim jak mu mám vysvětlit, že jsem ještě mladá a necítím se ještě na to. On by to dítě chtěl. Ale beztak vím, že bych já to musela odnosit, porodit, a pak každý večeri či brzká rána vstávat kvůli tomu já. Horší je na tom, že s přítelem jsme spolu půl roku. A podle mě je to straštně brzo na dítě. Co mám dělat? On nechápe, že bych dítě jenou chtěla, ale třeba za 3 roky minimálně, ale nejde mu to vysvětlit.. Bojím se že se do mě zas bude chtít udělat bez mého souhlasu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
765
23.6.21 22:32

Nechápu název diskuze, ale budiž.

V osmnácti je pochopitelné, že ještě nechceš dítě. Pořiď si antikoncepci (pilulky, tělísko…) a nebudeš se muset bát „nehody“ při použití kondomu. Přítel to musí pochopit, není starý, tak si klidně může počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5989
23.6.21 22:33

Asi by to chtělo smazat ten původní nadpis, pokud jsi změnila myšlenku, kterou předložíš. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5926
23.6.21 22:34

Koukám že se zakladatelce nějak pomíchaly diskuze

zakladatelko, to musíte zakládat pomalu, postupně, jednu po druhé, a ne hrrr více najednou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5926
23.6.21 22:35
@Alladina píše:
Asi by to chtělo smazat ten původní nadpis, pokud jsi změnila myšlenku, kterou předložíš. :think:

tak vono…jsou lidi co přemýšlejí hodně napřed…třebas už má taky rozvrženo na pětiletku dopředu… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5989
23.6.21 22:36
@Borrealis píše:
tak vono…jsou lidi co přemýšlejí hodně napřed…třebas už má taky rozvrženo na pětiletku dopředu… :think:

Spíš chtěla původně rozvířit diskuzi jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 22:36

Moc se omlouvám za ten nadpis.. Nekde to změnit :oops: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 22:37
@Anonymní píše:
Moc se omlouvám za ten nadpis.. Nekde to změnit :oops: :oops:
*nejde
  • Citovat
  • Nahlásit
5989
23.6.21 22:37
@Anonymní píše:

@admin Ti to změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 22:38

@Alladina Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
668
23.6.21 22:39
@Anonymní píše:

Jestli chceš dělat prostitutku, tak mu to řekni. Ona ho ta chuť na dítě s tebou přejde. Nejspíš ho přejde chuť i na tebe a budeš mít po starosti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3314
23.6.21 22:39

Ono by ta antikoncepce bodla i v pripade te luxusni prostituce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17418
23.6.21 22:40

No tak nenechávej antikoncepci na něm, ale buď si zajdi pro hormonální antikoncepci, nebo začni používat pesar a spermicid.

Zároveň teda nejrozuměnjší co můžeš udělat je poslat k vodě někoho, kdo nezvládá respektovat tvoje základní rozhodnutí, že v 18 nechceš dítě, že s ním teď nechceš dítě.

On nebude zase takový zázrak, když mu tohle nedochází, on na tvoje potřeby bude kašlat i v ostatních věcech, že?

Chtít neotěhotnět v 18 s někým, s kým se znáš půl roku je zcela normální, běžné a zdravé.

Naopak jeho tlak a nerespektování tvojí představy je hodně divné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12746
23.6.21 22:44

Je tu hodně vcelku normálních lidí, ale magoři se co do počtu rozhodně nenechají zahanbit.
Díte si rozhodně nedělej, v takovéto profesi je to dost rušivý element.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4290
23.6.21 22:50

No tak pokud nedokáže respektovat tvoje rozhodnutí, tak to asi matroš na konstruktivní vztah nebude. Jinak chránit se můžeš i sama, antikoncepcí nebo tím, že na sebe nenecháš lézt chlapa co kašle na tvoje názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat