Asi ho tím už nudím, ale nemůžu si pomoct

Anonymní
22.10.19 04:26

Asi ho tím už nudím, ale nemůžu si pomoct

Ahoj holky. Jsem ve 36 tt a po docela hezkém těhotenství mi nastali fakt nesnesitelný problémy. Je to normální já vím, všechno mě bolí, děsně stydne kosti apod. jak se vše uvolňuje, už nevím jak ležet a vůbec nemůžu tak snadno usnout, protože v noci moje miminko prostě nespí a kope, jenže šťouchá hodně dole až mě to vystřeluje neskutečný bolesti až do spodku a k tomu trpim teď na strašně bolestivé hemeroidy a nic nezabírá k tomu prujmy, zacpa, nadýmání… No jsem z toho už zoufalá a vzhledem k tomu, že jsem opravdu tehu měla fajn se s tím teď nějak nemůžu smířit, hlavně s tím jak mě to bolí a jak jsem skoro nemobilní a unavená. Prostě si pořád příteli ztezuju jak mě to a to bolí a jak trpím, že se chci vyspat, ale že to nejde apod., chodím jak kachna s „au au“ já vím že mu to říkám pořád, prostě si potřebují postezovat jak už jsem z toho mimo a vynervovana. Asi s tím už musím být otravná, protože mě vcelku ani už nevyslechne a to by mi fakt stačilo „to u zvládneš lásko“ a mít se ke komu přitulit. Místo toho se mi teď směje, že si pořád jen a jen ztěžuju na nějaký bolesti. Jenže já už jsem z toho fakt tak mimo, že mám pocit že to do toho porodu nezvládnu. Jsem fakt z těch všech bolesti úplně vyčerpaná. Ale nemůžu si pomoct a pořád ho s tím otravuju, já nevím komu jinému to říct než partnerovi. :(
Chápu, že to nemá jiný význam než psychický pro mě, ale i tak by mě trocha opory a soucítění pomohla.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19735
22.10.19 04:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jsem ve 36 tt a po docela hezkém těhotenství mi nastali fakt nesnesitelný problémy. Je to normální já vím, všechno mě bolí, děsně stydne kosti apod. jak se vše uvolňuje, už nevím jak ležet a vůbec nemůžu tak snadno usnout, protože v noci moje miminko prostě nespí a kope, jenže šťouchá hodně dole až mě to vystřeluje neskutečný bolesti až do spodku a k tomu trpim teď na strašně bolestivé hemeroidy a nic nezabírá k tomu prujmy, zacpa, nadýmání… No jsem z toho už zoufalá a vzhledem k tomu, že jsem opravdu tehu měla fajn se s tím teď nějak nemůžu smířit, hlavně s tím jak mě to bolí a jak jsem skoro nemobilní a unavená. Prostě si pořád příteli ztezuju jak mě to a to bolí a jak trpím, že se chci vyspat, ale že to nejde apod., chodím jak kachna s „au au“ já vím že mu to říkám pořád, prostě si potřebují postezovat jak už jsem z toho mimo a vynervovana. Asi s tím už musím být otravná, protože mě vcelku ani už nevyslechne a to by mi fakt stačilo „to u zvládneš lásko“ a mít se ke komu přitulit. Místo toho se mi teď směje, že si pořád jen a jen ztěžuju na nějaký bolesti. Jenže já už jsem z toho fakt tak mimo, že mám pocit že to do toho porodu nezvládnu. Jsem fakt z těch všech bolesti úplně vyčerpaná. Ale nemůžu si pomoct a pořád ho s tím otravuju, já nevím komu jinému to říct než partnerovi. :(
Chápu, že to nemá jiný význam než psychický pro mě, ale i tak by mě trocha opory a soucítění pomohla.

Co třeba kamarádce, co nedávno porodila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2906
22.10.19 04:54

Nejlepsi je vyrikat si to s jinou tehotnou - kamaradkou nebo tady na emiminu. Bude mit pochopeni, treba i nejake vychytavky, jako treba spat na boku s polstarem mezi kolenama, a chlapa nebudes trapit. On ti stejne nema jak pomoct, a to pro ne neni dobry. Ja bych od nej vecne stezovani taky poslouchat nechtela, takze kdyz uz, tak zadosti o pomoc: namasirovat, sezen citrony, jedem na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 04:55

Parner by to asi mohl chapat, ale asi je takove povahy, ze ho to nebavi resit nebo ho to nezajima? :nevim: ja s manzelem takove veci resim, a podporujeme se. Ale taky se to musel “naucit”. Kazdopadne jeste chvili vydrz, za chvili bude male venku, tak snad to prejde :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 05:00

@Russet Právě že nerada své až tak intimní záležitosti sdělují někomu cizímu, vždycky jsme si s partnerem říkali všechno, jen ho tím asi už nudim a ja to chápu a jsem si vědoma, jen to prostě leze že mě samo jak už nevím kudy kam. A hlavně mám bezdětné kamarádky. Jen mě prostě zaráží, že mu je to jedno. Vím, že s tím nic neudela, ale nějaká opora a soucit třeba nějaký povzbuzení… Mu řeknu, poprosím ať mi koupi v lékárně mastičku cestou zpět domů až pojede na hemeroidy a to už musí vědět jak moc mě to bolí, když si furt ztěžuju no a on mi to nekoupí a nechá mě trpět do dalšího dne, než si zajedu sama. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.10.19 05:03
@Anonymní píše:
@Russet Právě že nerada své až tak intimní záležitosti sdělují někomu cizímu, vždycky jsme si s partnerem říkali všechno, jen ho tím asi už nudim a ja to chápu a jsem si vědoma, jen to prostě leze že mě samo jak už nevím kudy kam. A hlavně mám bezdětné kamarádky. Jen mě prostě zaráží, že mu je to jedno. Vím, že s tím nic neudela, ale nějaká opora a soucit třeba nějaký povzbuzení… Mu řeknu, poprosím ať mi koupi v lékárně mastičku cestou zpět domů až pojede na hemeroidy a to už musí vědět jak moc mě to bolí, když si furt ztěžuju no a on mi to nekoupí a nechá mě trpět do dalšího dne, než si zajedu sama. :nevim:

Tak to uz je trosku divne. Bud mu to je trapne kupovat, nebo je mu to jedno a mysli, ze je to tvuj problem. Ale musis vedet sama, jaky je. Muj manzel mi se vsim pomaha a kdybych potrebovala nutne neco z lekarny, tak odjede i z prace.

• Nahlásit
  • Citovat
19735
22.10.19 05:07
@Anonymní píše:
@Russet Právě že nerada své až tak intimní záležitosti sdělují někomu cizímu, vždycky jsme si s partnerem říkali všechno, jen ho tím asi už nudim a ja to chápu a jsem si vědoma, jen to prostě leze že mě samo jak už nevím kudy kam. A hlavně mám bezdětné kamarádky. Jen mě prostě zaráží, že mu je to jedno. Vím, že s tím nic neudela, ale nějaká opora a soucit třeba nějaký povzbuzení… Mu řeknu, poprosím ať mi koupi v lékárně mastičku cestou zpět domů až pojede na hemeroidy a to už musí vědět jak moc mě to bolí, když si furt ztěžuju no a on mi to nekoupí a nechá mě trpět do dalšího dne, než si zajedu sama. :nevim:

Jé, těhotná stejně postižená kámoška ti fakt víc pomůže než mladý chlap, kterého nikdy nic moc nebolelo. Ale když žádnou nemáš, tak to holt odnese ten chlap. Hodně odpočívej, v tom ti snad nebrání. Jestli máš doma nafukovací kruh, zkus sedět na něm. Máš to za pár, to už opravdu musíš vydržet a nic jiného ti nezbyde. Rodit taky budeš sama. Nebo na tu bolest budeš sama. Uvidíš, jak se zapojí potom, až budeš ještě nevyspalá a dítko bude brekavé. To bych mu tu zapomnětlivost a „nezájem“ o bolesti před ráda odpustila. Protože to teprve začne mazec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 05:09

Hlavně. Měla jsem opravdu fajn těhotenství až do tohoto posledního měsíce dá se říct o nic se nemusel starat, vše jsem zvládala normálně a bez bolestí. Ze dne na den bum, bolest zad a už to jede a je to horší a horší az ten nátlak bolesti a nepohodlnosti nezvládám nějak psychicky, asi :nevim: a hemoroidy? To mě přivádí k šílenství. Už to mám venku asi týden a nic nezabírá ani mast ani kůra, zítra jdu k doktorce nebo se z ty bolesti zblázním, nemůžu se ani bez bolesti vyčůrat natož sedět nebo ležet. Je to fakt strašný na psychiku. Už chci prostě rodit a radši běhat kolem mimo, ale ještě měsíc trpět… ou jak jsme my ženský statečný :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
19735
22.10.19 05:14
@Anonymní píše:
Tak to uz je trosku divne. Bud mu to je trapne kupovat, nebo je mu to jedno a mysli, ze je to tvuj problem. Ale musis vedet sama, jaky je. Muj manzel mi se vsim pomaha a kdybych potrebovala nutne neco z lekarny, tak odjede i z prace.

Tak ten můj by odejít z práce pro mastičku na hemoroidy nemohl. Já mám naštěstí lékárnu blízko, ale tyhle „radosti“ se mi vyhnuly. Občas jsem sykla, že mě to někde zabolelo, ale abych mu denně předkládala, co mě kde píchlo a chtěla chlácholit, na to asi nejsem moc svěřovací typ. Zvlášť když to má konečné řešení :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 05:18

Když se teď podívám kolik je hodin a to jsem vstávala asi v 10h odpo. a do teď jsem neusnula. Prostě děsný, to mám kolikrát strach i o působnost toho na mimco, ale prostě to nejde. A to zkouším meduňkový čaj před spaním i na procházce jsem byla. Lehnu, ale neusnu a fakt nevím ani pořádně proč a taky mě to deptá. 8o Ale spala by jsem až bych brečela.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.10.19 05:21

@Russet Věr, že nejaký au já teda taky ne, ale tohle co teď prožívám je fakt šílený. Kdyby to jen občas bolelo, ale mě už to nejspíš leze na mozek jak to trvá a bolí dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
5525
22.10.19 06:38

Já si furt stěžuji, že jsem unavená z miminka, jen ať to slyší, ať si pak za pár let neřekne, že jsem/jsme tím jenom propluli, ale já vím, že on to slyšet „zvládne“. - jedním uchem tam, druhým ven…ale aspoň mi pomáhá a bude si pamatovat, že pro mě Růžový sad vypadá jinak :mrgreen: :mrgreen:
Ty to zvládneš, porod je blízko :* :kytka:

Příspěvek upraven 22.10.19 v 06:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2264
22.10.19 06:39

Kolik ti je? On ten porod taky nebude procházka růžovou zahradou. Dokonce ani péče o mimino. Několik měsíců se nevyspis, budeš podrážděná, v tvém případě to nejspíš odnese chlap. Masticku si můžeš objednat online. Poslední měsíc těhotenství je prostě náročný. Pokud nemáš kamarádky, najdi si je online, ale počítej s tím, že ani ty nemusí bavit věcné knourani a stěžovali si. Ses těhotná, ne nemocná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6960
22.10.19 07:04

Vyprášíš chlapovi o hemoroidech a průjmech? Já vím, že ty konce jsou složité, já měla nějak špatně uložené druhé dítě, takže to tlačili na páteř, takže jsem měla nepřestávající bolesti zad, že jsem ani chodit nemohla bolestí, ale všeho s mírou. Polezeš mu na nervy. A v tom stěžování je potřeba zachovat důstojnost a dekórum. Sama víš, že je to špatně, si mu neustále stěžovat, tak to nedělej. Kňourání a dokola potřeba litování fakt nikoho nebaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6960
22.10.19 07:09
@Anonymní píše:

Pokud máš hemoroidy, máš mít tu mastičku doma a ne pro ni posílat muže. Víš, já se moc chlapů nezastávám, jen ať hezky jsou všeho součástí, ale zase na druhou stranu jako nejsi jen ty a tvé bolesti, ale je taky on. Já tedy nevím, ale většina chlapů prostě nepůjde do lékárny tam blekotat něco o hemoroidech. Myslím, že fakt po něm chceš něco, u čeho koukáš jen na sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama