asi dvě čárky ?? 14 dní a letíme na dovču

109
12.7.06 14:46

asi dvě čárky ?? 14 dní a letíme na dovču

Ahoj Holky.
dnes ráno jsem se dočkala snad dvou čárek, říkám snad, jelikož byla slabší než kontrolní, no a za 14 letíme na krétu tak nevím jestli nezrušit dovču. Co myslíte, byla jste některá na tom stejně? Díky Radja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

431
12.7.06 14:51

Ahoj,sice nejsem těhotná, ale před necelými dvěma lety jsem byla v Tunisu, těhotná jen pár týdnů a Ríša je kluk jako buk. Není důvod rušit dovču.
Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
12.7.06 14:53

Ahojky,

taky myslím, že by neměl být problém. Pokud bude vše ok a potvrzení těhu od dr by jsi už měla mít, tak si dovču krásně užij !! Držím palce ! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5798
12.7.06 15:15

Ahoj Radjo,

do těch 14 dnů by ti měl dr. potvrdit, že je vajíčko správně zahnízněné v děloze (a tudíž je vyloučené mimoděložko) a potom bych se asi taky tolik nebála (i když já asi jo, ale mám za sebou jeden nezdar, tak to beru jinak :cry: ).

Kdyby úplně náhodou se něco dělo, tak řeckému zdravotnictví bych taky důvěřovala.

Tak úspěšné těhotenství a krásnou dovolenou (Kréta je nádherná, i když teď v tom vedru 8O 8O 8O 8O )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
12.7.06 15:15

holky díky jsem z toho všeho tak nějak na měkko. manžovi to chci říct až příjdu od doktora s průkazem, počkám do pátku
bylo by to moje první mimčo po rok a půlročním snažení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4548
12.7.06 15:23

Ahoj Rajdo,
Kreta neni zadna divocina, takze pokud bude u doktora vsechno v poradku, tak klidne jed. Jen budes pravdepodobne trpet unavou a muzou se pridat i nevolnosti, ale nemusi. Ale u krasneho more si i tohle lepe snasi. Ja jsem ted vystrasena, taktez po jednom neuspesnem tehu, takze bych na sebe byla superopatrna, ale ty k tomu nemas duvod, tak si dovcu pekne uzij. Pokud ma byt mimco v poradku, bude i s dovolenou na Krete. :D :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lau
248
12.7.06 15:33

Ahoj,

mně se // objevily ihned po příletu z Bulharska (před odletem se tam ta druhá mrška ne a ne objevit… i když už tam být mohla…). A pořádně jsem si to tam užila - zdravá strava (samé zeleninové salátky a rybičky), milí a příjemní lidé (manžel, jeho rodiče a brácha), … Jen jsem si místo vína nebo piva (jak to dělal zbytek naší „výpravy“) dávala k jídlu vodu, protože jsem to už tušila. Takže Julinka/Matýsek se se mnou měli určitě dobře i v cizině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
12.7.06 15:40

No páni dvě čárky po roce a půl snažení?Gratuluju a dovolenou neruš a maximálně si ji užij a nemysli na to, co by mohlo drobečkovi uškodit a co nee myslim tím přehnanou starost o to,abys mu neublížila.Spíš si ji užij jelikož s mimi už je vše jiné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
12.7.06 15:40

Loni jsem byla v úplně stejné situaci, dokonce i místo pobytu jsme měli stejné, na Krétě. Jeli jsme, já si užívala a nejspíš proto, že to bylo tak časné těhotenství, neměla jsem ani žádné těhotenské příznaky. Termín mi vypočítali na 16.3.2006. Takže předpokládám, že by to mělo být také březňátko.

Přeju pohodové těhotenství.

Milu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
12.7.06 15:51

Holky moc Vám děkuji, doufám že tam zítra bude ta druhá čárka ještě tlustší než dnes ráno a hned ne v pátek půjdu na kontrolu.
Děkuji moc za povzbuzení a přeji vám všem kdo na to čeká ty dvě vysněné čárky, vím jaké to je. Doufám že se mi to fakt potvrdí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
12.7.06 15:51

Co blbneš, proč bys rušila dovolenou :! :?:
Parádně si ji užijte!!! Aspoň budete mít dost času si užívat tu nádhernou zprávu, že k Vám brzo přiletí čáp :D
Strašně moc Ti to přeju, a tu dovolenou taky :wink:
m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
12.7.06 15:55

Radjo, gratuluji! Jestli jsi takhle krátce těhotná, možná ti Dr ještě průkazku nevystaví, alespoň u nás to nedělají. Určitě za ním ale zajdi, nech se vyšetřit ať máš jistotu, že odlétáš v pořádku.
Určitě se pojisti! Kréta je nádherná, užiješ si to tam. Jen o nemocniční péči ve státním se tam nemluví dobře-kdyby něco, je prý lépe se dostat na pevninu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5798
12.7.06 16:04

Radjo - myslela jsi, že to manželovi řekneš, až dostaneš těhotenskou průkazku??? To nevim, asi to budeš muset zvládnout bez toho… :lol: :lol: U nás se teda průkazky dávají až kolem 8-9.tt, až je zřejmá srdeční akce.

Každopádně moc gratuluju a hezky si to s manželem užijte :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
12.7.06 16:38

Ahoj Radjo!
Já jsem z Malenovic. :D Ale to hlavní, proč to píšu, je, abych se Tě zeptala k jakému dr. chodíš. Každý dává průkazku jinak. Mně ji dal můj gyndr. (Vácha) v 9tt, až byla vidět srdeční akce. Někteří ji dávají ještě později… Takže na průkazku se netěš. :(
Na dovču určitě jeď, to není žádný problém! Přeji Ti pohodové těhu! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
12.7.06 18:14

Ahoj Radjo,

já si dělala test 2 dny před odletem na dovču, takže jsem u dr. byla až po návratu :D . Vše bylo v pohodě, akorát druhý týden pobytu mi začaly nevolnosti :evil: . Teď jsem v 17 tt a přemýšlím, že bychom ještě mohli zvládnout jednu dovolenou v září :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama