Asi mě chtěl jen na sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 22:53
Asi mě chtěl jen na sex

S manželem máme asi krizi - prostě se najednou ze dne na den od nás s dětmi odstěhoval. Ale jsme v kontaktu. On bydlí střídavě v menším domě ve stejné obci (koupeno za manželství, prý za peníze jeho rodičů, ale není pravda) a v domě ve městě (kupoval za manželství a dal do firmy, tvrdí, že patří jen jemu, nevyvracím mu to, nemá to cenu). Ani od jednoho domu nemám klíče. Ty domy jsou od sebe 170 km a on pendluje mezi nimi. U toho malého má podnikání (nějaké dílny, sklady), ten městský je v místě jeho rodiště, kde si schválně dal účetního a nechal bydliště, takže tam má všechny úřady. Nemá smysl mu to vyvracet.

No a teď ta situace. My s dětmi bez něj bydlíme ve stejné vesnici, co je ten menší dům. Jela jsem jednou služebně do toho města. Ráno jsme v práci poradu, šéf měl zrovna svůj den - bylo dusno a celé se to protáhlo o tři hodiny déle. Já pak jela přes půl republiky do toho města, kde jsem zařizovala nějakou expozici, jenže jsem přijela později kvůli poradě a oni nám to udělali blbě. Takže ty řemeslníky dohnat, nechat opravit, aby nebyl průšvih.
Manžel chtěl, abych přespala u něj v tom domě. Byla jsem ráda a říkala si, že to zlepší naše vztahy. Volala jsem mu, že přijdu později, protože se stalo to s tou poradou a expozicí. A že bych chtěla jít na večeři, protože jsem unavená a mám hlad a žízeň - celý den jsem nejedla. večeři bych samozřejmě zaplatila já. Jenže on najednou otočil, že nechce nikam jít (říkala jsem mu, ať si dá třeba jen víno, že ho odvezu, přivezu), on že prý si mám uvařit u něj v tom domě (ale z čeho?), a že je pozdě a že se mnou nic nebude a že si mám vzít hotel a hotovo. Přesto jsem jela za ním a volala mu po cestě, že si při té restauraci oddychnu a budu v pohodě, ale pomalu jsem toho přemlouvání začala mít dost. Tak jsem mu řekla, že za tři minuty budu pod domem a jestli chce, ať vyjde, že pojedeme a on mi řekl, že zůstane doma, ať jedu dál a nezastavuju. Já to udělala, projela jsem a zavolala kamarádce, aby se mnou šla na večeři a byl to nakonec velmi pěkný večer.

Přemýšlela jsem, co to mělo znamenat a napadlo mě, že mě chtěl jen do postele, nic víc. Jako eskort pomalu. Prosím velmi, jaký máte názor? Proč to vlastně udělal? Tohle nechápu doteď.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 26.09.18 22:57

To je hajzl, ja bych mu snad jednu placla. Neuveritelny.

ajmy
Kecalka 115 příspěvků 26.09.18 22:59

A vy jste vážně manželé??? 8o

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 26.09.18 23:00

Nechápu celou vaši situaci. Takhle si fakt manželství nepředstavuju. A popsána situace je jen důkaz, jak jsi pro něj důležitá.

Mirenka
Stálice 95 příspěvků 26.09.18 23:02

Názor nemám žádný, moc tomu totiž nerozumím. Ale jestli se odstěhoval, tak bych to asi nějak řešila, abych věděla, a čem jsem.

Bethuska
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 26.09.18 23:03
@Anonymní píše:
S manželem máme asi krizi

To jako vážně? To už není ani krize…

K té situaci - jo, pravděpodobně tě chtěl jen na sex. A s tu večeří - napadalo mě, jestli v tom městě nemá milenku, které tvrdí, že se s manželkou rozešel, tudíž s tebou nechtěl být viděn veřejně… :nevim:

Mango_Lassi
Extra třída :D 14135 příspěvků 26.09.18 23:03

O čem to celé je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 23:04
@Bethuska píše:
To jako vážně? To už není ani krize…K té situaci - jo, pravděpodobně tě chtěl jen na sex. A s tu večeří - napadalo mě, jestli v tom městě nemá milenku, které tvrdí, že se s manželkou rozešel, tudíž s tebou nechtěl být viděn veřejně… :nevim:

to mě nenapadlo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 23:08
@Mango_Lassi píše:
O čem to celé je?

No on asi z té mé poznámky, že jsem unavená, vydedukoval, že nic nebude, a ztratil zájem. proto píšu, že mi došlo, že mě chtěl jen do postele, jinak nic. Manžel… Jenže já se na něj docela těšila, stačilo mi po celém dni být hodinu v klidu a byla bych ok. Prostě vydechnout.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14135 příspěvků 26.09.18 23:09
@Anonymní píše:
No on asi z té mé poznámky, že jsem unavená, vydedukoval, že nic nebude, a ztratil zájem. proto píšu, že mi došlo, že mě chtěl jen do postele, jinak nic. Manžel… Jenže já se na něj docela těšila, stačilo mi po celém dni být hodinu v klidu a byla bych ok. Prostě vydechnout.

No a co?

Bethuska
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 26.09.18 23:15
@Anonymní píše:

Posbírala bych zbytky sebevědomí, vzala si právníka a požádala o rozvod.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 26.09.18 23:15
@Mango_Lassi píše:
No a co?

Manželský sex a sex není to jedno a totéž. Chápeš?

Mango_Lassi
Extra třída :D 14135 příspěvků 26.09.18 23:16
@Božislava píše:
Manželský sex a sex není to jedno a totéž. Chápeš?

Ne

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 26.09.18 23:17
@Anonymní píše:
S manželem máme asi krizi - prostě se najednou ze dne na den od nás s dětmi odstěhoval. Ale jsme v kontaktu. On bydlí střídavě v menším domě ve stejné obci (koupeno za manželství, prý za peníze jeho rodičů, ale není pravda) a v domě ve městě (kupoval za manželství a dal do firmy, tvrdí, že patří jen jemu, nevyvracím mu to, nemá to cenu). Ani od jednoho domu nemám klíče. Ty domy jsou od sebe 170 km a on pendluje mezi nimi. U toho malého má podnikání (nějaké dílny, sklady), ten městský je v místě jeho rodiště, kde si schválně dal účetního a nechal bydliště, takže tam má všechny úřady. Nemá smysl mu to vyvracet.

No a teď ta situace. My s dětmi bez něj bydlíme ve stejné vesnici, co je ten menší dům. Jela jsem jednou služebně do toho města. Ráno jsme v práci poradu, šéf měl zrovna svůj den - bylo dusno a celé se to protáhlo o tři hodiny déle. Já pak jela přes půl republiky do toho města, kde jsem zařizovala nějakou expozici, jenže jsem přijela později kvůli poradě a oni nám to udělali blbě. Takže ty řemeslníky dohnat, nechat opravit, aby nebyl průšvih.
Manžel chtěl, abych přespala u něj v tom domě. Byla jsem ráda a říkala si, že to zlepší naše vztahy. Volala jsem mu, že přijdu později, protože se stalo to s tou poradou a expozicí. A že bych chtěla jít na večeři, protože jsem unavená a mám hlad a žízeň - celý den jsem nejedla. večeři bych samozřejmě zaplatila já. Jenže on najednou otočil, že nechce nikam jít (říkala jsem mu, ať si dá třeba jen víno, že ho odvezu, přivezu), on že prý si mám uvařit u něj v tom domě (ale z čeho?), a že je pozdě a že se mnou nic nebude a že si mám vzít hotel a hotovo. Přesto jsem jela za ním a volala mu po cestě, že si při té restauraci oddychnu a budu v pohodě, ale pomalu jsem toho přemlouvání začala mít dost. Tak jsem mu řekla, že za tři minuty budu pod domem a jestli chce, ať vyjde, že pojedeme a on mi řekl, že zůstane doma, ať jedu dál a nezastavuju. Já to udělala, projela jsem a zavolala kamarádce, aby se mnou šla na večeři a byl to nakonec velmi pěkný večer.

Přemýšlela jsem, co to mělo znamenat a napadlo mě, že mě chtěl jen do postele, nic víc. Jako eskort pomalu. Prosím velmi, jaký máte názor? Proč to vlastně udělal? Tohle nechápu doteď.

Ja to cely nejak nepobiram 8o vy spolu zijete jako dva kamosi 8o

Mango_Lassi
Extra třída :D 14135 příspěvků 26.09.18 23:17
@Bethuska píše:
Posbírala bych zbytky sebevědomí, vzala si právníka a požádala o rozvod.

Jako on se odstěhuje, zatímco ona za ním jede, aby si s ní zashookal?
Má, co chtěla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >