Asi jsem se psychicky zhroutila

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.9.21 08:24

Asi jsem se psychicky zhroutila

Ahoj, už moc nevím, co se sebou…
Všechno začalo loni, našla jsem si přítele, kterého miluju, bohužel on se dost dlouho staral o to, aby vycházel se svou ex, která mě urážela, posílala na mě lidi apod. Začala jsem běhat a hubnout. Viděla jsem, že váha jde dolu (měla jsem okolo 80kg na 176cm), bývala jsem trochu oplácaná. Přítel dost dlouho svou ex obhajoval, že taková není apod. Já měla noční můry, byla jsem hotová. Do toho mi umřela maminka, bohužel jsme nebyly moc v kontaktu, nicméně stejně to byla obrovská rána. V rodině moc podporu nemám, těm jde akorát o peníze a tituly, já VŠ nedodělala a i přesto, že pracuji jako inženýr v technickém vývoji a umím 4 cizí jazyky, jsem černá ovce. Placam se tak nějak ve vsem, vše dělám kvůli uznání ostatních… zhubla jsem na 59kg, jsem hubená, ale nemůžu jinak. Včera jsem měla 6 kousků sushi, ubehla 9km a trochu bílého vína. Omylem jsem pak prastila do televize a na straně je trochu pavouk. Ze strachu co řekne přítel (často mi říká co vše dělám špatně) jsem se už ze všeho sesypala. A taky, že jediné důležité bylo, co je s televizí. Že jeho televize je nenávratně v háji… Spala jsem na gauči. Jsem úplně v háji, teď jsem šla do práce 6km pěšky a vůbec nevím, na co jsem myslela. Stále jsem nejedla, ale hlad moc nemám. Vůbec nevím, co dal… vlastně vůbec nic asi nevím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7600
24.9.21 08:28

Opustit pritele, najit si dobreho psychoteraeuta a zacit ulne od zacatku. najit sama sebe, naucit se milovat sama sebe a zacit zit zivot podle sebe. Nikdy neni pozde zacit znova!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21763
24.9.21 08:28
@Anonymní píše:
Ahoj, už moc nevím, co se sebou…
Všechno začalo loni, našla jsem si přítele, kterého miluju, bohužel on se dost dlouho staral o to, aby vycházel se svou ex, která mě urážela, posílala na mě lidi apod. Začala jsem běhat a hubnout. Viděla jsem, že váha jde dolu (měla jsem okolo 80kg na 176cm), bývala jsem trochu oplácaná. Přítel dost dlouho svou ex obhajoval, že taková není apod. Já měla noční můry, byla jsem hotová. Do toho mi umřela maminka, bohužel jsme nebyly moc v kontaktu, nicméně stejně to byla obrovská rána. V rodině moc podporu nemám, těm jde akorát o peníze a tituly, já VŠ nedodělala a i přesto, že pracuji jako inženýr v technickém vývoji a umím 4 cizí jazyky, jsem černá ovce. Placam se tak nějak ve vsem, vše dělám kvůli uznání ostatních… zhubla jsem na 59kg, jsem hubená, ale nemůžu jinak. Včera jsem měla 6 kousků sushi, ubehla 9km a trochu bílého vína. Omylem jsem pak prastila do televize a na straně je trochu pavouk. Ze strachu co řekne přítel (často mi říká co vše dělám špatně) jsem se už ze všeho sesypala. A taky, že jediné důležité bylo, co je s televizí. Že jeho televize je nenávratně v háji… Spala jsem na gauči. Jsem úplně v háji, teď jsem šla do práce 6km pěšky a vůbec nevím, na co jsem myslela. Stále jsem nejedla, ale hlad moc nemám. Vůbec nevím, co dal… vlastně vůbec nic asi nevím

Psychologa a urychleně. Kompenzuješ si frustraci ve vztahu s debi.lem poruchou příjmu potravy. Může být ještě hůř, pokud okamžitě nezačneš jednat. Například si zničíš zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27549
24.9.21 08:29

Přítele kopni do zadku, on nemá vyřešenou minulost. A přestaň svoje tělo trápit, sama vidíš že je to bez jídla blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2619
24.9.21 08:30

Objednej se k psychologovi, běž si popovídat a zkus se vrátit sama k sobě… Svou cenu určuješ ty sama a ne ostatní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 08:38

Nevím, co se sebou, nejspíš půjdu z práce, lehnu si a půjdu spát. Přítel mi ani nenapsal, kde jsem, nebo co se děje… a to už jsem 2 hodiny pryč

• Citovat
  • Nahlásit
11993
24.9.21 08:40

Přítele kopni do zadku a objednej se k psychologovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9006
24.9.21 08:41

Nemáš svůj život pod kontrolou.. ale jidlo je jednoduché mít pod kontrolou na rozdíl od života… to je tvuj problém vyprdni se na hclapa zarid se podle sebe a užívej si že jsi krásná a zhubnutá že máš super práci!!! Vždyt jsi naprosto skvělá neblbni!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27549
24.9.21 08:43
@Anonymní píše:
Nevím, co se sebou, nejspíš půjdu z práce, lehnu si a půjdu spát. Přítel mi ani nenapsal, kde jsem, nebo co se děje… a to už jsem 2 hodiny pryč

Tak kde by jsi byla, šla jsi do práce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7600
24.9.21 08:45
@Anonymní píše:
Nevím, co se sebou, nejspíš půjdu z práce, lehnu si a půjdu spát. Přítel mi ani nenapsal, kde jsem, nebo co se děje… a to už jsem 2 hodiny pryč

Prestan resit pritele a zacni resit sebe!!! Prestan se litovat, jjak se k tobe chovaji ostatni, je to odraz toho, co ty si nechas libit. Kdyz zacnes byt sama sebou a budes se mit takova rada, tak tyhle typy lidi od tebe odpadnou.
zZrejme v detstvi jsi se naucila tuhle svoji malou sebehodnotu a bude to proste trvat nez to nejaky dobry psychoterapeut odstrani.
Mysli jen na sebe, co by jsi udelala pro kamaradku v tve situaci, co by jsi pro ni udelala ted hned, aby se ji ulevilo? Tak to udelej hned pro sebe. Nic si nevycitej a delej co citis. Chces brecet a byt v posteli? Tak proste brec! Potrebujes dovolenou? Tak si vezmi dovolenou!
Laska k sobe samotne, to je jedina odpoved na tvuj problem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2550
24.9.21 08:47

A tys v té práci být neměla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 08:48
@JanaDaR píše:
A tys v té práci být neměla?

Normálně jsem na homeoffice, nebi jezdím autem - úterý, středa, čtvrtek…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 08:49

Moc všem děkuju.
Musím nad sebou začít přemýšlet, teď mě nejvíc trýzní, když se s ním rozejdu, co pak dál.. miluju ho a je jediný, koho mám.

• Citovat
  • Nahlásit
21763
24.9.21 08:54
@Anonymní píše:
Moc všem děkuju.
Musím nad sebou začít přemýšlet, teď mě nejvíc trýzní, když se s ním rozejdu, co pak dál.. miluju ho a je jediný, koho mám.

No to je smutný. Proč nemáš kamarády?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 08:56
@unuděná píše:
No to je smutný. Proč nemáš kamarády?

Měla jsem spoustu kamarádů - spíš známých, se svým ex. Jedna parta. Po rozchodu jsem tak nějak odešla, kvůli nemu, nechtěla jsem, aby byl sám. Pak přišel lockdown a přítel, na kterého jsem se soustředila. Takže Jo, mám par známých s jednu dobrou kamarádku, ale ta žije na Islandu a pracuje skoro pořád… tady doma jsem ale sama.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat