Zapomněla jsem si plavky - a máme lístky do aquaparku

Anonymní
1.1.20 10:31

Asi ide na mňa skleróza ????

Cauko. Sme s priateľom na pobyte na hoteli a chceme ist do aquapark len som si zabudla zbalit doma plavky a co sme boli tu na okolí v nejakých športových obchodoch tak nemajú žiadne plavky. Chcem sa Vás opýtať ako vy ste vyriešili kuoanie v aquaparku. Najradšej by som nešla len mi je lutu nechať prepadnúť lístky lebo sú platné už iba pár dní a nemám ich komu venovať. Na hoteli vo vyrivke som to poriesila čiernymi nohavickamy (skoro ako tanga) ale na verejnosti neviem? Co mam robiť vykaslat sa na to a ostať na hoteli? Poraďte mi ako vy ste to vymysleli ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1801
1.1.20 10:37

Já bych koupání vynechala. Ve spodnim prádle mi to přijde nevhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20502
1.1.20 10:38

No měla jsi si je objednat nebo někoho poprosit aby ti je poslal, nebo dojet někam dál kde je budou mít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7165
1.1.20 11:08

Nejsou tam v okolí nějaké obchoďáky typu Tesco, Albert? Zrovna minulý týden u nás v Albertovi měli výprodej plavek. Ve sportovkách teď mimo sezonu budeš shánět asi těžko, z internetu je to za prvé risk bez zkoušení a za druhé je otázka, jak tam ještě budete dlouho, aby stihly dojet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18003
1.1.20 11:16

Tak dneska je všude zavřeno, ale zítra bych si je někde koupila…nešla bych do bazénu ve spodním prádle…ještě se zkus zeptat personálu na hotelu, třeba pokojských nebo recepční, třeba ti nějak vypomůžou…zapomenuté něčí plavky nebo tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
1.1.20 11:35

A primo v aquaparku jste to zkouseli? V nejakych jsem videla prodavat plavky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu