Asi je to koniec, alebo nie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 11:46
Asi je to koniec, alebo nie?

Ahojte, pred rokom som zrušila zásnuby s ex, a snažila som sa dat dokopy. Mali sme s ex vážne dôvody na rozchod, ale stále sme kamaráti. Po asi pol roku som spoznala super muža, presne môj ideal- aj vyzorovo aj povahovo. Strašne sme si sadli, hneď od začiatku sme spolu trávili veľa času, samé výlety, plesy, zoznámila som ho s mojou rodinkou, perfektne k nám zapasoval. Mali sme spoločne záľuby, hodnoty, ciele, povahy, ach.. Veľmi sme si rozumeli, asi ako s nikým… Ale sa to pokazilo, vraj ho stvqlo ze ešte udržiavam kontakt s ex, že mám zadné dvierka.. To je ale hlúposť, hoci sme si s ex sem tam volali, on bol pre mňa priorita. Zrazu ze teda akože spolu nechodíme, že potrebuje viac času na spoznávanie, tiež bol po rozchode.. Lenže my sme nevedeli byť len kamoši, stále nás to k sebe ťahalo.. Samozrejme ze aj v začiatkoch sme spolu spali a potom teda ze keď sme kamaráti tak nebudem mu dávať tieto výhody, ale aj tak ma občas zlomil a rozdavalli sme si to napr v aute.. Ja som s nim fakt chcela byť, obľúbila som si ho veľmi.. Nedávno sme boli ako kamaráti v zahraničí, správal sa ku mne ako ku frajerke ale stále sme boli ako kamoši. Ja som mu dávala čas ale nikam sa to nehlo, posledný mesiac sme boli spolu máločo maximálne ma prišiel pozrieť do prace, ale žiadne výlety.. Keď som ho niekam volala tak mal bud prácu alebo svoje veci.. Nebola som už viac priorotou :( veľmi ma to mrzí, ale keďže sa to nikam nehlo tak som stále len vtipkoval, udržiavala kontakty, dokonca žiarlil keď som bola s iným kamarátom na výlete kde sme mali ísť pôvodne my spolu…Zase ze už mám náhradu a ze nejak prirychlo a ze to my sme ženy take..Nakoniec som si ho zablokovala na msng, takže ma už nemôže kontaktovať.. Je tomu už 3 týždne, čakala som ci sa neozve cez sms, ze si to všetko vysvetlíme ale už asi nieje co :( mala som pocit ze je môj pravý a stále mam… Neviem sa toho pocitu zbaviť… Veľmi mi chýba, chcela by som si to sním 3ste raz všetko vysvetliť ale už nemám chuť sa ďalej ponizovat.. Teraz sem tam na seba upozorňuje akože lajkne a odlajkne fotku, pozerá si moje instastiries.. Určite je urazený ze som si ho blokla… Je to detinské ale čo som mala robiť.. Inak sa snažím žiť, cestovať, mam super kamošov, ideme v lete na roadtrip, snažím sa zabudnúť naňho a ísť ďalej ale nejde to až tak úplne… Myslíte si že je tam šanca aby to pokazené sa oprwvilo alebo už mám naňho kašľať keď nevie co chce? Ja mam pod 30 rokov, on nad pre info. Krásny deň :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
jannina1
Závislačka 4761 příspěvků 01.07.19 11:54

Vyhovovalo mu kamaradstvi s vyhodami..kaslala bych na nej, nema to cenu.

Mamazkoncesveta
Kecalka 298 příspěvků 01.07.19 11:55

Teď nevím, jestli se tenhle výraz používá i ve slovenštině, byla jsi převoznice s největší pravděpodobností. Pomohla jsi mu překonat rozchod a teď nejspíš potkal jinou. Já už bych to brala jako uzavřenou kapitolu, taky jsem v té roli byla skoro rok, skoro přes kopirak jako u tebe, já to brala vážněji než on, on si že mě udělal příjemnou společnost a záplatu na zlomené srdce. Ale já se na něj nezlobila, tušila jsem, že to tak je.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 01.07.19 12:04

Zažil jsem úplně to samé, ale z pozice toho chlapa. Pokud má pocit, že si pořád necháváš zadní dvířka, je to pro něj dostatečný důvod k rozchodu. A pak jsou jen tři možnosti. Buď kontakt s ex utneš, nebo to příteli vysvětlíš tak, aby to pochopil a neměl nic proti tomu, nebo třetí možnost, rozejdete se.

Kontakt s ex jsi očividně neutnula, příteli jsi to nedokázala vysvětlit tak, aby se s tím smířil. A tak zbyla jen třetí možnost, a to rozchod.

Jak říkám, zažil jsem to samé a den po rozchodu už byla moje přítelkyně se svým ex na procházce. Takže možná, že na té intuici a „zadních vrátkách“ skutečně je něco pravdy.

Každopádně nevím, kde vidíš, že by ses ponižovala. Spíš mám pocit, že on by jen chtěl, abys do toho šla naplno, stejně jako on. A tys to nedělala.

To následné kamarádství s výhodami bylo jen dočasné období, kde se čeká, jestli dostaneš rozum. Ale jestli sis volala s bývalým a chodila s cizíma klukama na výlety, pak se nediv, že se tvůj přítel odmiloval.

Russet
Neúnavná pisatelka 17243 příspěvků 01.07.19 12:40
@Anonymní píše:
Ahojte, pred rokom som zrušila zásnuby s ex, a snažila som sa dat dokopy. Mali sme s ex vážne dôvody na rozchod, ale stále sme kamaráti. Po asi pol roku som spoznala super muža, presne môj ideal- aj vyzorovo aj povahovo. Strašne sme si sadli, hneď od začiatku sme spolu trávili veľa času, samé výlety, plesy, zoznámila som ho s mojou rodinkou, perfektne k nám zapasoval. Mali sme spoločne záľuby, hodnoty, ciele, povahy, ach.. Veľmi sme si rozumeli, asi ako s nikým… Ale sa to pokazilo, vraj ho stvqlo ze ešte udržiavam kontakt s ex, že mám zadné dvierka.. To je ale hlúposť, hoci sme si s ex sem tam volali, on bol pre mňa priorita. Zrazu ze teda akože spolu nechodíme, že potrebuje viac času na spoznávanie, tiež bol po rozchode.. Lenže my sme nevedeli byť len kamoši, stále nás to k sebe ťahalo.. Samozrejme ze aj v začiatkoch sme spolu spali a potom teda ze keď sme kamaráti tak nebudem mu dávať tieto výhody, ale aj tak ma občas zlomil a rozdavalli sme si to napr v aute.. Ja som s nim fakt chcela byť, obľúbila som si ho veľmi.. Nedávno sme boli ako kamaráti v zahraničí, správal sa ku mne ako ku frajerke ale stále sme boli ako kamoši. Ja som mu dávala čas ale nikam sa to nehlo, posledný mesiac sme boli spolu máločo maximálne ma prišiel pozrieť do prace, ale žiadne výlety.. Keď som ho niekam volala tak mal bud prácu alebo svoje veci.. Nebola som už viac priorotou :( veľmi ma to mrzí, ale keďže sa to nikam nehlo tak som stále len vtipkoval, udržiavala kontakty, dokonca žiarlil keď som bola s iným kamarátom na výlete kde sme mali ísť pôvodne my spolu…Zase ze už mám náhradu a ze nejak prirychlo a ze to my sme ženy take..Nakoniec som si ho zablokovala na msng, takže ma už nemôže kontaktovať.. Je tomu už 3 týždne, čakala som ci sa neozve cez sms, ze si to všetko vysvetlíme ale už asi nieje co :( mala som pocit ze je môj pravý a stále mam… Neviem sa toho pocitu zbaviť… Veľmi mi chýba, chcela by som si to sním 3ste raz všetko vysvetliť ale už nemám chuť sa ďalej ponizovat.. Teraz sem tam na seba upozorňuje akože lajkne a odlajkne fotku, pozerá si moje instastiries.. Určite je urazený ze som si ho blokla… Je to detinské ale čo som mala robiť.. Inak sa snažím žiť, cestovať, mam super kamošov, ideme v lete na roadtrip, snažím sa zabudnúť naňho a ísť ďalej ale nejde to až tak úplne… Myslíte si že je tam šanca aby to pokazené sa oprwvilo alebo už mám naňho kašľať keď nevie co chce? Ja mam pod 30 rokov, on nad pre info. Krásny deň :)

Mně přijde kamarádění u tak starých lidí k ničemu. Prostě bych to utla. Posmutnila si a našla si jiného, který bude perspektivnější.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28802 příspěvků 01.07.19 13:02
@Tomkins píše:
Zažil jsem úplně to samé, ale z pozice toho chlapa. Pokud má pocit, že si pořád necháváš zadní dvířka, je to pro něj dostatečný důvod k rozchodu. A pak jsou jen tři možnosti. Buď kontakt s ex utneš, nebo to příteli vysvětlíš tak, aby to pochopil a neměl nic proti tomu, nebo třetí možnost, rozejdete se.

Kontakt s ex jsi očividně neutnula, příteli jsi to nedokázala vysvětlit tak, aby se s tím smířil. A tak zbyla jen třetí možnost, a to rozchod.

Jak říkám, zažil jsem to samé a den po rozchodu už byla moje přítelkyně se svým ex na procházce. Takže možná, že na té intuici a „zadních vrátkách“ skutečně je něco pravdy.

Každopádně nevím, kde vidíš, že by ses ponižovala. Spíš mám pocit, že on by jen chtěl, abys do toho šla naplno, stejně jako on. A tys to nedělala.

To následné kamarádství s výhodami bylo jen dočasné období, kde se čeká, jestli dostaneš rozum. Ale jestli sis volala s bývalým a chodila s cizíma klukama na výlety, pak se nediv, že se tvůj přítel odmiloval.

hezky shrnuté, souhlasím do posledního slova… na jeho místě bych to viděla úplně stejně…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 13:03

@Tomkins ahoj, ono bolo by super kebyže to bolo tak, ale mne to príde ako výhovorka s TM ex z jeho strany… Tam sa jednalo o to, že občas za mnou prišiel ex do prace a volal mi ale ja neviem ovplyvniť kto kedy za mnou príde do prace. Aj som sú fotky všetky vymazala atď… My s ex snubencom sme sa rozišli pretože sme sa veľa hádali a nemalo to zmysel, určite by som sa nikdy s nim naspäť nedala dokopy… Tento bol od začiatku až moc nadšený, úplne sa správal ku mne úžasne, vlastne ešte v apríli po výlete v zahraničí bol u mňa na mojej narodeninovej oslave, spal u nás, pred rodičmi ma pusinkoval objímal… Ach :( ale aj tak málo mi písal, už nebol taký iniciatívny, žiadne výlety nič… Ja som práveže poslednú dobu mu častejšie písala, chcela som vyt v kontakte, aj som ho volala k nám domov na koláčik, alebo niekam na výlety ale stále bud musel do prace alebo niečo mal.. Kdezto zo začiatku sa šiel potrhat aby sme spolu mohli byť :( najviac ma stalo ze som síce poznala jeho kamarátov ale nevzal ma domov k rodičom, nepoznala som vlastne nikoho z rodiny.. Vraj mu bolo trápne ďalšiu frajerku ťahať domov keď sa len nedávno rozišiel s ex… Ale pritom ja som ho úplne zaplietla do môjho života hneď od začiatku a bez problémov :) keďže úplne nejavil záujem tak som sa áno, začala stretávať s jedným kamarátom, zrovna mi písal ako sa mam a na dobré ránko keď som s tým kamarátom šla na výlet tam kde som mala ísť s nim (volala som ho a zas nemohol).. Keď som, sa sťažovala ze už sa ani nestretavame a ze na mňa kašle tak jeho odpoveď bola že ma teraz toho veľa a ze si nemám domyslat… Jasne :D proste je to cele zle, ale mrzí ma to a veľmi mi chýba.. Priala by som si aby sa to zas dalo na začiatok, mala by som chuť na tom popracovať ale on už asi nechce a kašle na mňa… A to ponižovanie bolo v tom ze som mu častejšie písala sama od seba prvá, volala ho niekam a on nechcel/nemohol… Ach…
Zákl.

Nadavilero
Závislačka 4206 příspěvků 01.07.19 13:06

Nijak jsi svým chováním nedokázala, že ti na něm záleží…Telefonování s ex, ačkoliv mu to vadilo. Na výlet s kamarádem, kde jste měli být spolu. Zablokování na Messengeru (to mi přijde naprosto pubertální a z pohledu toho chlapa konečná). A to jsi pak čekala, že se ti ještě ozve??? Jak může vědět, že on mohl být ten pravý?
Dokud mu to neřekneš, tak nečekej, že on přijde. A možná už je pozdě, už si ho ulovila jiná… :nevim: :nevim:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28802 příspěvků 01.07.19 13:10
@Anonymní píše:
A to ponižovanie bolo v tom ze som mu častejšie písala sama od seba prvá, volala ho niekam a on nechcel/nemohol… Ach…
Zákl.

hmmm… já jsem manželovi taky častěji psala sama od sebe první, on na to psaní zase tak moc není, smsky taky téměř nepíše, maximálně když je v zahraničí, tak že dojel a je na hotelu a podobně… ale nikdy mě ani nenapadlo, že bych se ponižovala… asi mi to nikdo neřekl, že je to ponižování… pro chlapa to ponižování není, když má on psát nebo volat sám od sebe první?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 13:12

@Nadavilero ja som mu to vravela od začiatku ze sme pre seba, on sám vravel ze už takého človeka ako som ja nestretne… Ze ani s jednou ex si tak dobre nerozumie. Ale prečo ma potom od seba odhanal a nezabojovql trosku viac? Ja si myslím ze som mu dávala strašne veľa náznakov, že s Jim počítam do budúcnosti ale od neho to nebolo také očividne… A áno… Ja som to tak brala ze keď sa to už mesiace naťahuje a nikam sa to ne posúva tqak dám šancu aj iným kamarátom… Netušila som ze zrovna mi vtedy napíše a sa urazí.. Inak by som mu to nevesala na nos.. Ale zas je pravda ze aj on sa velkrat snažil a absolvoval so mnou kopec akcií kde som ho volala a išiel so mnou rad.. Naposledy sme spolu vtipkovali a som mu písala aby prišiel za mnou do prace a spravil mi prepadovku a ze kebyže sa mi ma niečo stať chcem aby ma on zachránil a atake.. Trapas no :( potom asi 5 dní dlsa neozval nikto nikomu tak som ho zablokovala aby som sa už viac pred ním nemusela strapnovat :( my sme sa zoznámili cez zoznamku a všimla som si, že tam zase chodí… Zákl.

stankaSR
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 01.07.19 13:37

Sľuby sa sľubujú a chleba sa je. Odmysli si všetko, čo ti hovoril a hodnoť čisto len jeho činy. A odpoveď máš jasnú. Slovami ta môže poblázniť, oklamať, manipulovať. Ale činy… tam treba viac než blbo kecať. Nemal skutočný záujem a len ta využil a ešte to dáva tebe za vinu. Manipulátor. Kašli naňho, skôr si gratuluj, že vypadol z tvojho života.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 14:07

@stankaSR ja už ani neviem ako to všetko mam brat :( som z toho zmätená úplne… Keď sme si o tom písali a som mu vravela ze žiadne skutky nevidím z jeho strany tak mi napísal ze ich je malo lebo ze všetko je následok niečoho a ze boli tam negatívne veci ako ze si nechávam poistky atd… Ze to preto… Po tamtom jeho poslednom rozchode mi vravel ze už ďalší rozchod neprežije tak nech ideme na to pomaličky, ale my sme do toho vhupli sialenom rýchlosťou lebo tak nám to bolo prirodzene… Ach.. Každopádne odblokovala som si ho a napísala mu, že sa s ním musím súrne stretnúť… Som zvedavá ci odpise a ci sa stretneme.. Nevideli sme sa už viac než mesiac.. Ak by bola možnosť všetko mu vyklopímca uvidím co on na to.. Och.. Zákl.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28802 příspěvků 01.07.19 14:21

Představila jsem si, že jsem na jeho místě… a že teda mám vedle sebe ženu, která si volá s bývalým… pak řekne, že když jsme jen kamarádi, tak žádný sex… sice mi občas dá, ale k tomu má ještě i jiné kamarády… pak si mě zablokuje na facebooku nebo messengru nebo kde… chci jí napsat, ale mám smůlu… pak jde na rande s někým jiným… ale sama mi první nenapíše, aby se neztrapnila a chce, abych tu aktivitu vyvíjel první já sám…
No, moc dobře mi to nevyznívá… na někoho takového bych se taky asi pomalu vykašlala… řekla bych, že v tomto směru si oba dva nemáte co vyčítat… i když z toho, jak jsi to popsala, ty negativní věci vycházejí spíš od tebe… možná se pletu, ale vycházím jen z toho, co jsi tu napsala…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 14:33

@Regina Hero práveže poslednú dobu som mu takmer vždy Len ja prvá písala, volala ho niekam a on sice odpísal a aj sme vtipkovali ale nejako to šlo dole vodou. A áno, viem, že aj ja som spravila kopec chyb… Kedysi dávnejšie keď sme sa o tomto bavili tak mi napísal ze ani neviem ako veľmi ma má rád ale vzťah teraz nejde, že sa to pokazilo… Ale ze ktovie ze v budúcnosti možno budeme spolu, že by sme spolu dokázali veľké veci.. Len ze teraz to nejde..nebiem posúdiť nakoľko to sú kaleráby a nakoľko to myslel vážne… Asi kebyže to myslí vážne tak sa snaží tu a teraz a nenechá ma len tak odísť :( zákl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 14:37

A takisto prečo by som s nim mala spávať keď sme len kamaráti? Ja som ze kamaráti tak ôk, žiadne pusy ani nič.. Ale on to nedokázal… A ani ja :) celé zle proste.. Ale ja mam tiež svoju hrdosť a príde mi ze aj tak som sa ponizovalq dosť.. Ale zase kebyže to bolo fakt o tom ze sa nechce sklamať a maa rad a bola by tam nádej na spoločnú budúcnosť tak by som spravila všetko pre to aby som mu vysvetlila ze je pre mňa jediný a najdôležitejší… Keď som mu to naposledy napísala o co išlo a ze jediný kto tu mal zadné dvierka tak bol on tak mi len napísal ze ach no dobre a ze nech som šťastná… Včera sme mali spoločne meniny a nikto nikomu neblahozelal.. Možno hlúposť ale čakala som a nič :( zákl.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama