Asi jsem nějak švihlá i fyzicky

25916
25.10.19 16:22

Asi jsem nějak švihlá i fyzicky

Ahoj, pardon za téma o nemocích vím, že tu nikdo nemá křišťálovou kouli ani nezná moji anamnézu, ale chci se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost, třeba i lidi co berou antidepresiva.
Jsem pořád unavená, při jakýkoliv, byť i malý fyzický námaze se hrozně potím :roll: pravidelně už od léta si měřím 38,5 jak se cítím na horečku. Nejdřív jsem si myslela, že to je k dermatitidě :nevim: Pak, že to je psychický a no a teď se mi to už zdà divný. Doktorka mě viděla někdy v létě, to jsem jí říkala o horečce a měla jsem lehce nateklé mandle. Antib. jsem nebrala. Na celkových testech jsem byla v březnu a vše ok, na štítné před 2 měsíci, taky ok. Jediný co, tak mě napadá jestli to nemůže souviset s endometriozou, únava i horečka. Je to vlastně zánět. Mám vysoký hodnoty ca125, už 3 roky, beru atikoncepci a cysta se drží pod kontrolou. Jinak mě vàžně nic nenapadá :roll: Když si zajdu k obvodní, co po ní vlastně mám chtít za odběry nebo vyšetření? Aby si nemyslela, no jo další hysterka na práškách :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6467
25.10.19 16:41

Mononukleózu u tebe vyloučili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25916
25.10.19 16:44
@Karleon píše:
Mononukleózu u tebe vyloučili?

Ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
25.10.19 16:45

A boreliózu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25916
25.10.19 16:53
@sinapis.alba píše:
A boreliózu?

taky ne, prý zbytečný když jsem po klíštěti neměla žádnou reakci :roll: že by to doktorce nic neřeklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
25.10.19 17:03

@Lana25 Řekla bych, že rozumná doktorka na Tebe určitě nebude koukat jako hysterku. Pro začátek by to chtělo kopletní krevní obraz včetně diferenciálu, jaterní a ledvinové testy. A tu boreliózu bych tedy asi taky chtěla.
Na psychiku bych podobné příznaky sváděla až po vyloučení ostatních příčin. Zejména teda ta opakovaná horečka mi k psychickým problémům moc nesedí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.19 17:13

No tak bacha na boreliózu… tchýně po prodělání latentní infekce skončila na AD! :think:

• Citovat
  • Nahlásit
9096
25.10.19 17:14

@Lana25 Je to divny, bych mela depky už jen z toho, že je mi pořád blbe… :think: Třeba máš ten zánět ještě jinde a jsi velmi zaniceny divak :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25916
25.10.19 17:17
@Jahudka82 píše:
@Lana25 Je to divny, bych mela depky už jen z toho, že je mi pořád blbe… :think: Třeba máš ten zánět ještě jinde a jsi velmi zaniceny divak :lol: :lol: :lol:

Ale já se právě nesleduju, celou dobu si nakecávám, že to je psychika a ať nehysterčím :nevim: nejsem zrovna vymetač doktorů, jdu fakt až když je to nutný :nevim: stačí mi bohatě psychiatr :mrgreen: :nevim: ale tak člověk si asi všimne, když se z rychlejší procházky skoro třese únavou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25916
25.10.19 17:18
@ivašot. píše:
@Lana25 Řekla bych, že rozumná doktorka na Tebe určitě nebude koukat jako hysterku. Pro začátek by to chtělo kopletní krevní obraz včetně diferenciálu, jaterní a ledvinové testy. A tu boreliózu bych tedy asi taky chtěla.
Na psychiku bych podobné příznaky sváděla až po vyloučení ostatních příčin. Zejména teda ta opakovaná horečka mi k psychickým problémům moc nesedí :think:

No mě se to zdá taky divný :roll: Objednám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30358
25.10.19 17:18

@Lana25

Určitě odběry na boreliózu, toxoplazmózu, mononukleózu a pokud by to bylo negativní, tak jsou poradny pro únavový syndrom, ty teploty, únava, deprese, uzliny, atd. by na to seděly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25916
25.10.19 17:21
@free333 píše:
@Lana25Určitě odběry na boreliózu, toxoplazmózu, mononukleózu a pokud by to bylo negativní, tak jsou poradny pro únavový syndrom, ty teploty, únava, deprese, uzliny, atd. by na to seděly…

No ty kráso :roll: je fakt, že uzliny mám zvětšný v podpaží, to ale bylo prý k pásovýmu oparu, co jsem kdysi měla, jen se to jaksi nevrátilo do původního stavu. Ale byla jsem s tím na sonu a ok. Kontrolovali mi to i v mama centru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
25.10.19 17:41
@Lana25 píše:
No mě se to zdá taky divný :roll: Objednám se.

Určitě se objednej. A jak často vlastně tu horečku máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25916
25.10.19 17:56
@ivašot. píše:
Určitě se objednej. A jak často vlastně tu horečku máš?

Já nevím jak často, ale když se cítím, že mám teplotu a zkusím se změřit tak naměřím. Dneska jsem se měřila teda asi po měsíci :oops: Jako neměřím se každej den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
25.10.19 18:04

Za obvodní běž a hlavně jí popiš příznaky, podle toho se tě ještě doptá a pošle tě na další vyšetření. Krom některých zde zmíněných příčin může taky přijít na něco jiného. A klidně to může být i dlouhodobým vyčerpáním i léky mají některé nežádoucí účinky. Takže po procházce si pěkně odpočiň, vyspi se, dej si vitamíny… tělo se někdy může ze špatného stavu dostávat i docela dlouho, i když už si říkáš, že už je snad všechno za tebou a mělo by být konečně stoprocentně dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat