Asi jsem špatná máma

Anonymní
6.5.21 13:28

Asi jsem špatná mama

Holky je mi nějak uzko potřebuji se vypovídat.
Myslím si že jsem špatná máma mám 5ti mesicniho chlapečka spadnul mi v sobotu z gauče 40cm už tu byla diskuze nic mu na štěstí není ❤️ je to má láska miluji ho nadevše ale když není manžel doma jelikož je v práci a za Brnem a musjei být na hotelu dva týdny tak o malého mám strasny strach nevím proč bojím se všeho kdy z jsem s jim sama doma.
No teď má zadní rýmu nejspíš chrci mu to tam a pokaslava a mám taky strach.
Měla jste to taky tak po případě co vám pomohlo děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2353
6.5.21 13:33

Tohle je uplne normalni. Kazda se boji o svoje dite. Skoro kazdemu i dite spadlo nebo driv ci pozdeji spadne. Ryma se prezene. Tu prvni nemoc clovek proziva a pak si zvykne. Neco si kup. Dej si neco dobreho. Udelej si proste radost. Jsi ta nejlepsi matka pro svoje dite. Jen s tebou trochu cloumaji hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 13:37
@Oriseka píše:
Tohle je uplne normalni. Kazda se boji o svoje dite. Skoro kazdemu i dite spadlo nebo driv ci pozdeji spadne. Ryma se prezene. Tu prvni nemoc clovek proziva a pak si zvykne. Neco si kup. Dej si neco dobreho. Udelej si proste radost. Jsi ta nejlepsi matka pro svoje dite. Jen s tebou trochu cloumaji hormony.

To bude i tím že je manžel pryč hihi

• Citovat
  • Nahlásit
556
6.5.21 13:41

Také jsem klidnější, když je doma manžel. Ale jde o zvyk, časem dostaneš podle mě jistotu. Bát se budeš už vždycky, když je to v rozumné míře, je to normální :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5945
6.5.21 13:56
@Anonymní píše:
To bude i tím že je manžel pryč hihi

Jsi na to sama. :hug: To je pochopitelné. Pozvi si mamku a nebo kamarádku, co má děti. Ony tě uklidní. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 14:05
@Uslava píše:
Jsi na to sama. :hug: To je pochopitelné. Pozvi si mamku a nebo kamarádku, co má děti. Ony tě uklidní. :kytka:

Bydlíme v Praze a nikdo tu od nás nebydlí :/

• Citovat
  • Nahlásit
419
6.5.21 17:34

Tak dítě spadlo asi většině žen. To by musela být špatná matka každá druhá :hug: Ty strachy jsou normální, ale nesmí toho už být moc. Aby člověk nemohl fungovat, měl velké úzkosti, špatně spal. To už je pak lepší řešit s odborníkem.

Mimochodem, když byl syn jako miminko nemocný poprvé, tak jsem byla taky vyděšená. Rovnou měl 39 stupňů, nepomáhaly léky na horečku, musela jsem pak dělat vlažné koupele atd. Časem to je všechno lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 20:39

Doufám že ano asi to moc přeháním s tím strachem o něj.
Ale ono to jde samo :/

• Citovat
  • Nahlásit
1
10.5.21 22:54

Ahoj,
zadní rýmu je třeba odsávat a stříkat do nosu něco na léčení rýmy, jinak hrozí zánět středního ucha. Je dobré dávat bylinné kapky Sinupret (volně prodejné v lékárně), ale ty jsou, myslím, až od roku dítěte.

A souhlasím s ostatními maminkami, každé mamince dítě spadlo nebo něco jiného (opařilo se, rozbilo si bradu, atd.) Sama mám 6ti letého velmi živého kluka a 4letou holku a život s nimi mě naučil být připravená: znalost základů první pomoci, kam s jakým zraněním do nemocnice a základní lékárničku i na hřiště. To jsou prostě děti. Snad dětství přežijí.

Dobré je si najít kámošku a sdílet se o mateřství. Rychle člověk zjistí, že v tom není sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
11.5.21 06:09

Už jen to, že se o něj bojíš a co píšeš mi přijde, že jsi skvělá máma. Je náročné být s mimi pořád sama. A do toho ty hormony. Já se na malého když spal chodila každých deset minut koukat, jestli dýchá a to byl i na monitoru dechu:-) Nemohla jsem ani usnout a napjatě čekala, jestli nezačne brečet. U dvou dalších dětí už to bylo lepší. Měla by sis najít nějakou kamarádku nebo si vzít na návštěvu maminku, pokud máte dobrý vztah a neboj se o svých pocitech mluvit. Pro svoje dítě jsi nejlepší máma na světě :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat