Asi má někoho dalšího ??

Anonymní
26.12.18 18:44

Asi má někoho dalšího ??

Ahoj holky,

Nevím, zda se zeptat??? Shazim se s jedním mužem, třetí měsíc. Všimla jsem si jedné věci. Pravidelně nebo skoro pravidelně 1× v týdnu není celý den na Messengeru. O své volno Přitom data má zapla, ale není online, není celý den na fb

Přitom ať je doma nebo v práci je online a konunikuje.
Pořád má na fb, že je zadaný. Nevím zda se ho na to mám zeptat a hlavně jak?
Abych nebyla za stíhačku??? Zítra se máme vidět, budu muset psát SMS, tak že bych to k tomu dopsala…?

Ale začínám mít obavu, že jsem druhá nebo i další v pořadí. Nenacházím rozumné vysvětlení :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.12.18 18:45

Jinak u něj doma jsem byla. Představil mi maminku. Ale co jí o mě řek nevím

• Nahlásit
  • Citovat
3314
26.12.18 18:49

Bože, podle toho soudíš, že má někoho dalšího? :lol: Podle této logiky mám já sama sedm dalších, protože nejsem online celý týden. Hoď se do klidu… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
26.12.18 18:57

Ta dnešní doba. Není online a nebo byl online před pěti minutama a nenapsal mi. Nedal si mě do přátel, štouchnul nějakou holku, na fb je zadaný… Lidi už fakt žijí online. Co se zeptat? Tím co máš na hlavě a přijímáš tím potravu. Tím se kdysi mluvilo… S lidma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
26.12.18 18:58

Omlouvám se za protivenství. Dojela jsem z rodinné oslavy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.18 19:00

Kdyby šlo o jeden, dva dny. Ale ono je to pravidelně. A vždy celý den, až do druhého dne. Přitom zpráva se mu doručí, tak že data na zapla.

Nevím jak se ho zeptat. Kdysi jsem se spálila a nechci znovu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.12.18 19:01

Já bych se ho na to zkusila zeptat, ale spíš osobně. Pak bys měla vycítit sama, jestli něco kryje. Je možné, že může mít rozjeté toho víc. To jsou prostě chlapi.

• Nahlásit
  • Citovat
2955
26.12.18 19:04

A je dostupný na telefonu?? Nemyslím fc nebo messenger … proste co se stane když mu zavolas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.18 19:05

@Lioness34 Číslo jsme si nevyměnil. Ani já mu nedala svoje, ani on mě. Komunikace když je písemná tak přes mesenger

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.12.18 19:10

Napadlo mu napsat:

Náhodou jsem si všimla, že se skoro oravidne vyparis na den z Fb. A máš na profilu, že jsi stále zadaný

Nerada bych někomu lezla do zelí.

Nebo jak to solidně a rozumné zminit??? Je to zvláštní.

• Nahlásit
  • Citovat
2955
26.12.18 19:10
@Anonymní píše:
@Lioness34 Číslo jsme si nevyměnil. Ani já mu nedala svoje, ani on mě. Komunikace když je písemná tak přes mesenger

Tak seznámil te s mamkou a nemáte čísla? To je divny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
26.12.18 19:11
@Anonymní píše:
Napadlo mu napsat:

Náhodou jsem si všimla, že se skoro oravidne vyparis na den z Fb. A máš na profilu, že jsi stále zadaný

Nerada bych někomu lezla do zelí.

Nebo jak to solidně a rozumné zminit??? Je to zvláštní.

To je trapny !!! Spis i výměně čísla a pak mu můžeš kdykoliv zavolat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.18 19:13

@Lioness34 Seznámil stylem, že mě pozval domu.

To je celé.

Chci se jo na to optat, než být za blbce, ale nevím jak, prostě ???? Číslo podle mě nic neřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
2955
26.12.18 19:14
@Anonymní píše:
@Lioness34 Seznámil stylem, že mě pozval domu.

To je celé.

Chci se jo na to optat, než být za blbce, ale nevím jak, prostě ???? Číslo podle mě nic neřeší.
Řeší - až nebude cely den on-line tak mu zavolas… pokud s nim budeš řešit ze není on-line a pravidelně budeš za blbku… žárlivou a taky bude vědět ze ho sledujes - proste stíhačka - neber to ve zlem.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.18 19:16

@Lioness34 Rozumím. A aspoň se ho zeptat, proč má na fb že je zadaný ??? Nevím, nějak stylem: nezapomněl jsi to upravit ???

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama