Asi láska, zažil jste to někdo?

Anonymní
7.4.21 18:31

Asi láska, zažil jste to někdo?

Ahojky holčiny, musím to sem dát anonymně, protože by všichni věděli o koho jde.
Jen se chci vypovídat nebo popovídat o tom ale musím se s vámi podělit. Pracuji už 3 roky ve firmě, s kolegou jsme se neměli navzájem rádi a dělali jsme si spíše naschvály, nakonec se to mezi námi prolomilo a už rok po sobě pokukujem, chodíme spolu v práci na jídlo (snídaně, obědy, večeře). Jsme furt v kontaktu, volný chvíle v práci trávíme spolu. Ani jeden si nechceme přiznat, že mezi námi něco je (Mám 2 děti a on také 2). Ostatní si myslí, že spolu chodíme, my si z toho samozřejmě děláme srandu. Jednou jsme si dali pár pus u auta, ale pak jsme si to uvědomili a radši jsme z toho vycouvali a rychle jeli každý zvlášť domů. :D Stalo se vám to taky? Co dál? Myslíte že jsme jen dobří kolegové a nebo se to jednou prolomí? Chci si jen o tom popovídat, nemám to s kým pořádně probrat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9986
7.4.21 18:37

No myslím, že se to prolomí. Ale jste zadaní nebo svobodní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 18:41

Oba jsme zadání, možná bohužel, možná bohudík :D Už déle na něj myslím, ale nevím jestli to je oboustranné. On mi sám od sebe nic neřekne. Občas mě pohladí, furt se usmívá, nenápadně mě objímá, ale nic mi neřekne, to je asi nejhorší :D zamilovaná nejsem ale občas mi tak prolítne hlavou :D je to jak z filmu šílený :D

• Citovat
  • Nahlásit
6551
7.4.21 18:53
@Anonymní píše:
Oba jsme zadání, možná bohužel, možná bohudík :D Už déle na něj myslím, ale nevím jestli to je oboustranné. On mi sám od sebe nic neřekne. Občas mě pohladí, furt se usmívá, nenápadně mě objímá, ale nic mi neřekne, to je asi nejhorší :D zamilovaná nejsem ale občas mi tak prolítne hlavou :D je to jak z filmu šílený :D

Tak pokud bych byla zadaná, tak bych nebrala jako bžundu, že si v práci myslí, že spolu chodíte. Není vám 15 proboha :roll: „asi láska“ :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
7.4.21 18:55

Ne s chlapem z práce bych si nezačala ani jako svobodná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
7.4.21 19:05
@Angry_birds píše:

Přesně tak.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28195
7.4.21 19:08
@Anonymní píše:
Ahojky holčiny, musím to sem dát anonymně, protože by všichni věděli o koho jde.
Jen se chci vypovídat nebo popovídat o tom ale musím se s vámi podělit. Pracuji už 3 roky ve firmě, s kolegou jsme se neměli navzájem rádi a dělali jsme si spíše naschvály, nakonec se to mezi námi prolomilo a už rok po sobě pokukujem, chodíme spolu v práci na jídlo (snídaně, obědy, večeře). Jsme furt v kontaktu, volný chvíle v práci trávíme spolu. Ani jeden si nechceme přiznat, že mezi námi něco je (Mám 2 děti a on také 2). Ostatní si myslí, že spolu chodíme, my si z toho samozřejmě děláme srandu. Jednou jsme si dali pár pus u auta, ale pak jsme si to uvědomili a radši jsme z toho vycouvali a rychle jeli každý zvlášť domů. :D Stalo se vám to taky? Co dál? Myslíte že jsme jen dobří kolegové a nebo se to jednou prolomí? Chci si jen o tom popovídat, nemám to s kým pořádně probrat.

A proč tohle děláš vlastně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
7.4.21 19:12
@Angry_birds píše:

V práci se seznámí hodně párů (včetně mě a mého muže), tak za svobodna mi to přijde ok, ale zadaná a nedej bože s dětmi mi to přijde totálně mimo. Kór pokud si toho všimli i ostatní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
7.4.21 19:12

Jak je to dlouho od tech par pus? :think:

Hele, zazila jsem si takovyhle flirtiky, s pusama i bez. Pokud by mu šlo o pomer, tak uz po tobe davno startuje a jste domluveni. Tohle nemotavani je o nicem, on si pripada jako king a ty mas bordel v hlave…

Nechci bejt hnusna, chci, at jsou vsechny bytosti stastne, ale zkusenosti hovori jinak. Uzit si to lze, pokud to budes brat presne tak, jak to je. Flirt!

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
7.4.21 19:13
@Angry_birds píše:

Proc? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2299
7.4.21 19:19
@Anonymní píše:
Oba jsme zadání, možná bohužel, možná bohudík :D Už déle na něj myslím, ale nevím jestli to je oboustranné. On mi sám od sebe nic neřekne. Občas mě pohladí, furt se usmívá, nenápadně mě objímá, ale nic mi neřekne, to je asi nejhorší :D zamilovaná nejsem ale občas mi tak prolítne hlavou :D je to jak z filmu šílený :D

To je trochu trapas, ne? Že jste oba zadaní, s dětmi a v práci si o vás myslí, že máte poměr. A tobě to snad lichotí? :think: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
7.4.21 19:23
@Nika079 píše:
V práci se seznámí hodně párů (včetně mě a mého muže), tak za svobodna mi to přijde ok, ale zadaná a nedej bože s dětmi mi to přijde totálně mimo. Kór pokud si toho všimli i ostatní…

Za mne ne, přijde mi to neprofesionální. Ale samozřejmě každýho věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
7.4.21 19:26
@PaníKadrnožková píše:

Znáš přísloví co je v domě není pro mě? V kanclu jsme takto měli taky pár. Rozešli se a bylo to peklo pro všechny okolo. Je to prostě neprofesionální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
7.4.21 19:29
@PaníKadrnožková píše:

Protoze s kolegou v praci a sousedem na patre soulozi pouze amateri :mrgreen:. Obou se jen tak lehce nezbavis a minimalne nejakou dobu je (v pripade neuspechu) budes denne vidat. Nebo vartovat u dveri, abys je nepotkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
939
7.4.21 19:39
@ontarova.stara píše:
Protoze s kolegou v praci a sousedem na patre soulozi pouze amateri :mrgreen:. Obou se jen tak lehce nezbavis a minimalne nejakou dobu je (v pripade neuspechu) budes denne vidat. Nebo vartovat u dveri, abys je nepotkala.
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat