Reklama

Asi jen potřebuji slyšet něco povzbudivého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 23:02
Asi jen potrebuju slyšet něco povzbudiveho

Ahoj holky,

před 2 mesici se se mnou naprosto nečekaně rozešel partner a dost těžce jsem to nesla. Vlastně jsem se psychicky složila. Paradox je ze to asi vůbec nebyl ideální partner a každy mi rika, ať jsem rada, ale srdci neporucim.

Jak jsem psala, dost me to sejmulo a vlastně není den abych na nej nemyslela, sice uz nebrecim, ale myslím stále.

Za ty dva měsíce jsem na sobě ale hodne zapracovala:

• překonala svůj panický strach z lékařů a během 2tydnu byla na prevenci od obvodaka až po kardiologa, spadl mi docela balvan ze srdce
  • byla u psychologa, poprvé jsem si přiznala ze na něco sama nestačím
  • ztratila kamaráda ale beru to pozitivně, ukázalo se ze kamarád ani není. Zato jsem si uvědomila kolik jiných přátel mam a ze mi byli oporou
  • překonala blok a začala po 11letech řídit auto a budu si kupovat své vlastní
  • zkusila nový věci jako akupunkturu nebo jógu
  • začala jsem chodit cvičit s trenérem a lépe se stravovat (pravidelneji)
  • získala jsem lepší pozici a lepší plat ve firmě

Tím vším chci říct ze se snažím, nějaké veci jako ti lékaři nebo auto pro me byli léta letouci obrovsky problém a najednou je to překonaný a asi bych na sebe mohla byt i pyšná, ale to nejsem. Protože ve výsledku mi nijak lépe není. Potřebuji se uz odrazit a začít myslet jinak než ze jsem přišla o mou životní lásku, jsem z toho uz unavená a hlavně asi to tak ani nebylo, možná bych s nim byla nešťastná.

Uz nevim co víc dělat, kamarádka se směje jestli si nechci skočit padákem, ze to jedine mi ještě zbývá překonat (mam strach z výšek), ale já mam pocit ze i kdybych skočila tak se nic nezmění na tom, ze při dopadu budu myslet na nej.

Často si opakuju ze jestli to byl ten pravý tak se naše cesty znovu setkají a jestli ne tak přijde někdo lepší. Ale jsou dny kdy bych nevylezla z postele a mam pocit ze vsechno skončilo, ze uz se nikdy nezamiluju atd.

Často se lidem po rozhckdu rika ať se ted zaměří na sebe atd, to nsem udělala, ale výsledek nula :(

Nevim co chci slyšet, asi se jen potřebuji vypsat a nebo slyšet ze nejsem žádný béčko a ze jsem i přes tezky období zvládla plno velkých veci a ze mi za to nejaky chlap vůbec nestojí, abych si kazila uz třetí měsíc života. A ze si ma trhnout nohou když nechce tak prima holku :mrgreen: :lol:

Omlouvám se za hloupou diskuzi, ale je mi smutno a chybí mi :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10921 příspěvků 08.09.18 23:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

před 2 mesici se se mnou naprosto nečekaně rozešel partner a dost těžce jsem to nesla. Vlastně jsem se psychicky složila. Paradox je ze to asi vůbec nebyl ideální partner a každy mi rika, ať jsem rada, ale srdci neporucim.

Jak jsem psala, dost me to sejmulo a vlastně není den abych na nej nemyslela, sice uz nebrecim, ale myslím stále.

• překonala svůj panický strach z lékařů a během 2tydnu byla na prevenci od obvodaka až po kardiologa, spadl mi docela balvan ze srdce
  • ztratila kamaráda ale beru to pozitivně, ukázalo se ze kamarád ani není. Zato jsem si uvědomila kolik jiných přátel mam a ze mi byli oporou

Tím vším chci říct ze se snažím, nějaké veci jako ti lékaři nebo auto pro me byli léta letouci obrovsky problém a najednou je to překonaný a asi bych na sebe mohla byt i pyšná, ale to nejsem. Protože ve výsledku mi nijak lépe není. Potřebuji se uz odrazit a začít myslet jinak než ze jsem přišla o mou životní lásku, jsem z toho uz unavená a hlavně asi to tak ani nebylo, možná bych s nim byla nešťastná.

Uz nevim co víc dělat, kamarádka se směje jestli si nechci skočit padákem, ze to jedine mi ještě zbývá překonat (mam strach z výšek), ale já mam pocit ze i kdybych skočila tak se nic nezmění na tom, ze při dopadu budu myslet na nej.

Často si opakuju ze jestli to byl ten pravý tak se naše cesty znovu setkají a jestli ne tak přijde někdo lepší. Ale jsou dny kdy bych nevylezla z postele a mam pocit ze vsechno skončilo, ze uz se nikdy nezamiluju atd.

Často se lidem po rozhckdu rika ať se ted zaměří na sebe atd, to nsem udělala, ale výsledek nula :(

Nevim co chci slyšet, asi se jen potřebuji vypsat a nebo slyšet ze nejsem žádný béčko a ze jsem i přes tezky období zvládla plno velkých veci a ze mi za to nejaky chlap vůbec nestojí, abych si kazila uz třetí měsíc života. A ze si ma trhnout nohou když nechce tak prima holku :mrgreen: :lol:

Omlouvám se za hloupou diskuzi, ale je mi smutno a chybí mi :(

Dva měsíce je málo. Za rok touhle dobou už to bude lepší určitě 8)

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 08.09.18 23:16

Vydrž - jdeš správným směrem. Ale po první krocích je pak potřeba vydržet jít dál, ačkoliv už přešlo prvotní vzrušení ze změny.

Prostě pokračuj.

Dobrým znamením postupu bude až v sobě na něj najdeš vztek. Nelekej se ho, projdí jím. Jednak ti pomůže se od něj odstřihnout a druhak dodá docela dost energie.

Teprve pak, až tě ten vztek přestane bavit, tak se dostaneš k nějakému smíření.

A mezi tím se snaž být sama na sebe hodná. I když ti holt emoce nepanáčkují na povel a dělají si co chtějí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 23:18
@Ou píše:
Vydrž - jdeš správným směrem. Ale po první krocích je pak potřeba vydržet jít dál, ačkoliv už přešlo prvotní vzrušení ze změny.

Prostě pokračuj.

Dobrým znamením postupu bude až v sobě na něj najdeš vztek. Nelekej se ho, projdí jím. Jednak ti pomůže se od něj odstřihnout a druhak dodá docela dost energie.

Teprve pak, až tě ten vztek přestane bavit, tak se dostaneš k nějakému smíření.

A mezi tím se snaž být sama na sebe hodná. I když ti holt emoce nepanáčkují na povel a dělají si co chtějí.

Jenomže vztek na co, on nic neudělal, prave ze já si ho neumím ani zosklivit a zlobit se taky nemám důvod. Ale chtěla bych ho mít :-)

Russet
Extra třída :D 10921 příspěvků 08.09.18 23:19
@Anonymní píše:
Jenomže vztek na co, on nic neudělal, prave ze já si ho neumím ani zosklivit a zlobit se taky nemám důvod. Ale chtěla bych ho mít :-)
Že tě nechal…

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 08.09.18 23:26
@Anonymní píše:
Jenomže vztek na co, on nic neudělal, prave ze já si ho neumím ani zosklivit a zlobit se taky nemám důvod. Ale chtěla bych ho mít :-)

vydrž, to přijde.

terien
Echt Kelišová 7636 příspěvků 08.09.18 23:28

Ještě je brzy, 2 měsíce jsou málo. Alespoň pro mě by byly. Jdeš správnou cestou a jednoho dne si uvědomis, že ses ráno vzbudila a nemyslela na něj, pak to bude pulden az přijde chvíle, kdy si nevzpomenes celý den. Ale k tomu je cesta dlouhá a bolavá, ale to je to, co tě posune dál a udělá silnější. Tak vydrž :hug:

majda26
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 14 inzerátů 08.09.18 23:31

Vím, že je to pro Vás určitě těžké to překonat, ale časem to určitě přijde a pojedete dál. Pokud jste na něm nebyla finančně závislá, nebo jestli nemáte děti, tak Vám nic nebrání začít znovu. Udělala jste obrovský skok vpřed, tím že se zajímáte sama o sebe.
Nevím, jestli je to povzbuzení, spíš určité ponaučení, že na tom nejste zase tak špatně. Mému bratrovi zemřela manželka :,( , a zůstal sám se dvěma malými dětmi (v době úmrtí 4 a 1 rok). Snaží se to překonat, i když to moc bolí. Moc mu přeji, aby našel sílu začít znovu a najít si jinou ženu a dětem hodnou mámu. Čas rány zacelí, i když jizvy zůstanou. :hug:

mrav
Neúnavná pisatelka 16668 příspěvků 09.09.18 00:03
@majda26 píše:
Vím, že je to pro Vás určitě těžké to překonat, ale časem to určitě přijde a pojedete dál. Pokud jste na něm nebyla finančně závislá, nebo jestli nemáte děti, tak Vám nic nebrání začít znovu. Udělala jste obrovský skok vpřed, tím že se zajímáte sama o sebe.
Nevím, jestli je to povzbuzení, spíš určité ponaučení, že na tom nejste zase tak špatně. Mému bratrovi zemřela manželka :,( , a zůstal sám se dvěma malými dětmi (v době úmrtí 4 a 1 rok). Snaží se to překonat, i když to moc bolí. Moc mu přeji, aby našel sílu začít znovu a najít si jinou ženu a dětem hodnou mámu. Čas rány zacelí, i když jizvy zůstanou. :hug:

Ahoj. Je hrozné, co se na tom světě děje. Mně taky zemřela žena - mé dcerce byly dva roky. Tím nechci zlehčovat rozchody, jen chci říct,že nás pak daleko víc ty naše děti potřebují…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 09.09.18 01:16

jsi skvela co jsi za dva mesice dokazala :kytka:

navy blue
Kecalka 308 příspěvků 09.09.18 07:12

ale zlato, výsledek není nula, už nebrečíš :-) jsi úplně normální, někoho jsi měla ráda, on je pryč, musíš se s tím vyrovnat. tak se na sebe nezlob, že ti to nejde tak rychle, jak si okolí - možná včetně tebe - představuje. porozchodový stav má určité fáze, které každému trvají různě dlouho, dopřej si čas. s tím řízením je to super, jsi moc šikovná :-)

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 09.09.18 07:17

Ja kdyz mam z něčeho hrůzu nebo stres, náročné obdobi, atp, tak se snažim,,odevzdat to” - tak nejak spoleham na to, ze vsechno se děje přesně tak jak ma a ma to svůj důvod. makam na tom, aby věci dopadly dobre (nebo tak jak si přeju), ale vědomě se snažím nenechat se tim stresovat a přijímám i ty,,špatný” výsledky. vesmír je dokonalý celek a vsechno do sebe zapadá. moc slunickovy? mozna jo, ale je to ohromná úleva 8)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 09.09.18 07:24
@mrav píše:
Ahoj. Je hrozné, co se na tom světě děje. Mně taky zemřela žena - mé dcerce byly dva roky. Tím nechci zlehčovat rozchody, jen chci říct,že nás pak daleko víc ty naše děti potřebují…

To my tady vsichni vime, ze ti zemrela zena. Netreba to 100× za den opakovat. Me take zemrel manzel a stale dokola to nikam nepisu. Ale ze to pises zrovna do teto diskuze nejak nechapu. Dotycna nema ani deti, ani ji partner nezemrel :think: Jestlii chces srovnavat rozchod s umrtim partnera, tak jsi divnej a trochu mimo.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 09.09.18 07:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Omlouvám se za hloupou diskuzi, ale je mi smutno a chybí mi :(

Nepises, kolik ti je a jak dlouho jste byli spolu. Ale ver mi, prejde to. ;) co ja se v mladi nabrecela kvuli chlapum a vzdycky se pak casem nasel nekdo nový :mrgreen: lide se schazi, rozchazi,nez najdou toho praveho partnera. ;)

mrav
Neúnavná pisatelka 16668 příspěvků 09.09.18 08:40
@srpen89 píše:
To my tady vsichni vime, ze ti zemrela zena. Netreba to 100× za den opakovat. Me take zemrel manzel a stale dokola to nikam nepisu. Ale ze to pises zrovna do teto diskuze nejak nechapu. Dotycna nema ani deti, ani ji partner nezemrel :think: Jestlii chces srovnavat rozchod s umrtim partnera, tak jsi divnej a trochu mimo.

Ne, to určitě nechci. Jen jsem zažil i dost šílený rozchod a byl jsem z toho dost hotový. Jde jenom o porovnání dvou životních etap a o to, že v této situaci je potřeba se daleko víc věnovat dítěti - nebo dětem. A pak - promiň, ale nebyla to reakce na tvůj příspěvek. Asi jsi nepochopila, co jsem tím chtěl říct…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >