Reklama

Asi depka- je mi hrozně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 17:35
Asi depka je mi hrozně

Ahoj holky, dneska mi je strašně. To vedro mě zabíjí, bydlím v paneláku 1+1 bez balkonu, všichni jsou na koupáku a já jim taak závidím. :( Nemám nikoho kdo by šel semnou a chvíli pohlídal dceru, 8 měsíců. Žádnou kamarádku nic. Nemám ani plavky, mám hnusnou postavu a kozy na který prostě plavky neprodávají pokud za ně nedám 2000 :roll: což nedám. Přítel se sbalil a jel k jeho matce na zahradu že se vykoupe.. Takže pro mě zase nic. :roll: Navíc tam přespí a já tam spát nechci, když brzy ráno odjede do práce a budu sama v cizím domě. Neustále se hádáme, chci odejít ale nemám kam, nemiluju ho. Asi fakt depka, řvu jak blázen, že mě nikdo nemá rád. :( Nechci ani slyšet názory, jen sem se chtěla vypovídat…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 31.07.18 17:38

Ulevilo se ti? Přeji ti, ať je líp.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1887 příspěvků 31.07.18 17:38

Neboj, bude líp ;) Zní to, že nesnášíš celý svět, ale třeba ti je vážně špatně z horka a ze všeho. Dobře vím, že když člověku není hej, vidí všechno ještě horší, než je. Proč jsi nejela s přítelem se vykoupat? U rodiny se můžeš koupat klidně v tričku a šortkách. I když ses na názory neptala, nedá mi to. Tím, že budeš sedět doma sama a trápit se, uškodíš jenom sobě, protože ti ostatní budou spokojeně někde na tom koupáku. Donutit se je těžké, ale dostane tě to výrazně dál.

Bábrdl
Generální žvanilka 20971 příspěvků 31.07.18 17:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dneska mi je strašně. To vedro mě zabíjí, bydlím v paneláku 1+1 bez balkonu, všichni jsou na koupáku a já jim taak závidím. :( Nemám nikoho kdo by šel semnou a chvíli pohlídal dceru, 8 měsíců. Žádnou kamarádku nic. Nemám ani plavky, mám hnusnou postavu a kozy na který prostě plavky neprodávají pokud za ně nedám 2000 :roll: což nedám. Přítel se sbalil a jel k jeho matce na zahradu že se vykoupe.. Takže pro mě zase nic. :roll: Navíc tam přespí a já tam spát nechci, když brzy ráno odjede do práce a budu sama v cizím domě. Neustále se hádáme, chci odejít ale nemám kam, nemiluju ho. Asi fakt depka, řvu jak blázen, že mě nikdo nemá rád. :( Nechci ani slyšet názory, jen sem se chtěla vypovídat…

Ze své zkušenosti můžu říct, že do kvalitních plavek se vyplatí investovat

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 31.07.18 17:45

Nemáš ani rodinu ani kamarády? Přítel odjel bez tebe… tak vyraž k vodě sama a vykoupejte se s dcerou spolu.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1944 příspěvků 31.07.18 17:49
@Anonymní píše:

Na koupališti je poměrně dost žen které jsou tlusté…ale i dost tlustých chlapů…člověk řeší postavu ale když tam na ten koupák vleze rázem to řešit přestane protože vždy se najde někdo kdo je na tom hůř :lol: …každej má někdy depku…Já na koupák nechodím ne z důvodu tělesné váhy ale je tam tolik lidí že to ani nemá cenu…

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 31.07.18 17:51

Hele s jedním ditetem koupak zvládneš levou zadní, ne? Si vezmi tílko a kratase a sup do vody.

unuděná
Kelišová 5383 příspěvků 1 inzerát 31.07.18 17:53

vim,zes nechtela cist nazory,chapu,je ti blbe,vedro,jsi zpruzela.Ale ver,ze kdyz se prestanes litovat a zacnes neco delat,bude hned lip.Mala neni tak mala,abys s ni nemohla sama na koupak.,vem ji kruh,rukavky nebo jen detsky bazenek k dece.Postavu neres,staci se na koupaku kouknout na zeny kolem sebe a hned ti bude lip ;) slunicko a voda ti udela dobre,pak se ti bude i lepr resit vztah s pritelem.Drzim palce at je lip! :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 17:56

Když já se bojím že budu sedět jen na dece, malá nesedí jen se plazí, pořád jí hlídat ani si nezaplavu. A nemám ty plavky… Mám vsugerovane že na mě pořád někdo zírá, jak vypadám co dělám, proč sem tam sama.. :roll: Rodinu mám ale sem u nich často a nechci je pořád otravovat

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 31.07.18 17:57

prestan fnukat a bud jed za partnerem nebo na koupak 8 mesicni mimco uz to da

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1887 příspěvků 31.07.18 17:59
@Anonymní píše:
Když já se bojím že budu sedět jen na dece, malá nesedí jen se plazí, pořád jí hlídat ani si nezaplavu. A nemám ty plavky… Mám vsugerovane že na mě pořád někdo zírá, jak vypadám co dělám, proč sem tam sama.. :roll: Rodinu mám ale sem u nich často a nechci je pořád otravovat

Sama si polož otázku, jestli ti může být víc hůř, než je teď. Ty lidi z koupáku už nikdy nepotkáš, a možná se budeš cítit lépe, až se trošku zchladíš. Šup do trika a kratasů, nebudeš jediná, kdo si zapomněl plavky ;)

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 31.07.18 18:06

do vody můžeš i s malou , alespon se osvěžíš, jinak toho tvýho bych fakt kopla do zadku takovýho sobečka nepotřebuješ
odkud vlastně jsi? třeba se tu najde někdo s kým by jsi vyrazila

Králičice
Extra třída :D 12976 příspěvků 31.07.18 18:17

Začni tím, že si dáš vlažnou -studenou sprchu..nebo vanu..Pak se koukni na net, kam si zítra půjdeš koupit plavky..Nevím, kde bydlíš a jaký režim máte s prďolkou, ale klidně bych šla večer na procházku s kočárkem.. ;) Nebo hned někam na zmrzku..

Zoe1
Kecalka 187 příspěvků 31.07.18 18:23

Když nemáš plavky, tak běž na nudy pláž, beztak to tam je o dost lepší než na textilackym koupalku, navíc tam na tebe nikdo čumět nebude, protože tam je většina lidí důchodců a ti mají o dost horší postavy, to mi věř :-D a ty ostatní to vůbec nezajímá jakou kdo má postavu, navíc koupání bez plavek je o dost zdravější a možná by ti to na depku hodně pomohlo.

Monchichik
Závislačka 4190 příspěvků 31.07.18 18:23

Tak rodinu máš od toho,abys jí otravovala,ne? Nešel by někdo z nich s tebou? Pohlídal malou na dece, aby sis zaplavala? A když ne, tak jdi sama s malou. Na plavky se koukni v Vietnamců nebo teď jsou všude slevy, určitě seženeš. S tím, že si tlustá si hlavu nelámej, každá jsme nějaká a koho myslíš, že to u tý vody zajímá? Neřeš jestli někdo kouká nebo ne, je to jedno,ne? Co ti je po ostatních? Kup plavky a vyraž :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama