Co je míněno větou: ta se mi hnusí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 23:47
Asi hloupá otázka ale chci ji vic vysvětlit

Jen by mě zajimalo jak je úplně definováno to když někdo řekne” to se mi hnusí” nebo “ta holka se mi hnusí” jakoze se mu hnusí vzhledove? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Riviéra
Nováček 1 příspěvek 02.08.19 23:51
@Anonymní píše:
Jen by mě zajimalo jak je úplně definováno to když někdo řekne” to se mi hnusí” nebo “ta holka se mi hnusí” jakoze se mu hnusí vzhledove? :nevim:

Jj, je tomu člověku z toho dotyčného az dela zle…horší jak “ nelibi se mi,, v podstatě to vylučuje jakýkoli kontakt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 23:52

@Riviéra chapu, protože moji kamarádce která děla poledance napsal jeden kluk ze s ni nic mít nebude ze se mu hnusí kvůli poledancu :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 00:00

Tak on poledance byl původně spojenej spíš s erotickým představením, tak asi proto? Nebo mu vadí něco jinýho?

Amelie30
Závislačka 3319 příspěvků 03.08.19 00:01
@Anonymní píše:
@Riviéra chapu, protože moji kamarádce která děla poledance napsal jeden kluk ze s ni nic mít nebude ze se mu hnusí kvůli poledancu :roll:

Jasně, kluk to bere jako tanec u tyče rovná se lehká děva. Evidentně mladej, ať si z toho kamarádka nic nedělá a pošle ho do háje zelenýho si o tom něco nastudovat :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 00:04
@Anonymní píše:
Tak on poledance byl původně spojenej spíš s erotickým představením, tak asi proto? Nebo mu vadí něco jinýho?

No jakoby ona ho chce ale proste já si myslim ze se mu nelíbí asi celkove pac jednou jsem ji s nim potkala a on “jezis, si mysli jak je hezka..”:woman_shrugging:a pak jsem se ho teda ptala naschval jestli se mu libi a on “ne není pekna, hnusí se mi”..takže má asi smulu no :nevim:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19081 příspěvků 03.08.19 00:05

Kolik ma ten kluk let?

Amelie30
Závislačka 3319 příspěvků 03.08.19 00:07
@Anonymní píše:
No jakoby ona ho chce ale proste já si myslim ze se mu nelíbí asi celkove pac jednou jsem ji s nim potkala a on “jezis, si mysli jak je hezka..”:woman_shrugging:a pak jsem se ho teda ptala naschval jestli se mu libi a on “ne není pekna, hnusí se mi”..takže má asi smulu no :nevim:

Holka a nechceš ho ty? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 00:08
@wildcherry píše:
Kolik ma ten kluk let?

19

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 00:10
@Amelie30 píše:
Holka a nechceš ho ty? :think:

V žádném případě…moji kamarádce se moc libi a premyslela jsme o tom ze by kvůli tomu skončila s poledancem ale to jsem ji pak rekla ze kvůli jednomu klukovi to nezahodi..

Amelie30
Závislačka 3319 příspěvků 03.08.19 00:15
@Anonymní píše:
V žádném případě…moji kamarádce se moc libi a premyslela jsme o tom ze by kvůli tomu skončila s poledancem ale to jsem ji pak rekla ze kvůli jednomu klukovi to nezahodi..

Schvaluji. Ať si počká na někoho vyzrálejšího, tenhle ještě nedozrál. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 00:23

@Amelie30 já ho znam a myslim si, ze on nikdy nedozraje:joy: :joy: on kritizuje holky které se líčí v mladém věku 13-20.. :P

Leviatan
Závislačka 3224 příspěvků 03.08.19 01:06

Platonická láska, je to blb ať si dá kamarádka sprchu

Premek_Orac
Kelišová 5581 příspěvků 03.08.19 01:47
@Anonymní píše:
Jen by mě zajimalo jak je úplně definováno to když někdo řekne” to se mi hnusí” nebo “ta holka se mi hnusí” jakoze se mu hnusí vzhledove? :nevim:

Muze byt vzhledem, chovanim ci obojim. Asi tim rika, ze je tam pro nej neprekrocitelna prekazka, proc s ni nechce nic mit.

Tarinka
Echt Kelišová 8434 příspěvků 03.08.19 03:17

Je, jestli on nahodou nebude spíš na kluky :think: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama