Asi jsem se už zbláznila, brečím ze tu nebudu se synem navždy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 21:54
Asi jsem se uz zbláznila, brečím ze ti nebudu se synem navždy.

Ahoj maminky, me ten porod nějak úplně změnil, rozbrečí me každá blbost, a teď často, když se na mě můj chlapeček směje, nebo když spí, nebo když si prohlížím společné fotky, tak pokaždé brečím ze to jednou skonci, ze tady s ním nemůžu být navždy, neskutečně ho miluji, na tohle není ani co napsat, protože jsem realista a prostě jednou nebudeme.. Ale ten a pocit pomysleni na to.. No když už to píšu na internet do diskuze, tak jsem se uz asi opravdu zbláznila, jináč obrázek.. No docela pěkný článek :) mějte se krásně milující a bláznivá matka :) jestli ja toho mého kluka jednou neupusinkiji tak nevím :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 19865 příspěvků 11.07.19 22:01

Jsi čerstvě o porodu, máš nárok :mrgreen: :kytka: Mě taky leccos dojme :think: Zrovna k tomu rodičovskému úmrtí přistupuji tak, že holt nikdo nejsme nesmrtelný! Ale s určitou dávkou štěstí se doufám dožijeme aspon té 80ky - moc bych si to přála :think: To bude našim dětem 40 - 60, to už je únosné pro obě strany! Je to daleko příznivější varianta, než když rodiče své dítě/děti přežijí :,( :,( :,(

Příspěvek upraven 11.07.19 v 22:02

M-A
Kecalka 426 příspěvků 11.07.19 22:01

Mě postihovaly takovýhle panicky strachy jako dítě a až do nedávna, že prostě jednou to zkonci, nic nebude já nebudu moji milovaný nebudou… Bylo to těžký v tu chvíli, musela jsem začít chodit, dýchat… Pak jsem se nějak naučila povznést, stejně to neovlivním a třeba si užívat každý den… Teď syn 5,5 se začíná o smrt zajímat a zase to je pro mě těžký, včera se mě zeptal proč musí umřít až bude starej a že nechce abych já a táta umřel… Tak jsem se snažila vysvětlit, že to bude jednou třeba za dlouho a že se musíme mít rádi a byt na sebe hodný aby nám bylo spolu hezky a tak nějak si toho vážit no… Tyhle myšlenky se snažím nepoustet do hlavy, jak říkám, nezměníme to…

TRG
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 11.07.19 22:03

Myslim, ze kvuli tomuhle stvori Buh / vyvinula priroda / naprogramovali mimozemstani PUBERTU. :mrgreen: Ne, pises to hezky. Taky si to s detickama uzivam (pred par tydny 3 roky prvni a 3 mesice druhe). Snad i ony se mnou. :D Se smrti teda problem nemam. Z nekterych veci mi uzko je, ale ne ze smrti jako takove.

ontar
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 11.07.19 22:06

Není nad opičí lásku…to klukovi „pomůže“

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19865 příspěvků 11.07.19 22:17
@TRG píše:
Myslim, ze kvuli tomuhle stvori Buh / vyvinula priroda / naprogramovali mimozemstani PUBERTU. :mrgreen: Ne, pises to hezky. Taky si to s detickama uzivam (pred par tydny 3 roky prvni a 3 mesice druhe). Snad i ony se mnou. :D Se smrti teda problem nemam. Z nekterych veci mi uzko je, ale ne ze smrti jako takove.

Ano, to je pravda! Jsem si téměř jistá, že nejpozději zde to zakladatelku přejde :)

Xmichaelah
Kecalka 353 příspěvků 11.07.19 22:42

Urcite nejsi blazen! :hug: jen myslim, ze s tema detma dostane zivot novy rozmer… ja se ku prikladu rozbrecela dnes, kdyz jsem “vlastne” zjistila, ze tim, ze jsem si dite poridila az po 30.jsem ho vedome pripravila o cca 10 let naseho spolecneho zivota a ze bych je strasne chtela :zed: hormony to nejsou, jsem 15 mesicu po porodu :mrgreen: :mrgreen:

makarka
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 11.07.19 22:46

Mam to obcas taky a taky nejsem po porodu… A jak pise nekdo nade mnou..jsem starsi matka a taky vlastne lituju, ze jsem nas tim o hezkych par spolecnych let pripravila. Jenze co by kdyby neexistuje, trebas zas jako mladsi bych si materstvi tak neuzivala.. :think:

ontar
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 11.07.19 22:49
@Xmichaelah píše:
Urcite nejsi blazen! :hug: jen myslim, ze s tema detma dostane zivot novy rozmer… ja se ku prikladu rozbrecela dnes, kdyz jsem “vlastne” zjistila, ze tim, ze jsem si dite poridila az po 30.jsem ho vedome pripravila o cca 10 let naseho spolecneho zivota a ze bych je strasne chtela :zed: hormony to nejsou, jsem 15 mesicu po porodu :mrgreen: :mrgreen:

Já asi začnu brečet po každé onanií…taková škoda, to mohlo být dětí…

Xmichaelah
Kecalka 353 příspěvků 11.07.19 22:53

@ontar no vzdyt ti vubec nikdo nebrani :palec: pokud to tak citis, popust emocim uzdu :mrgreen:

Marben
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 11.07.19 22:53

Počkej na první pubertu, ono te to přejde :)

tulipán
Závislačka 4551 příspěvků 11.07.19 22:54

U nas se vice zamysleji deti a trapily se. Takze uz si rikame, ze budeme spolu strasne dlouho, az jejich deti budou mit deti, a nikdo se neodstehuje, vsichni budeme bydlet stale spolu nebo hned vedle. Tak se vzdy ujisti, ze i se svou zenou tam budou bydlet a s detma a ja je budu vsechny hlidat. :mrgreen: A odvedu rec jinam, aby jim nebylo uzko, takovy casovy rozmer je abstraktni pro dospeleho, natoz pro dite, ktere je na svete pet let.

Aduš8
Kelišová 5238 příspěvků 11.07.19 22:59

Mateřská láska… Mě to od porodu ještě nepřešlo a to mě čeká příští týden druhý :lol: malému je 20 měsíců. Včera jsem začala brečet, že připravím syna o část maminky a spoustu společného času, protože jsme se rozhodli mít druhé dítě. Přitom se na malou tolik těším a vím, že sourozenec je pro něj důležitý. Ale nějak to na mě padlo :nevim: připadala jsem si jako pako :zed:

Uživatel je online_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 11.07.19 23:02

Myslim si, ze te to v puberte prejde :),
ale kdyz jsem se koukala na fotky, kdyz byla dcera mala, tak jsme mela slzy v ocich, jak to rychle utíká, za par měsíců jí bude 16 let, de facto za 2 roky a kousek bude maturovat, jo cas letí rychle

Příspěvek upraven 11.07.19 v 23:05

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 23:02

Prosím Te, tímto se netrap, az jednou umreme, tak už nám to bude jedno :) Horší je, ze jsou nemocné děti, u kterých rodiče ví, ze je nejspíše přežijí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama