Asi jsem se zamilovala, chci zapomenout

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.11.21 16:13

Asi jsem se zamilovala, chci zapomenout

Dobrý den, jsem vdaná. V létě mi začal psát chlap co od nás bydlí vesměs přes ulici. On má pár měsíců novou ženskou, využívá ji skrze finance protože má dluhy. Docela jsme si rozuměli, pak se to trochu zvrtlo, chtěl se sejít, psali jsme si ohledně sexu, hodně. Nakonec to zjistila jeho přítelkyně, mě a dalších 10 žen přidala do jedné konverzace a napsala nám jaky je on zm. d. Že se stěhuje, je rozchod atd… Nakonec spolu teda stále jsou. Já jsem si je na fcb oba zablokovala. Pořád si klepu na hlavu jak jsem hloupá, pitomá nána. Je mi to líto, ten chlap byl i fajn kamarád, radil mi skrze učivo… Doma takovou oporu nemám. Je mi to všechno líto, od té doby nemůžu moc spát a jist. Samozřejmě je mi i líto že z manžela dělám hlupáka… Jak zapomenout? Jak na to pořád nemyslet?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
724
17.11.21 16:16

Prosimtě, on využívá svoji přítelkyni, protože má dluhy? No to je partie k pohledání. Kolik ti je prosimtě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9918
17.11.21 16:24

Tak si ho nastěhuj domů, s manželem mu ve dvou z těch dluhů snad pomůžete, ne :mrgreen:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 16:59
@Myšák24 píše:
Prosimtě, on využívá svoji přítelkyni, protože má dluhy? No to je partie k pohledání. Kolik ti je prosimtě?
Šílené co? Taky si říkám kam jsem dala oči a mozek.
  • Citovat
  • Nahlásit
30
17.11.21 21:29

Když se člověk zamiluje, tak rozum úplně nefunguje. Mám něco za sebou, také jsem párkrát „přešla na červenou“. Někteří chlapi jsou manipulátoři, umí ženskou oblbnout. Zvaž sama. Jsi vdaná. Pokud máš chuť a žaludek na nevěru a zvládneš ji mentálně, tak si ale dej bacha na city. Z nevěry bývá hodně bezesných nocí. Zase takové vzrušení to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 21:33

Jo holka to se tak proste stane, občas jsme pitomé - lépe řečeno chováme se pitomě - všechny. U tebe je trochu blby, ze si tomu šla naproti. Měla sis o te podpoře s mužem promluvit. Občas to potřebuje každý vztah, takový refreš, říct si navzajem co nám vadi, co bychom chtěli změnit atd. A ne dělat z druhého hlupáka. Na jednu stranu je pro člověka úleva když to ze sebe nekomu vysype. Ale určitě ne manzelovi, jak radí plzák “zatloukat, zatloukat, zatloukat” když bys to řekla manželovi, ulevis akorát sobě ale jak jemu to pomůže? Vůbec nijak. Budeš se s tím proste muset poprat ty sama. Protože ty sama si to způsobila. Pokud se chceš někde vypovídat zkus odborníka ve formě psychologa. A pokud chceš zapomenout tak možná tak lobotomii. Sorry za ten blbej komentář ale na něco takového člověk asi fakt jen tak nezapomene. Budeš se s tím muset holt nějak poprat.

• Citovat
  • Nahlásit
148
17.11.21 22:46

Přeci by jsi nemyslela na někoho, kdo využívá ženskou kvůli financím a evidentně se tím ani netají ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5880
17.11.21 22:58
@Anonymní píše: Šílené co? Taky si říkám kam jsem dala oči a mozek.

No…já bych ti mohla vyprávět :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
17.11.21 23:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem vdaná. V létě mi začal psát chlap co od nás bydlí vesměs přes ulici. On má pár měsíců novou ženskou, využívá ji skrze finance protože má dluhy. Docela jsme si rozuměli, pak se to trochu zvrtlo, chtěl se sejít, psali jsme si ohledně sexu, hodně. …

Asi ti to nedochází, ale čím déle budeš nad svým „pokleskem“ mudrovat, tím dřív přijdeš o to co máš. Co považuješ za samozřejmé a vůbec si toho nevážíš. Tj. děláš vše proto, aby jsi už dlouho vdaná nebyla a byla jednou z deseti někoho, kdo potřebuje sponzorku.

Delší duševní nepřítomnost ve vztahu (fyzická či platonická láska) vztah rozklíží. Dva subjekty se vzdálí a odcizí…
Takže otázka je, jak dlouho vydrží manžel ve vztahu, kde je osamocen, za jak dlouho bude hledat spřízněnou duši a dá ti ochutnat stejné medicíny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
17.11.21 23:44

To je drama. A vzali se nakonec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu