Asi jsem potratila, poraďte

Anonymní
1.1.21 21:56

Asi jsem potratila poraďte

Předem se chci omluvit za anonym.

Chtěla bych se vás zeptat… dnes ráno jsem to dostala ms měla přijít až 6 tého ale přišla už dnes ale je úplně jiná než předtím. Od rána mám velké bolesti v podbřišku sotva chodím.
Ms je hneda s krvácením ale není tak silná jen když se utru nevím co mám dělat prášky nepomáhají nic nepomáhá nevíte někdo co by to mohlo být jestli vážně nejde o potrat děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.1.21 22:00

A kolik ti je? 8o :think:
Je to klasicke spineni pred ms, uplne bezna vec… Nebo by jsi mela byt ofiko tehotna a toto se ti deje v potvrzenem tehotenstvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 22:02

@Paní Píďová
Prave ze se s přítelem snažíme. Nikdy předtím jsem to neměla 🙄 je mi 23

• Citovat
  • Nahlásit
1.1.21 22:07
@Anonymní píše:
@Paní Píďová
Prave ze se s přítelem snažíme. Nikdy předtím jsem to neměla 🙄 je mi 23

Ja to taky nikdy nemela a od cca mych 28 to mam pravidelne. Kdyz si najdes na netu, tak je to opravdu uplne normalni vec pred menstruaci…
Muzes byt tehotna i kdyz spinis, ale ted s tim stejne nic neudelas. Pockej a kdyz ti vynecha nebo se zpozdi menstruace, udelej si test ;) preju hodne stesti ve snazeni :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3882
1.1.21 22:08

A předtím jsi brala prášky? Může to být tím, že jsi vysadila antikoncepci a teď ta MS může různě ‚blbnout‘..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226

A ty jsi mela pozitivni tehotensky test? Muze to byt samozrejme biochemicke tehotenstvi, nebo taky ne. Nektere zeny krvaci i behem tehotenstvi a plod se udrzi.
Pokud jsou bolesti nesnesitelne, tak pohotovost.
Jinak bohuzel nic- to se v rannem stadiu tehotenstvi stava casto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20613

Já bych neriskovala nějaké potíže a zavolala bych si do nemocnice. Oni ti řeknou, že máš přijet, raději.
Když jsi to nikdy předtím neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 22:10

Prášky jsem nikdy nebrala jedním biochemickym těhotenstvím jsem si už prosla prave jsem se chtěla zeptat jestli to někdo před tím už měl

• Citovat
  • Nahlásit
18194
1.1.21 22:38

Týden před menzes opravdu nemůžeš potratit. Leda by jsi byla těhotná z minulého cyklu a nevěděla o tom. Pokud jsi ovšem minulý cyklus neotěhotněla, tak se jedná jen o hormonální nerovnováhu. Uvař si kontryhelový čaj, dost to pomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
1.1.21 23:18

To spíš vypadá na zánět. Každopádně pokud je nezvyklá bolest, chce to radši doktora. Potrat by si musela mít po termínu MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 23:22

Přijde mi to dost divné.
Mám bolesti ale krvacim jen když se utru a krev je tmavší a hneda tak nevím co by to mohlo být 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
8588
2.1.21 06:40

A ty mas pozitivní test ze píšeš o potratu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
2.1.21 09:02
@Anonymní píše:
Předem se chci omluvit za anonym.Chtěla bych se vás zeptat… dnes ráno jsem to dostala ms měla přijít až 6 tého ale přišla už dnes ale je úplně jiná než předtím. Od rána mám velké bolesti v podbřišku sotva chodím.
Ms je hneda s krvácením ale není tak silná jen když se utru nevím co mám dělat prášky nepomáhají nic nepomáhá nevíte někdo co by to mohlo být jestli vážně nejde o potrat děkuji

A dělala sis ten test?
Jak můžeš vědět, jestli jsi těhotná? Zvlášť když máš ještě před MS.
Těhotenství se zjišťuje minimálně po vynechání MS. Prostě jsi to dostala dříve..
Držím palečky při snažení :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 12:14

Ano mám pozitivní test.
Ta první fotka je z minulého měsíce a ta druhá je dělána před 2 dny

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 12:15

Nevím proč se mi ty fotky otočili mamatest je delany z minulého měsíce a ten druhý test je dělány před 2 dny

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat