Asi budu těhotná a nevím, jestli jít do práce (fyzicky náročné)

2
10.4.20 10:04

Asi budu tehotna a nevim jestli jit do prace

Pekny den vsem, mam na vas holky dotaz a zajimalo by me, jestli se s tim nektera z vas setkala a resila to. S manzelem se snazime o miminko a ja si myslim, ze se to ted povedlo, protoze mam bolava prsa a proste citim, ze je neco jinak. Ale na test, nebo na to jit k doktorovi je jeste brzo. Pracuji jako skladnice, kde cely den taham bedny plne zbozi a ty bedny maji do 20 kg a ja mam strach jit normalne do prace, protoze se bojim, ze by se mohlo neco stat. Je mi trapne volat to me obvodacce, ze bych chtela jit na neschopenku kvuli tomu. Chci se jen zeptat, jestli si myslite, ze to nemam resit, nebo jak jste se treba zachovali vy? Mam praci, ktera spociva v tom cely den tahat zbozi a davat ho do krabic a posilat zakaznikum proto mam strach. Predem moc dekuji a vsem preji krasne Velikonoce ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58616
10.4.20 10:08

@Dropa dokud nemáš potvrzené těhotenství, s čím chceš být doma? Upřímně, jedu na styl, že pokud je to těhotenství zdravé, udrží se, pokud ne, odejde :think: tvoje tělo je na zátěž zvyklé, tzn, není to pro něj šok, co děláš.. Takže bych se rozhodne nebala. Ne v začátku.. Pak pozadej o přeložení na místo vhodné pro těhotnou a je to. Pokud by to nešlo, doma za 100 % platu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1684
@Dropa píše:
Pekny den vsem, mam na vas holky dotaz a zajimalo by me, jestli se s tim nektera z vas setkala a resila to. S manzelem se snazime o miminko a ja si myslim, ze se to ted povedlo, protoze mam bolava prsa a proste citim, ze je neco jinak. Ale na test, nebo na to jit k doktorovi je jeste brzo. Pracuji jako skladnice, kde cely den taham bedny plne zbozi a ty bedny maji do 20 kg a ja mam strach jit normalne do prace, protoze se bojim, ze by se mohlo neco stat. Je mi trapne volat to me obvodacce, ze bych chtela jit na neschopenku kvuli tomu. Chci se jen zeptat, jestli si myslite, ze to nemam resit, nebo jak jste se treba zachovali vy? Mam praci, ktera spociva v tom cely den tahat zbozi a davat ho do krabic a posilat zakaznikum proto mam strach. Predem moc dekuji a vsem preji krasne Velikonoce ????

Proč by mělo být ještě brzy na test? Už Ti mešká MS???
Rozhodovala bych se teprve potom, co bych to měla potvrzené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24110

Nemáš ještě ani test tak neplaš. Doma tě jen tak někdo ze si myslíš že jsi těhotná stejně nenechá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
897
10.4.20 10:14

@Dropa A meska Ti MS, dělala jsi si test? Nezlob se na mě, ale těhotenství není nemoc, já pracovala do 7,5 měsíce (a ne jen já). Ono, když budeš mít alespoň pozitivní test, tak to řekni zaměstnavateli, je povinnen Tě přeřadit na vhodnou pozici nebo nechat doma za 100% platu.

A ty příznaky, to nic neznamená, ty tady má polovina uživatelek emimina a lovkyně duchu. Tělo není stroj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14584
10.4.20 10:17

Pokud je na takovou zátěž tvoje tělo zvyklé, tak se nic neděje. Já měla dvacetikilové dvouleté dítě a normálně jsem ho chovala, stejně jako tisíce maminek. V práci můžeš tak maximálně požádat o přeřazení na jinou práci, ale chodit na neschopenku ještě bez negativního testu, tak už je hardcore i na zdejší poměry… :mrgreen: A to nejsem odpůrce neschopenek v těhotenství…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
10.4.20 10:22

Pokud nemas tehotenstvi potvrzene tak te nikdo nenecha doma. Tyto tve priznaky ma lec kdo, kdo se snazi o mimino. Predevsim bych udelala test a podle toho se odvijela. To ze tahas tezke baliky nikoho nezajima. Zamestnavatel je povinnem te prelozit na jinou pozici nebo doma na 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
10.4.20 10:25
@Dropa píše:
Pekny den vsem, mam na vas holky dotaz a zajimalo by me, jestli se s tim nektera z vas setkala a resila to. S manzelem se snazime o miminko a ja si myslim, ze se to ted povedlo, protoze mam bolava prsa a proste citim, ze je neco jinak. Ale na test, nebo na to jit k doktorovi je jeste brzo. Pracuji jako skladnice, kde cely den taham bedny plne zbozi a ty bedny maji do 20 kg a ja mam strach jit normalne do prace, protoze se bojim, ze by se mohlo neco stat. Je mi trapne volat to me obvodacce, ze bych chtela jit na neschopenku kvuli tomu. Chci se jen zeptat, jestli si myslite, ze to nemam resit, nebo jak jste se treba zachovali vy? Mam praci, ktera spociva v tom cely den tahat zbozi a davat ho do krabic a posilat zakaznikum proto mam strach. Predem moc dekuji a vsem preji krasne Velikonoce ????

Myslím, že kdybychom to tak braly všechny, tak už nechodíme do práce žádná, protože teda alespoň já mám skoro každý měsíc pocit, že už jsem v tom a prd :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.20 10:29

To máš těžký, já otěhotněla, potvrzeno testem, pak jsem byla v práci 3 dny v kuse pod šíleným stresem, téměř jsem nespala, nejedla, jen řešila situaci v práci a potratila :nevim: jestli by se to stalo tak či tak :nevim: věřím že to vliv mít mohlo, ale samozřejmě taky nemuselo.
Do práce bych normálně šla, těhotná být nemusíš, nemysli na to a chovej se jako vždy než budeš vědět že těhotná opravdu jsi. Nemůžeš se pořád chovat jako že jsi těhotná, to by jsi se mohla bát a omezovat třeba dalšího půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
11702
10.4.20 10:47

Doma chceš být s čím? Že si myslíš že jsi těhotná? No tak. Tělo je zvyklé a pokud by to náhodou těhotenství bylo, tak zdravé se udrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24796
10.4.20 11:00

Až ti nepřijde MS, udělej si test, objednej se na gyndu. Gyndař ti vystaví potvrzení, abys mohla být převedena na jinou práci. Sama jsem to tak udělala a neměla noční. Do té doby neuděláš nic. Leda se hodit marod, jestli máš chápavého doktora, když se tak bojíš a jsi si jistá, že se zadařilo. Ale prosperující těhotenství ti to nezajistí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22776
10.4.20 11:30

Běž k Dr hned jak bude možné těhotenství potvrdit, ideálně utz, takže tak v 5 tt. Pak můžeš požádat zaměstnavatele o změnu práce, jako prokazatelně těhotná na to máš nárok. To je jediné co tě může uklidnit. Ale prosperující těhotenství ti to nezaručí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
10.4.20 13:01

Cože :nevim:??!!Jako s čím chceš byt doma?? :) :D :D Ze mas bolava prsa? Nebo bolení v podbrisku??To jsem mela nekolikrat takhle…a jeste do teď od snažení nejsem těhotná :see_no_evil: :grinning:To by tě měli akorát za blázna.. :roll: kdyby jsi neměla potvrzené nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
10.4.20 13:33

Věštit si tehotenstvi bez testu je teda dobry, to by asi ani Jolanda neumela.. :D To je jako říct chci neschopenku, pac asi za tyden budu mit anginu..
No, pochcandila bych test a až podle toho bych delala zavery.. :think: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
10.4.20 13:37

@Konys přesně hodnee vtipný..komentář. :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...